Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie zwolni go, niestety ale to nie zwyczaj w Barcelonie by wywala trenera. Valverde sam się do dymisji nie poda więc trzeba jeszcze rok czekać.
0
ale ekipa, za rok LM jak nic xD
0
Valverde się nie poda dymisji, ma za wysokie ego.Cała nadzieja w Bartku
1
i bardzo dobrze. Po Martino jak cisneli, a tutaj nic
0
problem jest taki że Valverde ma tak wyje*** ego że sam nie poda do dymisji, on najchętniej by tu siedział do śmierci. Teraz wszystko zależy od Bartomeu, jak ma jaja to go pogoni
1
klopp przegrywa finały
4
Coutinho już powinno się pożegnać. Dla niego nie ma miejsca. To nie jest ani skrzydłowy ani pomocnik. Dembele powinien zostać jeszcze sezon i zobaczyć czy ogarnął głowę
0
Blanc?
0
albo jeszcze bardziej załamac...
1
kupią Griezmanna który też będzie się się marnowal albo na ławce albo na jakimś skrzydle
0
Lucho jednak miał co do niego rację.
1
nic nie dał
21
kto tutaj pisał że Guardiola ma tylko jeden schemat i jego obsesja doskonałej gry piłką jest zgubna, a Valverde to geniusz który ma zawsze Plan B i potrafi dostosować się do przeciwnika. i jak tam ten plan B?
0
jaki trzeci jak dwukrotnie
1
ciekawe jakby Mourinho został trenerem. większego antyfutbolu i tak byśmy nie grali
1
to jest aż smutne. 4 4 2 i z przodu tylko wolny Suarez. 4 3 3 i tak samo. kim my mamy atakować
2
Rakitic powinien zostać pożegnany. Busi niech zostanie na ławie(De Jong może się czegoś od niego nauczy). Coutinho out- brak, dla niego miejsca , Dembele też powinien odejść ale mu można dać jeszcze szansę. Suarez albo obniżka zarobków i rola superzmiennika albo out. no i najważniejsze to zmiana trenera
1
mimo wszystko z Coutinho trzeba się pożegnać. nie ma dla niego miejsca i tak naprawdę zabiera minuty innym. Jest za słaby na pomoc i za mało przebojowy, za wolny na skrzydło. ogranicza tylko ataki lewą stroną
0
podał się już do dymisji? czy*jeszcze nic nie mówił?
0
boli to geniusz trenera i dzisiejsza gra
0
Bartomeu nich idzie po rozum do głowy i zwalnia tego mula. On sam się do dymisji nie poda
2
Valverde mega inteligentny, wyciągnie wnioski z Rzymu xDDDD
1
PSG ma farta, że istnieje taka Barcelona
1
Przecież my nie mamy nikogo z, przodu, to kto ma strzelić
1
ale brakuje takiego Neymara Monachium
2
Rakitic Gerarda robi xD
13
Plus taki ze zwiększa się szansa że Valverde poda się do dymisji
0
Valverde reaguj
3
Coutinho dalej na boisku? kogoś chyba pogrzalo
0
Coutinho jakby zszedł to nie byłoby różnicy. Denis Suarez miał, lepsze mecze, a i tak każdy po nim cisnal