Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lenglet chyba brzuch musi robić
0
Żeby się Messi tylko w przerwie nie wyczyliowal
2
Oj Messi wku**** szkoda że przerwa
3
Co odzyskaliśmy?
2
Solari nie odprawia tych czarów z klaskaniem i ewidentnie widać brak szczęścia
1
Takiego farta to od 10 lat nie mieliśmy
0
Niech wpuści Arthura bo wgl tego meczu nie kontrolujemy
0
Ale piach gramy
0
Brawo Dembele, brawo Luisito
1
Dembele skrzydłowy, a żeby dostać piłkę to musi schodzić do Lini pomocy
0
Całe życie będzie tutaj siedział. Tata Martino miał jaja i potrafił zrezygnować
3
Ale hymn maja świetny trzeba przyznać
0
Czy P!=NP?
0
nie rób spacji po memicznej
1
Nie ma opcji by zrozumiał. Po meczu z Roma ciągle te same błędy
0
Olaboga ma rację
0
Nic skrinowac nie trzeba. Wiadomo że z tym trenerem LM się nie wygra
12
W 60 min Roberto za Semedo i w 80 Dembele za Coutinho
0
A co ma piłek nie tracić? Widziałeś co zrobiła pomoc? Trenejro wystawia najbardziej defesynwa pomoc, a i tak ich nie ma tam gdzie powinni być
2
I znowu mu Messi dupe ratuje
0
Tera czekać na zmianę Roberto za Samedo
0
Proszę nie
1
Jak Messi nimi ostro kręcił
0
Wydaje mi się że Lloris wtedy popisał się parada
0
Arthur oddał na pewno strzał z Totenhamem
0
Mija dwóch obrońców, a trzeciego zdejmuje z bara i ładuje bramę. Dzisiaj wydaje się to niemożliwe
0
>spacje po memicznej
4
A i tak nie mogą tego wygrać
0
Komentarz usunięty
13
Ale Szczęsny podsumował Pięknego xD