1

@Hrzan no gorzej by chyba już nie zagrali

9

Valverde przynajmniej udowodnił, że Barca nie jest samograjem

1

@xerter jeszcze rok męczarni i będzie spokój (mam nadzieję)

5

jak Griezmann ma grać na lewym skrzydle to niech go dorzuca do tej oferty za Neymara, a na ławkę niech ściągną z powrotem Malcoma

0

@FC1899Barca Alena był tak pompowany na mega talent że chyba sam w to uwierzył. za Guardioli oj by nawet w 1 zespole nie debiutował

0

w drugiej pewnie Rakieta za Frenkeigo i Busi za Dembele

0

Rafinha więcej zrobił niż mega talent Alena

0

Alena i Roberto jak tak bardzo kochają Barcelonę to dla jej dobra powinni sami odejść

0

@Ratamahatta Alena to jest w tym klubie tylko dlatego że każdy ciśnie by grał wychowanek. Gość się nie nadaje do gry w 1 lidze

0

@socha najbardziej się boję o Frenkeigo że przy tym trenerze się cofnie zamiast rozwinąć

0

a Dembele to kogo wrzuca xD ślepy jakiś czy co

7

po co Neymar, będzie 6 zawodników i jak ich pogodzić? Suarez już kontuzja, Dembele się pewnie w drugiej połowie połamie, a Cou już praktycznie nie ma. Czyli zostaje Messi i Antek

0

@Hushovt Dembele też

0

@socha Roberto I Alena to są dwie pomyłki. Od dawna ich nie powinno być w klubie

0

De Jong to zaraz sam się zgłosi na chętnego do transferu Neymara

4

a ja głupi myślałem że w nowym sezonie gra się jednak zmieni

2

nawet jak Alena strzeli dzisiaj hat tricka I zaliczy 5 asyst to swojego zdania nie zmienię. Jakim cudem on jest w 1 zespole, a takie Puig nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Alba dalej na Anfield

0

nowy sezon, nowy Ernesto

0

@Konradomoreno coo, dokonałem transferu na Adriana w fpl

0

jaki jest kod do ligi fpl?

0

@barpol11 bo już się wypłukuje

2

@SeeleyBooth zdecydowanie penthouse

0

@Bagsik88 Pep nie rozmawiał z Ibra bo mieli kose, różnica charakterów. Valverde to chyba z nikim nie rozmawia. Frenkie też mówił że jeszcze nie rozmawiał z Ernesto mimo że było prawie pół roku po transferze.

0

@Sebix897 yerby się nie parzy

2

@michaleu ja go nie lubię (nie dlatego że 4:0). szanuję za to jaką robotę robi ale nie przepadam za nim

2

Pedro karnego nie strzeli

0

@format1977 develey top1 zdecydowanie

0

@AdeQ jak jesteś z mBanku to tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?