0

@filas_m rozszerzona matura to jest coś pod b2

0

@Mesi12 slepak I jakaś krew świni czy coś

0

@Ermitano oj nie, nie polecaj Etrapeza. żadnych podstaw nie daje, nie uczy jak wyrobić sobie jakąś intuicję tylko pokazuje schematy rozwiązań jakiś banalnych zadanek do klepania

0

@Transu96 chodziło o dobrych

1

@Transu96 ehh... dobre chłopaki patrzą na świat zza krat

0

usuwane są komentarze Valverde out? bo nie widzę swojego

5

@macio_944 Messi w swoich słabszych sezonach nie łapał się do top3, a Ronaldo tam chyba będzie zawsze

3

@Transu96 mental pluje, body zlizuje

1

@kuz dziwne że nie ma Ernesto, przecież wygrał ligę już w styczniu, a taki Guardiola męczył się do ostatniej kolejki

2

@RosjaninBut błąd strony tak samo jak chcesz kogoś oznaczyć i usuniesz to oznaczenie to się cały wpis buguje (przynajmniej na telefonie)

4

0

@skakun95 kiedyś drużyny bały się grać wysokim pressingiem bo było wiadomo że skończy się szybkim 3:0. Teraz wystarczy lekko przypressować I już się nasi gubią i dostają fleszbekow z Rzymu

0

@Commando nie to nie jest normalka. jak masz lekko pokryte tak jak to u WC to wtedy tak. prawdziwa nie powinna

1

@Gosciuu Ernesto idzie po nowe rekordy

0

@baddiekix jaki skład miał Martino, a jaki ma Valverde. no i jego Barca nie grała aż takiej antypilki jak obecna.

5

dzień 2
Valverde out

1

@daro22 spokojnie to dopiero 3 sezon. Liverpool Kloppa przez 2 lata też nie zachwycał xD

1

nie było mnie caly dzień ale Valverde out

0

@adi7adi8 ale że wolą ta niż kałaszka to w szoku jestem

0

dlaczego teraz dużo prosów używa SG 553?jakoś rok nie jestem into cs i teraz jak oglądam majora to jestem lekko w szoku

@Rewolucja123 wiesz?

0

@th@les grał w Warszawie w filii

0

@Rewolucja123 s1mple im tego majora sam przegra

0

@8Iniestazo8 że co

0

@Rafau96 dzięki, będę się musiał do tego zabrać

0

@Rafau96 a którą wersję oglądasz? USA czy UK? bo ja zamierzam zacząć to oglądać, myślę o USA

1

@Katalończyk 99 Tito? wiem że o zmarłych mówi się w samych superlatywach ale bez przesady.

0

@Encore liczyłem że to przewala i następny meczyk będzie z Navi ale już po ptokach

0

ale żenada, już, prędzej Matipowi bym dal

3

Messi bez tłumacza?

0

w Ronaldo to co tam robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?