Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@filas_m rozszerzona matura to jest coś pod b2
0
@Mesi12 slepak I jakaś krew świni czy coś
0
@Ermitano oj nie, nie polecaj Etrapeza. żadnych podstaw nie daje, nie uczy jak wyrobić sobie jakąś intuicję tylko pokazuje schematy rozwiązań jakiś banalnych zadanek do klepania
0
@Transu96 chodziło o dobrych
1
@Transu96 ehh... dobre chłopaki patrzą na świat zza krat
0
usuwane są komentarze Valverde out? bo nie widzę swojego
5
@macio_944 Messi w swoich słabszych sezonach nie łapał się do top3, a Ronaldo tam chyba będzie zawsze
3
@Transu96 mental pluje, body zlizuje
1
@kuz dziwne że nie ma Ernesto, przecież wygrał ligę już w styczniu, a taki Guardiola męczył się do ostatniej kolejki
2
@RosjaninBut błąd strony tak samo jak chcesz kogoś oznaczyć i usuniesz to oznaczenie to się cały wpis buguje (przynajmniej na telefonie)
4
@BlauGrana1404 ja
0
@skakun95 kiedyś drużyny bały się grać wysokim pressingiem bo było wiadomo że skończy się szybkim 3:0. Teraz wystarczy lekko przypressować I już się nasi gubią i dostają fleszbekow z Rzymu
0
@Commando nie to nie jest normalka. jak masz lekko pokryte tak jak to u WC to wtedy tak. prawdziwa nie powinna
1
@Gosciuu Ernesto idzie po nowe rekordy
0
@baddiekix jaki skład miał Martino, a jaki ma Valverde. no i jego Barca nie grała aż takiej antypilki jak obecna.
5
dzień 2
Valverde out
1
@daro22 spokojnie to dopiero 3 sezon. Liverpool Kloppa przez 2 lata też nie zachwycał xD
1
nie było mnie caly dzień ale Valverde out
0
@adi7adi8 ale że wolą ta niż kałaszka to w szoku jestem
0
dlaczego teraz dużo prosów używa SG 553?jakoś rok nie jestem into cs i teraz jak oglądam majora to jestem lekko w szoku
@Rewolucja123 wiesz?
0
@th@les grał w Warszawie w filii
0
@Rewolucja123 s1mple im tego majora sam przegra
0
@8Iniestazo8 że co
0
@Rafau96 dzięki, będę się musiał do tego zabrać
0
@Rafau96 a którą wersję oglądasz? USA czy UK? bo ja zamierzam zacząć to oglądać, myślę o USA
1
@Katalończyk 99 Tito? wiem że o zmarłych mówi się w samych superlatywach ale bez przesady.
0
@Encore liczyłem że to przewala i następny meczyk będzie z Navi ale już po ptokach
0
ale żenada, już, prędzej Matipowi bym dal
3
Messi bez tłumacza?
0
w Ronaldo to co tam robi.