0

Bramka dla Atleti i nie ma opcji by Materace czwórkę dostali

0

Toxic fucker. Tak kolega mówił

0

Z CITY grali w 1/8

1

Valverde to chyba jest rasistą

0

Błąd strony

0

Lyon ma najlepszy możliwy remis, więc wynik dla nich nie jest taki zły

0

Nie masz racji. Był pewien okres czasu, nawet nie tak dawno że skrocili studiowanie na kierunku lekarskim do 5 lat. Potem znowu wrócili do 6 lat

0

Kapitan Realu ma dostać dodatkowe zawieszenie? Proszę cię

1

Szkoda ze Erni wyszedł na drugi mecz z myślą bronienia wyniku

1

Od 4 lat tak piszecie xD

0

Bvb też ładniej gra

0

Ale Bvb gra fajna piłkę

0

Do zmiany pokoleniowej ktora obecnie przechodzi Barcelona jest potrzebny odpowiedni trener, a takim Valverde na pewno jest więc liczę że po tym sezonie już go tutaj nie będzie

1

ahh Lily Collins

0

Zapisz sobie stronę sport247.live tam jest zawsze kilka streamow w róznych językach w dobrej jakości

0

Ona sama

0

Ultradefensywny i miał więcej sytuacji bramkowych

4

Czemu na notatniku nie siedzisz?

10

Dlaczego po Tacie Martino tak jechała prasa, a po Valverde nic? Przecież za Taty graliśmy lepszą piłkę z o wiele słabszym składem

3

Messi nie może grać jak wolny elektron bo przez to traci się sporo opcji w ataku. Ostatnie LM Barca wygrała gdy Messi miał jasno określoną pozycje. Taki Dembele czy Malcom nie mogą być na boisku gdy jest Messi

0

Bo Messi jest niby na prawej.

2

Wiem wiem. Gdyby go tak prasa nie cisnela to mogłoby by się udać

20

Ale bym obejrzał taka Barce Taty Martino

6

Valverde chyba myśli że rewanż na Camp Nou gramy

0

I ten beton chce tu jeszcze siedzieć

0

Xavi i Iniesta to byłoby zbyt ofensywnie

2

Valverde to chyba jest rasista

0

Nie mamy drużyny na LM

0

To już nawet nie chodzi o grę ale z takim składem nie ma szans na LM. Mamy tylko jednego pomocnika który obecnie jest kontuzjowany. Obecnie atak to też jakieś nieporozumienie ale może coś się zmieni jak wróci Dembele.

0

Wrzucał często zdjęcia pokoju w barwach Barcy. Ma sporo koszulek, jakieś zdjęcia z Camp Nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?