0

A co robi?

2

4 0 na SB nie ma jak zabrać

0

Az mi strima wyj****

2

Malcoma na prawe jeszcze niech da

1

Niech on zmiany jakieś robi

3

XD

3

Ale emocje z varem na takim meczu. Sędzia gwiżdże karnego i odzywa się cały stadion

2

każdy zrozumie o co chodzi z Gran Derbi, a zawsze się musi znaleźć jakiś kozak co musi pokazać swoją wiedzę

0

Busi jak Ronaldinho xD

0

Malcom się zmęczył schodząc z trybun na ławke xD

0

gwiżdżą na Vidala czy na Valverde? xD

1

xDDD to niezły trenejro

0

Suarez pijany chyba

0

Semedo na rozgrzewce czyli Dembele w 85

2

niech wprowadzi Dembele albo Malcoma bo dużo miejsca

0

Jaki on ma żałosny ten drybling

2

Wjechał jak z PSG

0

Piles, nie pisz

1

Za ignorowanie Varu od razu powinni ich wypi******

0

Kluby Valverde nigdy nie grały ofensywnie

0

ale on miał tylko te bramki i nic innego.

0

Czemu nie kosztem Dembele? On totalnie nie pasuje do gry na małej przestrzeni. Lepiej już postawić na prawej Malcoma, a Dembele włączyć w transfer Neya.

10

To kim jest Neymar jak nie skrzydłowym? Lewym obrońcą?

4

Możesz to zapisać jako 12*111 +110 =1442

0

napisze na pw

0

jest tu jakiś kot od typowo zadan algorytmicznych w c/c++?

0

Dembele aktualnie bronią tylko bramki. Porównując co Neymar wyprawial na lewym skrzydle, a co Dembouz to niebo, a ziemia

17

Zakończenie kariery reprezentacyjnej przez Pique to jedno z większych wzmocnić kadry Hiszpanii w ostatnich latach xD

2

Kurek chyba Monte zjadł

0

Ja już na drugim roku, a znowu problemy z wyjazdem i ogarnięciem się w innym mieście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?