0

@Rewolucja123 ty jesteś genialny 

1

A ten Coutinho to coś pokazuje? przecież on gra gorzej niż Denis Suarez xD

4

@Rewolucja123 idź tam Valverde broń, a nie Malcoma się czepiasz 

0

@Kelvin jak Valverde zostanie to będzie miał drugi sezon w plecy 

1

@Krystian1899 i dobrze że odchodzi. szosa żeby się marnowal u takiego trenera 

5

Malcom lepiej klepie z Messim niż inni zawodnicy co z nim kilka lat graja

0

Roberto kur** 

9

Valverde ściągaj Paulinho z Chin 

0

w 70 minucie Vidal za Arthura 

0

szkoda ze Mats ma kontuzje bo dałby w pomocy o wiele więcej niż Busi czy Rakieta 

0

Valencia obejrzała sobie mecz z Liverpoolem i idzie po manite

3

Rakitic niech na festyn lepiej jedzie 

0

@Barcaa12 a po co? 

4

w lato Parejo i Willian i można grać na 3 fronty 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tym piłkarzom też się nic nie chce. mają ligę i finał PK to nie trzeba się, spinać. nic dziwnego że nikt z szatni nie chce zmiany trenera jak mają tak dobrze 

0

@NeroTFP oni nawet nie byli gotowi a, odejście Xaviego to co o Suarezie mówić 

0

dobrze ze pomoc ogarnieta to szybko odrobimy 

0

dlaczego z prawej z Liverpoolem nie strzelał 

3

Arthur ma taką łatwość wyjścia spod pressingu, tylko dlaczego on do przodu nie podaje 

0

@filip73 wejdź na sport365.sx

0

@barcelonaLM hard reset to za rok jak Valverde odejdzie , chyba że znowu z nim kontrakt przedłuża 

0

@kiper09 Valverde chyba widział        

0

@The Game 10 co ty, zaraz Parejo przyjdzie i tyle z gry De Jonga będzie 

1

Busi też w topowej formie widzę 

0

@michal26 zaraz rewolucja przyjdzie 

1

Lenglet na zwolnienie trenera gra

0

Coutinho nie powinien grać, bo jeszcze mniej za niego dostaną 

2

@Rewolucja123 z Vidalem ciekawszy mecz bo przynajmniej ktoś z pomocy biega

1

@Rastafarnianin Marzenie ściętej głowy 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?