1

@Mazi najlepsze jak tutaj niektórzy są tym oburzeni. jak to nie wybrać Barcy, przecież tutaj się gra z najlepszymi piłkarzami i co roku walczy o tryplet xD

3

@Memek96 wygrali 3 razy LM w ciągu 4 lat. tyko tym transferem as pokonali

0

@Kredon między innymi dlateog młodzi piłkarze chcą większą kase. Może sie okazać że nie wypali jego przygoda z seniorską piłką i co wtedy? większość młodych zawodników olewa szkołe, skupia się tylko na treningach i w przypadku nie udanej kariery sportowej jest potem katastrofa, bo do niczego innego się nie nadaje i nie ma kasy. Tak przez kilka lat zarobi trochę więcej i w przypadku braku powodzenia będzie miał na jakiś start. Real zaproponował mu podobno 4x więcej niż Barca + szybszy awans do 1 drużyny. Tylko głupek by tego nie przyjął

0

@MatiFCB2000 11@MatiFCB2000 11/15 i 12/15 w drugim seria A mnie zniszczyła i ten hat trick

0

@Triv44 statystki będzie miał nawet lepsze niż Messi czy CR7

0

@Michael_20 Ronaldo 3 razy

3

@stepien121 żeby z Copa America za szybko nie odleciał

0

"Ronaldo vs. Van Dijk.

Unstoppable force vs. Immovable object". z fb

Ronaldo chyba serio tą ZP dostanie xD

2

Komentarz usunięty

10

@Rewolucja123 że jeszcze dalej panuje ten mit o pięknym ofensywnym stylu Barcy

23

@mauerinho Barca obecnie to mu może zagwarantować takie same trofea jak PSG

3

@czosnekfcb Nani?

0

@sidzej oj Audrey, od dwóch lat na tapecie
@Rewolucja123 aktualnie najładaniejsza dla mnie to chyba Margot Robbie/Lily Collins, a ogólnie w historii kina to Audrey Hepburn

1

@steciowy

wow

2

@Rewolucja123 Ronaldinho

0

@wachaFCB Myślalem że to Hleb po lewej

1

@Homeopata8989 on mi drugiego Roberto przypomina

0

Piękny chyba jeszcze nie grał z VVD w tym sezonie. może on go pierwszy minie

14

@MrShakira bo z Nadalem na maczce nie wygrasz

2

@Kamiloza91 Puyol nie był jakimś genialnym obrońcą

0

mam nadzieję że z De Jongiem nie okaże się tak jak z Malcomem. pomysł zarządu, a nie trenera.

50

jak Real kupi Hazarda za 100mln, a Barca Rodrigo za 90-120 to chyba będzie to jeszcze większe frajerstwo niż to 4-0 z Liverpoolem

0

@zTx zwolnić go nie zwolnia,jedynie mogą z nim kontraktu nie, przedłużyć. do kiedy go ma?

0

@iFrontier Kimmich genialny. ale nie do wyciągnięcia egh6

4

@Marcelveb jak ku*** Rodrigo za 90-120mln, co to jest

0

@NeroTFP a co powiedział?

5

@Socjopata coca cola cup czy puszki coli?

24

@steciowy Gratulacje.

ps.weź se sobą ładną koleżankę to będzie większa szansa spotkać Neymara xD

1

@AboveYou o Cou też pisali że skrojony

2

ale mejweni etoto dostają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?