Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
On 6.10 zrobi, taki zapas ma
0
Rzymskie wakacje
0
Ale one są ulane xD
0
Dieta xD
0
O co chodzi? Bo nie słyszałem
0
Hardy za niski xD już Craig śmiesznie wygląda
0
Liverpool nie jest w Nike to pewnie też miało jakieś znaczenie
0
Klasycznie
6
Grałem z nim na boisku dwa lata temu. Gadał nam coś o tym Leicester ale nikt w to nie wierzył. Wtedy jakoś się nie wyróżniał, może jest zapotrzebowanie na bramkarzy
1
Ja to się nie zdziwie jak Mbappe będzie w trójce do Złotej piłki xD
14
Urodzeni za późno, by odkryć świat i za wcześnie, by zbadać kosmos. Niestety...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no normalnie spodnie mają takie rozmiary pas i długość, a nie jakieś L czy XL
1
Fejk
2
Wtedy był jeszcze Xavi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Malcom miał lepsze statystyki niż Laporte, a City też dużo za niego dało
3
taktyka na mecz z Romą to był strzał w stopę. Od razu założył że trzeba się bronić i liczyć na kontry to najszybszego zawodnika, stworzonego pod taką grę sadza na ławie xD
0
White Ipa z Ale Browar
0
O spoko wiedzieć, właśnie mnie to zastanawiało jak w fife grałem
0
Któraś drużyna ma zbiórkę internetowa na jego pensje xD
3
Klocuch jakiś głośnik hykker recenzowal
0
Były plusy i minusy, a potem zmienili to na zielone polecenia
0
Moja odpowiedź to miał być sarkazm xD
0
jak widać był
0
Albo Maczeta też tego samego reżysera
0
Warszawiak z drugiego pokolenia? XD
0
Bo ona była z FBI, a wzięli ją tylko po to bo ktoś musiał być z federalnych i by potwierdziła że nie łamią reguł. Była dopiero po szkoleniach, służyła dla innej agencji i miała jakiś swój kodeks moralny, nic dziwnego że tak reagowała
0
Pierwsza połowa jedynki była świetna, to nie miało być kino akcji
15
Dla Legii dojście do LM to jak dla Barcy przejście przez 1/4