Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Zidane lepszy technicznie od Iniesty? Nie było takiego piłkarza z techniką co Andres
0
masz grupę na fb zdzichu jest film do zgadniecia.
0
Arsenal nie ma pumy?
0
aż tak? meczu nie oglądałem niestety
0
Papilon z McQueenem i Hoffmanem
1
kiedyś któryś z komentatorów powiedział Jordiego Albiego
0
potrzebuje osoby która pisze lub ogarnia jave,
pw
0
O Marka chodzi? XD
0
A i tak nie przechodzimy
0
A 40 latek?
1
dobrze że to zobaczyłem bo wjechałem za dyszkę 3+ bramki Juve xD
1
jeszcze rok temu miał dobry mecz z Chelsea ale ewidentnie ostatnio znika w momencie gdy go drużyna potrzebuje
8
To chyba nie jest sezon hiszpańskich drużyn w LM xD
Dobrze ze Barcelona to Katalonia
8
Z drugiej strony sam Messi jakoś od 2015 powalająco nie gra. W tych najważniejszych meczach zazwyczaj go brakowało
2
Raczej
1: Ronaldo Real Madryt
2: Ronaldo Manchester United
3: zaraz się okaże że Ronaldo Juventus Turyn
8
Co to za pierdoły
0
To jak to będzie z De Jongiem? Jak Valverde zostanie to na pewno i Rakieta czyli Busi, Ivan i ktoś 3 do pomocy. Arthur /De Jong ktoś będzie musiał na ławie siedzieć
0
Coutinho organy jak Bebe xD
0
15/16 była moc do Marca szli jak maszyna i potem coś się posypalo
3
Di Marie znowu pokaralo
22
RZucie też mnie wkurza
1
Jak to szło? Kapitan Ramos zdecydował : cel Puchar Króla i Liga Mistrzów
0
Bez porównania klapa z Roma
0
Podobno w przypadku braku awnasu dalej to ma od razu polecieć i na ławę Muł
0
Co oni robią xD
0
Barcelona w 10 minut 3 strzeliła więc jeszcze wszystko możliwie
6
Sędzia kwoty nie doslyszal
0
w końcu i tak komornik przyjdzie. U mnie było podobnie
6
Bale chyba od razu powiedział że nie zamierza się uczyć języka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika