1

Czekam na to xD

4

Dembele nigdy nie będzie takim dryblerem jak Neymar. Brakuje mu tej lekkości

1

ładnie ładnie

0

dobre xD

20

Co to za argument z tym autem xD mógł powiedzieć że w piłce nożnej piłka w siatce to bramka, a w siatkówce tracisz punkt

8

najbardziej boli to że Xavi czy Iniesta nie wygrali nagrody dla najlepszego piłkarza, a taki Modrić może to zrobić

0

Powinni wziąć Jande tak jak w superprodukcji

0

Już drugi raz. W poprzednim sezonie wsadzili go do pierdla

1

Contratiempo

0

Bez przesady. Jak Messi 95 to Modric czy Kross powinni mieć ponad 100

3

xD

0

też się zgadzam, chętnie bym go widział z powrotem w Barcy

0

Czekać teraz na zmiany. Vidal za Coutinho i Semedo za Dembele

5

Komentarz usunięty

0

I co ta kartka da jak i tak zabrali minuty

0

Ale nie chodzi o tyle styl pięknej gry ale by samemu nie grać defensywie. Barcelona w meczu z Interem nie stawiała autobusu, City teraz też nie stawia.

6

mógł powiedzieć że tylko 3 zawodników nie jest z Barcelony

0

Jak Barca będzie dalej grać na wyjazdach jak ostatnio to ciemno to widzę

3

Co to za ogórasy są xD

0

PSG ich zje

1

Nie ma Pięknego?

3

Grupa D jakie ogórasy

0

Usadzili ich obok siebie bo są razem w top3

2

Jak oni Real rok temu pykneli

1

Z Totkami nie wygramy

0

Najwięksi z największych

1

O jest ten siwy

0

Nagroda dla Ronaldo będzie przed czy po losowaniu?

0

Jak oni z tą Roma odpadli

0

>matma w liceum
>ciężka matma

wybierz jedno xD matematyka w liceum jest bardzo schematyczna więc jak masz z tym problemy to po prostu klep zadania. w drugiej klasie masz w sumie funkcje, wielomiany i ciągi. Jak ogarniasz dobrze kwadratową to zrobisz większość zadań z 2 klasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?