Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vermaelen wpadł na chwilę i został na dłużej
0
Malcolm McDowell?
9
@monsterrize Busi i Rakitic to rezerwy? chciałbym
27
Iniesta całą naszą pomoc wciąga xD
1
co to za podanie było xD
0
@BigShaq mała mentalność
2
@Ratamahatta Jeszcze jest „transakcje uważa się za trudną, ale nie niemożliwą”
0
@Sawik_10 za Firpo będzie Vidal i niech grają chłopaki
2
@insp1re Twin peaks zdecydowanie
0
@Chaoss chyba w motorze kilku tyle płacą
2
@arkasath ja mam wrażenie że 1/4 cześć społeczeństwa nie jest przystosowana do życia w XXI wieku
0
@Rewolucja123 s1mple dla mnie top1, ale zywoo kocur niesamowity
25
@Gaucho Leo "mógłbym grać za darmo" Messi, kolejna podwyżka po roku
0
@Barteknos chyba nie mógłby mieć 27
0
@ctid mam nawet książkę. w niej, jest sporo takich historyjek.
1
@Encore na pewno nie w historii
0
@lukasik17 a jaki to model thinkpada że się rozpadł?
16
@prokofiew pewnie dlatego że się śmieje
0
@Bamek94 albo się mylę albo coś kiedyś ktoś pisał o tym Mustangu
0
@A_Gomesinho_21 Modric jest szybki
0
@szkutnik91 Mbappe i Guardiola ja pierdziele
0
@kerouac pijany albo niespełna rozumu
1
@Misanthrope oj Eva Green to by była
0
@mindbender84 i ta piłka rzeczywiście tak leciała jak razem strzelili?
0
@Transu96 niedoceniany komentarz
0
@Pogba może jedna ze spalonego xD
0
ludzie którzy tutaj piszą że oddanie fur to idiotyzm. wy myśleliście że oni co roku dostają nowa fure do kolekcji i nie muszą oddawać wcześniejszej?
0
@marcin000019 jak dziwne? wy myśleliście że oni co roku nową furke do kolekcji maja?
10
@format1977 jak idiotyzm? normalna sprawa. w każdej firmie która ma kontrakt z jakąś marka samochodów tak jest, nie chodzi tylko o kluby
0
@Criss18Barca nie ma tam kiedy studiowała czy magisterkę broniła?