Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hrzan no gorzej by chyba już nie zagrali
9
Valverde przynajmniej udowodnił, że Barca nie jest samograjem
1
@xerter jeszcze rok męczarni i będzie spokój (mam nadzieję)
5
jak Griezmann ma grać na lewym skrzydle to niech go dorzuca do tej oferty za Neymara, a na ławkę niech ściągną z powrotem Malcoma
0
@FC1899Barca Alena był tak pompowany na mega talent że chyba sam w to uwierzył. za Guardioli oj by nawet w 1 zespole nie debiutował
0
w drugiej pewnie Rakieta za Frenkeigo i Busi za Dembele
0
Rafinha więcej zrobił niż mega talent Alena
0
Alena i Roberto jak tak bardzo kochają Barcelonę to dla jej dobra powinni sami odejść
0
@Ratamahatta Alena to jest w tym klubie tylko dlatego że każdy ciśnie by grał wychowanek. Gość się nie nadaje do gry w 1 lidze
0
@socha najbardziej się boję o Frenkeigo że przy tym trenerze się cofnie zamiast rozwinąć
0
a Dembele to kogo wrzuca xD ślepy jakiś czy co
7
po co Neymar, będzie 6 zawodników i jak ich pogodzić? Suarez już kontuzja, Dembele się pewnie w drugiej połowie połamie, a Cou już praktycznie nie ma. Czyli zostaje Messi i Antek
0
@Hushovt Dembele też
0
@socha Roberto I Alena to są dwie pomyłki. Od dawna ich nie powinno być w klubie
0
De Jong to zaraz sam się zgłosi na chętnego do transferu Neymara
4
a ja głupi myślałem że w nowym sezonie gra się jednak zmieni
2
nawet jak Alena strzeli dzisiaj hat tricka I zaliczy 5 asyst to swojego zdania nie zmienię. Jakim cudem on jest w 1 zespole, a takie Puig nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Alba dalej na Anfield
0
nowy sezon, nowy Ernesto
0
@Konradomoreno coo, dokonałem transferu na Adriana w fpl
0
jaki jest kod do ligi fpl?
0
@barpol11 bo już się wypłukuje
2
@SeeleyBooth zdecydowanie penthouse
0
@Bagsik88 Pep nie rozmawiał z Ibra bo mieli kose, różnica charakterów. Valverde to chyba z nikim nie rozmawia. Frenkie też mówił że jeszcze nie rozmawiał z Ernesto mimo że było prawie pół roku po transferze.
0
@Sebix897 yerby się nie parzy
2
@michaleu ja go nie lubię (nie dlatego że 4:0). szanuję za to jaką robotę robi ale nie przepadam za nim
2
Pedro karnego nie strzeli
0
@format1977 develey top1 zdecydowanie
0
@AdeQ jak jesteś z mBanku to tak