Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ty jesteś genialny
1
A ten Coutinho to coś pokazuje? przecież on gra gorzej niż Denis Suarez xD
4
@Rewolucja123 idź tam Valverde broń, a nie Malcoma się czepiasz
0
@Kelvin jak Valverde zostanie to będzie miał drugi sezon w plecy
1
@Krystian1899 i dobrze że odchodzi. szosa żeby się marnowal u takiego trenera
5
Malcom lepiej klepie z Messim niż inni zawodnicy co z nim kilka lat graja
0
Roberto kur**
9
Valverde ściągaj Paulinho z Chin
0
w 70 minucie Vidal za Arthura
0
szkoda ze Mats ma kontuzje bo dałby w pomocy o wiele więcej niż Busi czy Rakieta
0
Valencia obejrzała sobie mecz z Liverpoolem i idzie po manite
3
Rakitic niech na festyn lepiej jedzie
0
@Barcaa12 a po co?
4
w lato Parejo i Willian i można grać na 3 fronty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tym piłkarzom też się nic nie chce. mają ligę i finał PK to nie trzeba się, spinać. nic dziwnego że nikt z szatni nie chce zmiany trenera jak mają tak dobrze
0
@NeroTFP oni nawet nie byli gotowi a, odejście Xaviego to co o Suarezie mówić
0
dobrze ze pomoc ogarnieta to szybko odrobimy
0
dlaczego z prawej z Liverpoolem nie strzelał
3
Arthur ma taką łatwość wyjścia spod pressingu, tylko dlaczego on do przodu nie podaje
0
@filip73 wejdź na sport365.sx
0
@barcelonaLM hard reset to za rok jak Valverde odejdzie , chyba że znowu z nim kontrakt przedłuża
0
@kiper09 Valverde chyba widział
0
@The Game 10 co ty, zaraz Parejo przyjdzie i tyle z gry De Jonga będzie
1
Busi też w topowej formie widzę
0
@michal26 zaraz rewolucja przyjdzie
1
Lenglet na zwolnienie trenera gra
0
Coutinho nie powinien grać, bo jeszcze mniej za niego dostaną
2
@Rewolucja123 z Vidalem ciekawszy mecz bo przynajmniej ktoś z pomocy biega
1
@Rastafarnianin Marzenie ściętej głowy