Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to miał farta że gdy dopiero zaczynał to trafił na Pepa, a nie na Valverde
0
@Kakixbarca Dembele i tak zaraz się połamie
0
@Sebix897 jedna pensja mniej
1
@Deraxium ostatnio to sami jacy uspieni są i tego posiadanie z lepszymi zespołami też nie ma
0
@grizzy10 to może lepiej niech nie bierze
0
@Rewolucja123 to ty?
5
Valverde może niech weźmie łyka yerby od Suareza to go trochę to rozrusza
0
@Transu96 raczej chodzi mi o pensje, kredyty czy też spora ilość zawodników do sprzedaży (których nikt nie chce)
0
XDD Valverde czeka na wzmocnienia. Co jest teraz argumentem obrońców Ernesto? dwa lata temu była to słaba kadra (teraz ma jedną z mocniejszych w ostatnich latach)
0
najgorzej że jak przyjdzie nowy zarząd to będą mieć sporo do sprzątania. takie bagno zostawi Bartomeu
0
To nie jest jakaś klątwa Zubiego? Od kiedy wyrzucono go z klubu, to praktycznie każdy transfer jest porażką.
15/16 przychodzi Vidal i Turan(po pół roku bez gry). Transfery wydają się ok, bo jest jakiś zmiennik na PO no i Turan jako jedna z gwiazd ligi do pomocy. Pierwsze spotkania Turka są dobra, a potem to już zjazd. Aleix raczej nie zachwycał i ta pechowa kontuzja.
16/17 przychodzi Gomes, Alacer, Umtiti, Digne, CIllessen i Suarez.Lucho sam mówił, że to najlepsze okienko i że dostał świetnych młodych zawodników. O Gomesie i Suarezie nie trzeba pisać, Alcacer praktycznie przyspawany do ławki, Umiti zagra dwa bardzo dobre sezony, a potem się leczy u jakichś szamanów i nie wiadomo co z jego noga. Cillesen tutaj transfer ok.
17/18 przychodzi Dembele, Coutinho, Paulinho, Semedo, Deuflodeu i Mina. Pierwszy miał świetny sezon w Bundeslidze,a u nas tylko szpital albo bardzo słabe mecze (było kilka wyjątków), Coutinho dobre pół sezonu i potem tragedia (cos jak Turan), Mina i Deulofeu bez komentarza, Semedo niby jest, ale jakby go nie było, Paulinho to jakiś transfer krzak, ale idzie go zapamiętać z dobrej strony.
18/19 przychodzi Malcom, Lenglet, Arthur, Vidal (pomijam te wypożyczenia). Malcom miał pecha, że trener go nie chciał i tylko ława, Lenglet dobry transfer (jak dotąd), Arthur dobry początek potem kontuzja i przystopował, Vidal (tutaj nwm co napisać).
No i transfer trenera (o ile można to tak nazwać) to zostawiam bez komentarza.
Te wszystkie transfery + te na ten sezon na papierze wyglądają super. Były wzmacniane pozycje, które miały braki. Przyszło ponad 20 zawodników, praktycznie żadne koty w worku, a teraz większości z nich już nie ma w klubie. Dlaczego tak słabo to wygląda? Jakiś inny klub ma podobnie?
Mam nadzieję, że Frenkie będzie jednym z wyjątków i podoła swojemu talentowi.
0
2 lata temu broni Valverde, bo słaby skład i stracił Neymara, a teraz gdy mówi się o jego powrocie to go nie chcecie? Jeszcze, gdyby ta gra jakoś wyglądała, ale z meczu na mecz jest coraz gorzej
0
serwery to się poziomem do gry dostosowują chyba
0
Frenkie spieprzaj z tego klubu póki możesz
2
było brać tego Alvesa, Iniesta zabrać z Japoni i bić się o Neymara
4
przecież ten Aduriz to starszy od Valverde
0
ale jaja xDDDDDDDDDDDDDD
3
Rafinha niech zostaje lepiej jak ma tak grac
0
a to co za Perez? jakis wnuk tego z Realu?
2
@Kz1234 Jeszcze rok, chyba że będą liderem ligi do stycznie to pewnie Barto z nim przedłuży o rok
5
Może niech się o Pedro postarają
1
@DonAndresFCB o mój komentarz xD
4
przecież to jakieś jaja, że nasza gra opiera się na zawodniku który był z 10 razy łamany i jest na wylocie z klubu
1
@ProMILs efekt Valverde
6
Pomocy to, nie ma od odejścia Xaviego, a ataku od odejścia Neymara. Do czego to zmierza
14
Nawet jak Neymar ma przez pół sezonu leżeć w szpitalu to niech idą na ten deal. Przynajmniej przez kilka miesięcy będzie można obejrzeć fajną grę
1
@Kosiu Alba wkurzony że ktoś biega po jego stronie. mam wrażanie że to taki hiszpański Grosicki
3
@SinMistico rozumu starczyło tylko dla jednego
0
@koziar niech pakuje walizy
6
a ja byłem w tej grupie co uważała Dembele za większy talent niż Mbappe