Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mazi najlepsze jak tutaj niektórzy są tym oburzeni. jak to nie wybrać Barcy, przecież tutaj się gra z najlepszymi piłkarzami i co roku walczy o tryplet xD
3
@Memek96 wygrali 3 razy LM w ciągu 4 lat. tyko tym transferem as pokonali
0
@Kredon między innymi dlateog młodzi piłkarze chcą większą kase. Może sie okazać że nie wypali jego przygoda z seniorską piłką i co wtedy? większość młodych zawodników olewa szkołe, skupia się tylko na treningach i w przypadku nie udanej kariery sportowej jest potem katastrofa, bo do niczego innego się nie nadaje i nie ma kasy. Tak przez kilka lat zarobi trochę więcej i w przypadku braku powodzenia będzie miał na jakiś start. Real zaproponował mu podobno 4x więcej niż Barca + szybszy awans do 1 drużyny. Tylko głupek by tego nie przyjął
0
@MatiFCB2000 11@MatiFCB2000 11/15 i 12/15 w drugim seria A mnie zniszczyła i ten hat trick
0
@Triv44 statystki będzie miał nawet lepsze niż Messi czy CR7
0
@Michael_20 Ronaldo 3 razy
3
@stepien121 żeby z Copa America za szybko nie odleciał
0
"Ronaldo vs. Van Dijk.
Unstoppable force vs. Immovable object". z fb
Ronaldo chyba serio tą ZP dostanie xD
2
Komentarz usunięty
10
@Rewolucja123 że jeszcze dalej panuje ten mit o pięknym ofensywnym stylu Barcy
23
@mauerinho Barca obecnie to mu może zagwarantować takie same trofea jak PSG
3
@czosnekfcb Nani?
0
@sidzej oj Audrey, od dwóch lat na tapecie
@Rewolucja123 aktualnie najładaniejsza dla mnie to chyba Margot Robbie/Lily Collins, a ogólnie w historii kina to Audrey Hepburn
1
@steciowy
2
@Rewolucja123 Ronaldinho
0
@wachaFCB Myślalem że to Hleb po lewej
1
@Homeopata8989 on mi drugiego Roberto przypomina
0
Piękny chyba jeszcze nie grał z VVD w tym sezonie. może on go pierwszy minie
14
@MrShakira bo z Nadalem na maczce nie wygrasz
2
@Kamiloza91 Puyol nie był jakimś genialnym obrońcą
0
mam nadzieję że z De Jongiem nie okaże się tak jak z Malcomem. pomysł zarządu, a nie trenera.
50
jak Real kupi Hazarda za 100mln, a Barca Rodrigo za 90-120 to chyba będzie to jeszcze większe frajerstwo niż to 4-0 z Liverpoolem
0
@zTx zwolnić go nie zwolnia,jedynie mogą z nim kontraktu nie, przedłużyć. do kiedy go ma?
0
@iFrontier Kimmich genialny. ale nie do wyciągnięcia egh6
4
@Marcelveb jak ku*** Rodrigo za 90-120mln, co to jest
0
@NeroTFP a co powiedział?
5
@Socjopata coca cola cup czy puszki coli?
24
@steciowy Gratulacje.
ps.weź se sobą ładną koleżankę to będzie większa szansa spotkać Neymara xD
1
@AboveYou o Cou też pisali że skrojony
2
ale mejweni etoto dostają