Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramka dla Atleti i nie ma opcji by Materace czwórkę dostali
0
Toxic fucker. Tak kolega mówił
0
Z CITY grali w 1/8
1
Valverde to chyba jest rasistą
0
Błąd strony
0
Lyon ma najlepszy możliwy remis, więc wynik dla nich nie jest taki zły
0
Nie masz racji. Był pewien okres czasu, nawet nie tak dawno że skrocili studiowanie na kierunku lekarskim do 5 lat. Potem znowu wrócili do 6 lat
0
Kapitan Realu ma dostać dodatkowe zawieszenie? Proszę cię
1
Szkoda ze Erni wyszedł na drugi mecz z myślą bronienia wyniku
1
Od 4 lat tak piszecie xD
0
Bvb też ładniej gra
0
Ale Bvb gra fajna piłkę
0
Do zmiany pokoleniowej ktora obecnie przechodzi Barcelona jest potrzebny odpowiedni trener, a takim Valverde na pewno jest więc liczę że po tym sezonie już go tutaj nie będzie
1
ahh Lily Collins
0
Zapisz sobie stronę sport247.live tam jest zawsze kilka streamow w róznych językach w dobrej jakości
0
Ona sama
0
Ultradefensywny i miał więcej sytuacji bramkowych
4
Czemu na notatniku nie siedzisz?
10
Dlaczego po Tacie Martino tak jechała prasa, a po Valverde nic? Przecież za Taty graliśmy lepszą piłkę z o wiele słabszym składem
3
Messi nie może grać jak wolny elektron bo przez to traci się sporo opcji w ataku. Ostatnie LM Barca wygrała gdy Messi miał jasno określoną pozycje. Taki Dembele czy Malcom nie mogą być na boisku gdy jest Messi
0
Bo Messi jest niby na prawej.
2
Wiem wiem. Gdyby go tak prasa nie cisnela to mogłoby by się udać
20
Ale bym obejrzał taka Barce Taty Martino
6
Valverde chyba myśli że rewanż na Camp Nou gramy
0
I ten beton chce tu jeszcze siedzieć
0
Xavi i Iniesta to byłoby zbyt ofensywnie
2
Valverde to chyba jest rasista
0
Nie mamy drużyny na LM
0
To już nawet nie chodzi o grę ale z takim składem nie ma szans na LM. Mamy tylko jednego pomocnika który obecnie jest kontuzjowany. Obecnie atak to też jakieś nieporozumienie ale może coś się zmieni jak wróci Dembele.
0
Wrzucał często zdjęcia pokoju w barwach Barcy. Ma sporo koszulek, jakieś zdjęcia z Camp Nou