0

Zagadka Einsteina którą podobno tylko mały procent potrafi rozwiązać. Przy opcji użycia kartki i długopisu jest trywialna ale cały myk polega by zrobić to w głowie

7

w Lublinie nie ma

2

To wspaniałe życie

0

Ale podanie olaboga

0

Mógł podać do Dembele

1

XDDdD

1

Co to jest klatwa Guardioli?

0

XD

0

raczej nie Adidas bo jest i Neymar

0

Jak ktoś chce matmę niech idzie na Uniwersytet a nie klepacka polibude

1

True Detective się rozkręca? Słyszałem dużo pozytywnych opinii o tym serialu ale ledwo przebrnąłem przez dwie pierwsze odcinki i odpuściłem

0

Dzięki

0

pokazałbyś to zdjęcie?

1

co xD

Tutaj trzeba by mieć nieziemski reflex by to sparować ,nie mówiąc o próbie łapania

0

Munir to najlepsza zmiana

0

Żaden trener nie przyjdzie.

0

Pewnie się okaże że serio MATS ma lekką kontuzje i spokojnie mógł zagrać Cillesen

0

Jeszcze dwa karne dajcie

0

Jak nie rozwiążą z nim kontrkatu co całe życie będzie tu siedział.

0

Barcelona byłaby idealnym przeciwnikiem dla City. To by się powtórka z Bayernem skończyło

6

Fiorentino się nie pieprzy i by dawno trenera zwolnił. A tu jeszcze ploty o nowym kontrakcie.

1

Messi tylko Suareza widzi. To szok że do Neymara podawał

0

Co miał zrobić jak mu nikt nie podaje? Zobacz sobie powtórki ile razy wybiegal na pozycjr i nikt mu nie podawał

2

Jeszcze Semedo za Roberto

1

Czemu Messi nie poda do Malcoma?

1

Bezsensowne są dzisiaj te dryblingi Messiego

2

Teraz Vidal za Malcoma i w 70 minucie Semedo za Arthura

4

Napisze znowu to samo. Zobacz że Malcom mu się cały czas pokazywał, a Messi i tak wolał się kiwać i tracić

1

Przecież wiadomo że Valverde do najspotrzegawczych nie należy

1

Valverde wkurzony że Rakieta żółta kartka bo będzie trzeba nad nową zmiana pomyśleć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?