0

Vermaelen wpadł na chwilę i został na dłużej

0

Malcolm McDowell?

9

@monsterrize Busi i Rakitic to rezerwy? chciałbym

27

Iniesta całą naszą pomoc wciąga xD

1

co to za podanie było xD

0

@BigShaq mała mentalność

2

@Ratamahatta Jeszcze jest „transakcje uważa się za trudną, ale nie niemożliwą”

0

@Sawik_10 za Firpo będzie Vidal i niech grają chłopaki

2

@insp1re Twin peaks zdecydowanie

0

@Chaoss chyba w motorze kilku tyle płacą

2

@arkasath ja mam wrażenie że 1/4 cześć społeczeństwa nie jest przystosowana do życia w XXI wieku

0

@Rewolucja123 s1mple dla mnie top1, ale zywoo kocur niesamowity

25

@Gaucho Leo "mógłbym grać za darmo" Messi, kolejna podwyżka po roku

0

@Barteknos chyba nie mógłby mieć 27

0

@ctid mam nawet książkę. w niej, jest sporo takich historyjek.

1

@Encore na pewno nie w historii

0

@lukasik17 a jaki to model thinkpada że się rozpadł?

16

@prokofiew pewnie dlatego że się śmieje

0

@Bamek94 albo się mylę albo coś kiedyś ktoś pisał o tym Mustangu

0

@A_Gomesinho_21 Modric jest szybki

0

@szkutnik91 Mbappe i Guardiola ja pierdziele

0

@kerouac pijany albo niespełna rozumu

1

@Misanthrope oj Eva Green to by była

0

@mindbender84 i ta piłka rzeczywiście tak leciała jak razem strzelili?

0

@Transu96 niedoceniany komentarz

0

@Pogba może jedna ze spalonego xD

0

ludzie którzy tutaj piszą że oddanie fur to idiotyzm. wy myśleliście że oni co roku dostają nowa fure do kolekcji i nie muszą oddawać wcześniejszej?

0

@marcin000019 jak dziwne? wy myśleliście że oni co roku nową furke do kolekcji maja?

10

@format1977 jak idiotyzm? normalna sprawa. w każdej firmie która ma kontrakt z jakąś marka samochodów tak jest, nie chodzi tylko o kluby

0

@Criss18Barca nie ma tam kiedy studiowała czy magisterkę broniła?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?