Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czekam na to xD
4
Dembele nigdy nie będzie takim dryblerem jak Neymar. Brakuje mu tej lekkości
1
ładnie ładnie
0
dobre xD
20
Co to za argument z tym autem xD mógł powiedzieć że w piłce nożnej piłka w siatce to bramka, a w siatkówce tracisz punkt
8
najbardziej boli to że Xavi czy Iniesta nie wygrali nagrody dla najlepszego piłkarza, a taki Modrić może to zrobić
0
Powinni wziąć Jande tak jak w superprodukcji
0
Już drugi raz. W poprzednim sezonie wsadzili go do pierdla
1
Contratiempo
0
Bez przesady. Jak Messi 95 to Modric czy Kross powinni mieć ponad 100
3
0
też się zgadzam, chętnie bym go widział z powrotem w Barcy
0
Czekać teraz na zmiany. Vidal za Coutinho i Semedo za Dembele
5
Komentarz usunięty
0
I co ta kartka da jak i tak zabrali minuty
0
Ale nie chodzi o tyle styl pięknej gry ale by samemu nie grać defensywie. Barcelona w meczu z Interem nie stawiała autobusu, City teraz też nie stawia.
6
mógł powiedzieć że tylko 3 zawodników nie jest z Barcelony
0
Jak Barca będzie dalej grać na wyjazdach jak ostatnio to ciemno to widzę
3
Co to za ogórasy są xD
0
PSG ich zje
1
Nie ma Pięknego?
3
Grupa D jakie ogórasy
0
Usadzili ich obok siebie bo są razem w top3
2
Jak oni Real rok temu pykneli
1
Z Totkami nie wygramy
0
Najwięksi z największych
1
O jest ten siwy
0
Nagroda dla Ronaldo będzie przed czy po losowaniu?
0
Jak oni z tą Roma odpadli
0
>matma w liceum
>ciężka matma
wybierz jedno xD matematyka w liceum jest bardzo schematyczna więc jak masz z tym problemy to po prostu klep zadania. w drugiej klasie masz w sumie funkcje, wielomiany i ciągi. Jak ogarniasz dobrze kwadratową to zrobisz większość zadań z 2 klasy