Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miały być dwie manity z tego co kojarzę xD
3
Może jadł te lody: kolorki na jezorki
0
No ale Bale to gra dwa mecze i potem 3 miesiące szpital
1
Przejął pałeczkę po Andre
1
Co się z tym Coutinho dzieje? Jak w pół roku można aż taki zjazd zaliczyć
5
Lahoz to chyba madridista
0
Modric to dostanie kartkę?
0
Jeszce Messi za Cou
1
Arthur też wszedł na wyższy poziom w 2 połowie
1
Jak zdejmie Malcoma to będą jaja
0
To chyba jakiś podrobiony Coutinho z Mundialu przyjechał
0
Iniesta nawet na skrzydle potrafił grać świetnie
1
Przypomina takiego Deulofeu xD Szybciej biega niż myśli ale jest jeszcze młody i ma czas
0
Modric dzisiaj nakryl czapka Arthura
0
Niech Dembele zlazi z trybun i na boisko
6
W 60 min klasycznie Roberto za Samedo i Messi za Malcoma
0
Jaki piach gramy to jest szok
1
która to była minuta?
0
Oby nie skończyło się jak w superpucharze gdy Kovacic krył Messiego
1
2-2 albo skromna wygrana Realu
Zazwyczaj w takich sytuacjach jestem pesymistą
3
Pamiętam jak się live grało na bet365. To były czasy
1
Messi w 43
0
Na notatniku jest Benzema, Vincius i reszta xD
0
A Wincjus Żunior czemu nie gra?
0
Kurski jest kibicem Barcelony wiec moze sie uda
1
hehe
1
w Lublinie mamy Motor
0
Rowniez Morricone ale Vangelisa tez uwielbiam , szczgolnie za OST do BladeRunnera
4
Nic dziwnego że za Dembele nie nadąża
0
Będzie łamaniec