1

Miały być dwie manity z tego co kojarzę xD

3

Może jadł te lody: kolorki na jezorki

0

No ale Bale to gra dwa mecze i potem 3 miesiące szpital

1

Przejął pałeczkę po Andre

1

Co się z tym Coutinho dzieje? Jak w pół roku można aż taki zjazd zaliczyć

5

Lahoz to chyba madridista

0

Modric to dostanie kartkę?

0

Jeszce Messi za Cou

1

Arthur też wszedł na wyższy poziom w 2 połowie

1

Jak zdejmie Malcoma to będą jaja

0

To chyba jakiś podrobiony Coutinho z Mundialu przyjechał

0

Iniesta nawet na skrzydle potrafił grać świetnie

1

Przypomina takiego Deulofeu xD Szybciej biega niż myśli ale jest jeszcze młody i ma czas

0

Modric dzisiaj nakryl czapka Arthura

0

Niech Dembele zlazi z trybun i na boisko

6

W 60 min klasycznie Roberto za Samedo i Messi za Malcoma

0

Jaki piach gramy to jest szok

1

która to była minuta?

0

Oby nie skończyło się jak w superpucharze gdy Kovacic krył Messiego

1

2-2 albo skromna wygrana Realu

Zazwyczaj w takich sytuacjach jestem pesymistą

3

Pamiętam jak się live grało na bet365. To były czasy

1

Messi w 43

0

Na notatniku jest Benzema, Vincius i reszta xD

0

A Wincjus Żunior czemu nie gra?

0

Kurski jest kibicem Barcelony wiec moze sie uda

1

hehe

1

w Lublinie mamy Motor

0

Rowniez Morricone ale Vangelisa tez uwielbiam , szczgolnie za OST do BladeRunnera

4

Nic dziwnego że za Dembele nie nadąża

0

Będzie łamaniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?