0

nie zwolni go, niestety ale to nie zwyczaj w Barcelonie by wywala trenera. Valverde sam się do dymisji nie poda więc trzeba jeszcze rok czekać.

0

ale ekipa, za rok LM jak nic xD

0

Valverde się nie poda dymisji, ma za wysokie ego.Cała nadzieja w Bartku

1

i bardzo dobrze. Po Martino jak cisneli, a tutaj nic

0

problem jest taki że Valverde ma tak wyje*** ego że sam nie poda do dymisji, on najchętniej by tu siedział do śmierci. Teraz wszystko zależy od Bartomeu, jak ma jaja to go pogoni

1

klopp przegrywa finały

4

Coutinho już powinno się pożegnać. Dla niego nie ma miejsca. To nie jest ani skrzydłowy ani pomocnik. Dembele powinien zostać jeszcze sezon i zobaczyć czy ogarnął głowę

0

Blanc?

0

trzeba się jakoś pocieszyć


albo jeszcze bardziej załamac...

1

kupią Griezmanna który też będzie się się marnowal albo na ławce albo na jakimś skrzydle

0

Lucho jednak miał co do niego rację.

1

nic nie dał

21

kto tutaj pisał że Guardiola ma tylko jeden schemat i jego obsesja doskonałej gry piłką jest zgubna, a Valverde to geniusz który ma zawsze Plan B i potrafi dostosować się do przeciwnika. i jak tam ten plan B?

0

jaki trzeci jak dwukrotnie

1

ciekawe jakby Mourinho został trenerem. większego antyfutbolu i tak byśmy nie grali

1

to jest aż smutne. 4 4 2 i z przodu tylko wolny Suarez. 4 3 3 i tak samo. kim my mamy atakować

2

Rakitic powinien zostać pożegnany. Busi niech zostanie na ławie(De Jong może się czegoś od niego nauczy). Coutinho out- brak, dla niego miejsca , Dembele też powinien odejść ale mu można dać jeszcze szansę. Suarez albo obniżka zarobków i rola superzmiennika albo out. no i najważniejsze to zmiana trenera

1

mimo wszystko z Coutinho trzeba się pożegnać. nie ma dla niego miejsca i tak naprawdę zabiera minuty innym. Jest za słaby na pomoc i za mało przebojowy, za wolny na skrzydło. ogranicza tylko ataki lewą stroną

0

podał się już do dymisji? czy*jeszcze nic nie mówił?

0

boli to geniusz trenera i dzisiejsza gra

0

Bartomeu nich idzie po rozum do głowy i zwalnia tego mula. On sam się do dymisji nie poda

2

Valverde mega inteligentny, wyciągnie wnioski z Rzymu xDDDD

1

PSG ma farta, że istnieje taka Barcelona

1

Przecież my nie mamy nikogo z, przodu, to kto ma strzelić

1

ale brakuje takiego Neymara Monachium

2

Rakitic Gerarda robi xD

13

Plus taki ze zwiększa się szansa że Valverde poda się do dymisji

0

Valverde reaguj

3

Coutinho dalej na boisku? kogoś chyba pogrzalo

0

Coutinho jakby zszedł to nie byłoby różnicy. Denis Suarez miał, lepsze mecze, a i tak każdy po nim cisnal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?