Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Panasewicz i Karolak xDDD
0
system masz 32 bity?
0
Velverde to małe dziecko obrażone na świat bo dostał inną "zabawkę" niż chciał
0
Valverde jest jak małe dziecko które nie chciało takiej zabawki to nie będzie się nią bawić. Z drugiej strony jeśli to prawda to dlaczego zarząd kupuje zawodników nie konsultując transferów z trenerem?
1
szkoda Malcoma bo sobie zepsuje karierie. Valverde też uparty dziad jak pies ogrodnika
2
Mocna ekipa? Gramy praktycznie bez pomocy i prawego obrońcy, a jeden środkowy obrońca gra tak jakby go nie było. Jest z 5-6 zawodników którzy prezentują jakikolwiek poziom
8
W podawaniu do tyłu pewnie tak
4
zobacz sobie na pomoc Liverpoolu. Nie mają wirtuozów ,a graja fajny futbol
2
dobry b8
0
wydaje mi się że prędzej Malcom niż Dembele coś takiego zrobi
0
Tottenham też nie zachwyca bo jakby byli w formie to manitą by się skończyło
0
ile bym dał za takiego Tate Martino zamiast Valdka
0
przecież to szklanka i jest beznadziejny w defensywie. Mamy o wiele lepszego Rakitica, który świetnie równoważy atak z obroną
2
mamy szczęście że Totki też nie zachwycają, może będzie szansa na remis
3
Rok temu pisaliście że Valverde zmuszony jest do grania takiego futbolu bo ma najsłabszy skład od lat. A teraz jaki skład jest?
0
Ciekawe co by sie musiało stać żeby Valverde poleciał w trakcie sezonu
1
Rok temu było to samo ale przecież był słaby skład i Valverde był zmuszony do takiej gry
0
Jeszcze tylko Alba i Vidal
0
Czas na super zmiany. Alba za Dembele, Vidal za Verme i Suarez za Munira
0
Co oni ku*** zrobili. Wylew jak w fifie
2
nawet na stronie Lubelli ich nie ma. Chyba wycofali
1
Na tv4 Zapach kobiety
4
Ty chyba problem z matematyka masz
1
Nie ma
0
Jak jesteś z mBank to będziesz miał prowizję z euronet. Szukaj planetcash (często przy biedronkach są)
0
Chyba 09 bo napisałeś jakby to Siepien byl
7
Pique jeszcze jedną musisz
1
On serio tego Rakitica chce
3
Teraz niech Rakitica wprowadzi
0
Dembele zdjął? XD