0

Lenglet chyba brzuch musi robić

0

Żeby się Messi tylko w przerwie nie wyczyliowal

2

Oj Messi wku**** szkoda że przerwa

3

Co odzyskaliśmy?

2

Solari nie odprawia tych czarów z klaskaniem i ewidentnie widać brak szczęścia

1

Takiego farta to od 10 lat nie mieliśmy

0

Niech wpuści Arthura bo wgl tego meczu nie kontrolujemy

0

Ale piach gramy

0

Brawo Dembele, brawo Luisito

1

Dembele skrzydłowy, a żeby dostać piłkę to musi schodzić do Lini pomocy

0

Całe życie będzie tutaj siedział. Tata Martino miał jaja i potrafił zrezygnować

3

Ale hymn maja świetny trzeba przyznać

0

Czy P!=NP?

0

nie rób spacji po memicznej

1

Nie ma opcji by zrozumiał. Po meczu z Roma ciągle te same błędy

0

Olaboga ma rację

0

Nic skrinowac nie trzeba. Wiadomo że z tym trenerem LM się nie wygra

12

W 60 min Roberto za Semedo i w 80 Dembele za Coutinho

0

A co ma piłek nie tracić? Widziałeś co zrobiła pomoc? Trenejro wystawia najbardziej defesynwa pomoc, a i tak ich nie ma tam gdzie powinni być

2

I znowu mu Messi dupe ratuje

0

Tera czekać na zmianę Roberto za Samedo

0

Proszę nie

1

Jak Messi nimi ostro kręcił

0

Wydaje mi się że Lloris wtedy popisał się parada

0

Arthur oddał na pewno strzał z Totenhamem

0

Mija dwóch obrońców, a trzeciego zdejmuje z bara i ładuje bramę. Dzisiaj wydaje się to niemożliwe

0

>spacje po memicznej

4



A i tak nie mogą tego wygrać

0

Komentarz usunięty

13

Ale Szczęsny podsumował Pięknego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?