Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JaSzymon są w sklepach ale przebitka 2 albo 3 razy jak w internecie
no i yerba mate to jest ostrokrzew paragwajski więc nic nowego
1
@PatrychoO ja pamiętam że jak mi wróciła ta koszulka w takiej dużej kopercie z logiem Barcelony to była w niej dziura. pewnie ktoś na poczcie chciał sprawdzić co w środku. oni zawsze dorzucali jeden duży plakat + kilka zdjęć zawodników z autografami. Miałem Xaviego i Inieste
0
@PatrychoO właśnie też wysłałem kiedyś koszulkę Messiego do Barcelony i odesłali mi z autografem. myślisz że to prawdziwy autograf czy ktoś z pracowników podpisuje? xD
0
@Colon w Polsce to WC, tutaj raczej piłkarze
edit:
w Polsce mam na myśli ludzi którzy nie interesują się piłką
1
@grizzy10 imo Martino lepszy. Miał słabszy skład, a gra była lepsza. On nie dał rady psychicznie, był strasznie gnojony przez prasę i szybko się poddał. Na początku było widać że próbuje swoich pomysłów i spoko to wyglądało ale szybko media wybily mu to z głowy
0
@mauerinho Często ludzie mówią, by na początek zamówić sobie kilka próbek i sprawdzić co najbardziej podejdzie. np takie coś https://www.naturalmarket.pl/product-zul-4439-OGROMNY-Zestaw-Yerba-Mate-10-x-50-g.html
Piłem próbki od verde mate i szczerze nic mi nie podeszło, zalatuje jakąś taką chemią, nwm ciężko mi to nazwać.
4
@Lares jak jesteś chadem to tak, a jak beciakiem to nawet pary nie będziesz miał
0
@G9 zobacz sobie na obsadę o jeden most za daleko
0
@krzychu1526 inba != inb4
2
@MesQueUnClub_87 Może na prędkości go sprzedadzą, bo jak ma tak grać cały sezon albo ogóle nie grać to za rok nie wpłynie żadna sensowna oferta.
6
@Encore coś jak ten kawał
- Przepraszam wysoki sądzie, ze stresu pocę się jak murzyn na polu bawełny.
- Nic nie szkodzi, mam powtórzyć pytanie?
- Tak
- Czy przyznaje się Pan do rasistowskiego zachowania w pracy?
- Taki ze mnie rasista jak z czarnego pożytek
0
@Witekk10 a na fonie miałeś to czy karcie pamięci? możesz spróbować racuva jak było na karcie SD to da radę, nwm czy może tam wskazać telefon jako miejsce do odzyskania
0
@Witekk10 jaki dysk? ssd czy hdd
1
@grizzy10 dobrze że to powiedział bo każdy to widzi, a nic nie mówi
0
@Cave tutaj trzeba by zrobić porządne wietrzenie, a pierwszy do wywalenia to trener. Pewnie dopiero się tego doczekamy jak dojdzie to zmiany zarządu.
26
@Blomqvist świętym krowom to pasuje bo nie trzeba się męczyć, a że trener to porażka to wie chyba każdy
1
Roberto i Alena to zdecydowanie nie są pomocnicy na Barce (pytanie jak powinien wyglądać pomocnik dla Valverde). Ten pierwszy jeszcze teoretycznie może grać na tym PO to mógłby zostać ale Carlesa chyba lepiej wypożyczyć/sprzedać bo tez w jakimś stopniu blokuje Puiga.
chodzi mi ogólnie o ich pobyt w Barcelonie, a nie o dzisiejszy mecz.
1
@Barca25 nic dziwnego że go Lucho nie powoływał
0
@nvidd idzie czasem z Chin dorwać Redmi Note 7 za lekko ponad 500
0
@Lama20 nie ma opcji by tyle dostał
2
@klopx Puyol xD daj spokój
2
@Grzesior667 ojj Jake, ale on jest strasznie niedoceniony, przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
@kerouac po prostu czasy się zmieniają i podejście do kręcenia filmów też. Aktorzy, których wymieniłeś to też zupełnie inny typ niż Cary Grant, James Stewart czy Humphrey Bogart.
1
@kerouac Nie ma co przesadzać .Z tych co wymieniłeś to Waltz i Eastwood to nigdy nie była najwyższa półka jeśli chodzi o grę aktorską. Al Pacino i De Niro w swoim najlepszym okresie to rzeczywiście było top, ale ile to trwało? Od dobrych 20 lat (jak nie więcej) tylko odcinają kupony (może Irishman coś zmieni) Hopkinsa i Oldmana się zgadzam, bo oni poziom trzymają.A co do młodych to jest wielu utalentowanych np. Timothée Chalamet czy Lucas Hedges (pojawiały się już porównania do De Niro czy Pacino).
0
@masq ostre przedmioty - tylko akcja też tak się ciągnie jak w 1 i 2 sezonie Twin peaks(mam na myśli że główny wątek zabójstwa nie za bardzo idzie do przodu, a głównie są pokazane losy mieszkańców)
4
ale on bomby wali
0
@Skaramuczi To niech da statystki z LM
1
@IronSanHybrid to mi się najbardziej podoba
1
@barcanawieki Kraków i mieć mieszkanie w kamienicy na Kazimierzu. głównie to za klimat tego miejsca, bardzo mi się podobają miasta które nie są tak bardzo rozbudowane, pełne szklanych wieżowców, a takie które potrafią zachować swój klimat.
13
@aro1 trzy razy czytałem opis Rakitica i dalej nie wiem czy to na serio
2
@antylegionista jak będzie tak grać to nie zostanie sprzedany za fajne pieniądze