0

Messi to miał farta że gdy dopiero zaczynał to trafił na Pepa, a nie na Valverde

0

@Kakixbarca Dembele i tak zaraz się połamie

0

@Sebix897 jedna pensja mniej

1

@Deraxium ostatnio to sami jacy uspieni są i tego posiadanie z lepszymi zespołami też nie ma

0

@grizzy10 to może lepiej niech nie bierze

0

@Rewolucja123 to ty?

5

Valverde może niech weźmie łyka yerby od Suareza to go trochę to rozrusza

0

@Transu96 raczej chodzi mi o pensje, kredyty czy też spora ilość zawodników do sprzedaży (których nikt nie chce)

0

XDD Valverde czeka na wzmocnienia. Co jest teraz argumentem obrońców Ernesto? dwa lata temu była to słaba kadra (teraz ma jedną z mocniejszych w ostatnich latach)

0

najgorzej że jak przyjdzie nowy zarząd to będą mieć sporo do sprzątania. takie bagno zostawi Bartomeu

0

To nie jest jakaś klątwa Zubiego? Od kiedy wyrzucono go z klubu, to praktycznie każdy transfer jest porażką.

15/16 przychodzi Vidal i Turan(po pół roku bez gry). Transfery wydają się ok, bo jest jakiś zmiennik na PO no i Turan jako jedna z gwiazd ligi do pomocy. Pierwsze spotkania Turka są dobra, a potem to już zjazd. Aleix raczej nie zachwycał i ta pechowa kontuzja.

16/17 przychodzi Gomes, Alacer, Umtiti, Digne, CIllessen i Suarez.Lucho sam mówił, że to najlepsze okienko i że dostał świetnych młodych zawodników. O Gomesie i Suarezie nie trzeba pisać, Alcacer praktycznie przyspawany do ławki, Umiti zagra dwa bardzo dobre sezony, a potem się leczy u jakichś szamanów i nie wiadomo co z jego noga. Cillesen tutaj transfer ok.

17/18 przychodzi Dembele, Coutinho, Paulinho, Semedo, Deuflodeu i Mina. Pierwszy miał świetny sezon w Bundeslidze,a u nas tylko szpital albo bardzo słabe mecze (było kilka wyjątków), Coutinho dobre pół sezonu i potem tragedia (cos jak Turan), Mina i Deulofeu bez komentarza, Semedo niby jest, ale jakby go nie było, Paulinho to jakiś transfer krzak, ale idzie go zapamiętać z dobrej strony.

18/19 przychodzi Malcom, Lenglet, Arthur, Vidal (pomijam te wypożyczenia). Malcom miał pecha, że trener go nie chciał i tylko ława, Lenglet dobry transfer (jak dotąd), Arthur dobry początek potem kontuzja i przystopował, Vidal (tutaj nwm co napisać).


No i transfer trenera (o ile można to tak nazwać) to zostawiam bez komentarza.


Te wszystkie transfery + te na ten sezon na papierze wyglądają super. Były wzmacniane pozycje, które miały braki. Przyszło ponad 20 zawodników, praktycznie żadne koty w worku, a teraz większości z nich już nie ma w klubie. Dlaczego tak słabo to wygląda? Jakiś inny klub ma podobnie?
Mam nadzieję, że Frenkie będzie jednym z wyjątków i podoła swojemu talentowi.

0

2 lata temu broni Valverde, bo słaby skład i stracił Neymara, a teraz gdy mówi się o jego powrocie to go nie chcecie? Jeszcze, gdyby ta gra jakoś wyglądała, ale z meczu na mecz jest coraz gorzej

0

serwery to się poziomem do gry dostosowują chyba

0

Frenkie spieprzaj z tego klubu póki możesz

2

było brać tego Alvesa, Iniesta zabrać z Japoni i bić się o Neymara

4

przecież ten Aduriz to starszy od Valverde

0

ale jaja xDDDDDDDDDDDDDD

3

Rafinha niech zostaje lepiej jak ma tak grac

0

a to co za Perez? jakis wnuk tego z Realu?

2

@Kz1234 Jeszcze rok, chyba że będą liderem ligi do stycznie to pewnie Barto z nim przedłuży o rok

5

Może niech się o Pedro postarają

1

@DonAndresFCB o mój komentarz xD

4

przecież to jakieś jaja, że nasza gra opiera się na zawodniku który był z 10 razy łamany i jest na wylocie z klubu

1

@ProMILs efekt Valverde

6

Pomocy to, nie ma od odejścia Xaviego, a ataku od odejścia Neymara. Do czego to zmierza

14

Nawet jak Neymar ma przez pół sezonu leżeć w szpitalu to niech idą na ten deal. Przynajmniej przez kilka miesięcy będzie można obejrzeć fajną grę

1

@Kosiu Alba wkurzony że ktoś biega po jego stronie. mam wrażanie że to taki hiszpański Grosicki

3

@SinMistico rozumu starczyło tylko dla jednego

0

@koziar niech pakuje walizy

6

a ja byłem w tej grupie co uważała Dembele za większy talent niż Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?