4

On 6.10 zrobi, taki zapas ma

0

Rzymskie wakacje

0

Ale one są ulane xD

0

Dieta xD

0

O co chodzi? Bo nie słyszałem

0

Hardy za niski xD już Craig śmiesznie wygląda

0

Liverpool nie jest w Nike to pewnie też miało jakieś znaczenie

0

Klasycznie

6

Grałem z nim na boisku dwa lata temu. Gadał nam coś o tym Leicester ale nikt w to nie wierzył. Wtedy jakoś się nie wyróżniał, może jest zapotrzebowanie na bramkarzy

1

Ja to się nie zdziwie jak Mbappe będzie w trójce do Złotej piłki xD

14

Urodzeni za późno, by odkryć świat i za wcześnie, by zbadać kosmos. Niestety...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no normalnie spodnie mają takie rozmiary pas i długość, a nie jakieś L czy XL

1

Fejk

2

Wtedy był jeszcze Xavi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Malcom miał lepsze statystyki niż Laporte, a City też dużo za niego dało

3

taktyka na mecz z Romą to był strzał w stopę. Od razu założył że trzeba się bronić i liczyć na kontry to najszybszego zawodnika, stworzonego pod taką grę sadza na ławie xD

0

White Ipa z Ale Browar

0

O spoko wiedzieć, właśnie mnie to zastanawiało jak w fife grałem

0

Któraś drużyna ma zbiórkę internetowa na jego pensje xD

3

Klocuch jakiś głośnik hykker recenzowal

0

Były plusy i minusy, a potem zmienili to na zielone polecenia

0

Moja odpowiedź to miał być sarkazm xD

0

jak widać był

0

Albo Maczeta też tego samego reżysera

0

Warszawiak z drugiego pokolenia? XD

0

Bo ona była z FBI, a wzięli ją tylko po to bo ktoś musiał być z federalnych i by potwierdziła że nie łamią reguł. Była dopiero po szkoleniach, służyła dla innej agencji i miała jakiś swój kodeks moralny, nic dziwnego że tak reagowała

0

Pierwsza połowa jedynki była świetna, to nie miało być kino akcji

15

Dla Legii dojście do LM to jak dla Barcy przejście przez 1/4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?