11

Zidane lepszy technicznie od Iniesty? Nie było takiego piłkarza z techniką co Andres

0

masz grupę na fb zdzichu jest film do zgadniecia.

0

Arsenal nie ma pumy?

0

aż tak? meczu nie oglądałem niestety

0

Papilon z McQueenem i Hoffmanem

1

kiedyś któryś z komentatorów powiedział Jordiego Albiego

0

potrzebuje osoby która pisze lub ogarnia jave,
pw

0

O Marka chodzi? XD

0

A i tak nie przechodzimy

0

A 40 latek?

1

dobrze że to zobaczyłem bo wjechałem za dyszkę 3+ bramki Juve xD

1

jeszcze rok temu miał dobry mecz z Chelsea ale ewidentnie ostatnio znika w momencie gdy go drużyna potrzebuje

8

To chyba nie jest sezon hiszpańskich drużyn w LM xD
Dobrze ze Barcelona to Katalonia

8

Z drugiej strony sam Messi jakoś od 2015 powalająco nie gra. W tych najważniejszych meczach zazwyczaj go brakowało

2

Raczej
1: Ronaldo Real Madryt
2: Ronaldo Manchester United
3: zaraz się okaże że Ronaldo Juventus Turyn

8

Co to za pierdoły

0

To jak to będzie z De Jongiem? Jak Valverde zostanie to na pewno i Rakieta czyli Busi, Ivan i ktoś 3 do pomocy. Arthur /De Jong ktoś będzie musiał na ławie siedzieć

0

Coutinho organy jak Bebe xD

0

15/16 była moc do Marca szli jak maszyna i potem coś się posypalo

3

Di Marie znowu pokaralo

22

RZucie też mnie wkurza

1

Jak to szło? Kapitan Ramos zdecydował : cel Puchar Króla i Liga Mistrzów

0

Bez porównania klapa z Roma

0

Podobno w przypadku braku awnasu dalej to ma od razu polecieć i na ławę Muł

0

Co oni robią xD

0

Barcelona w 10 minut 3 strzeliła więc jeszcze wszystko możliwie

6

Sędzia kwoty nie doslyszal

0

w końcu i tak komornik przyjdzie. U mnie było podobnie

6

Bale chyba od razu powiedział że nie zamierza się uczyć języka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?