Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagadka Einsteina którą podobno tylko mały procent potrafi rozwiązać. Przy opcji użycia kartki i długopisu jest trywialna ale cały myk polega by zrobić to w głowie
7
w Lublinie nie ma
2
To wspaniałe życie
0
Ale podanie olaboga
0
Mógł podać do Dembele
1
XDDdD
1
Co to jest klatwa Guardioli?
0
XD
0
raczej nie Adidas bo jest i Neymar
0
Jak ktoś chce matmę niech idzie na Uniwersytet a nie klepacka polibude
1
True Detective się rozkręca? Słyszałem dużo pozytywnych opinii o tym serialu ale ledwo przebrnąłem przez dwie pierwsze odcinki i odpuściłem
0
Dzięki
0
pokazałbyś to zdjęcie?
1
co xD
Tutaj trzeba by mieć nieziemski reflex by to sparować ,nie mówiąc o próbie łapania
0
Munir to najlepsza zmiana
0
Żaden trener nie przyjdzie.
0
Pewnie się okaże że serio MATS ma lekką kontuzje i spokojnie mógł zagrać Cillesen
0
Jeszcze dwa karne dajcie
0
Jak nie rozwiążą z nim kontrkatu co całe życie będzie tu siedział.
0
Barcelona byłaby idealnym przeciwnikiem dla City. To by się powtórka z Bayernem skończyło
6
Fiorentino się nie pieprzy i by dawno trenera zwolnił. A tu jeszcze ploty o nowym kontrakcie.
1
Messi tylko Suareza widzi. To szok że do Neymara podawał
0
Co miał zrobić jak mu nikt nie podaje? Zobacz sobie powtórki ile razy wybiegal na pozycjr i nikt mu nie podawał
2
Jeszcze Semedo za Roberto
1
Czemu Messi nie poda do Malcoma?
1
Bezsensowne są dzisiaj te dryblingi Messiego
2
Teraz Vidal za Malcoma i w 70 minucie Semedo za Arthura
4
Napisze znowu to samo. Zobacz że Malcom mu się cały czas pokazywał, a Messi i tak wolał się kiwać i tracić
1
Przecież wiadomo że Valverde do najspotrzegawczych nie należy
1
Valverde wkurzony że Rakieta żółta kartka bo będzie trzeba nad nową zmiana pomyśleć