0

Benzema będzie takie sytuacje wykorzystywał

0

W szoku byłem jak zobaczyłem ocenę Messiego za mecz z Sevilla

65

Roberto i Semedo po równo. Obydwoje wywalczyli po karnym

0

Spokojnie zaraz spuchna

4

Dośrodkowanie poszło od strony Semedo xD

4

To był ligowy w 2013

0

dzięki

1

Możesz dokładnie napisać? bo ja nie w temacie, sesja i te sprawy

0

Dembele na kiedy będzie gotowy?

1

I mamy Real

1

Genialne

0

Tak poklepali czy tyle przypadku? XD

0

Ale szkoda Jaspera

1

Zdecydowanie półfinał

0

Dobra maja to

0

Atletico ich wyjaśni

0

Jasper to powinien odejść

0

Tak samo xD od razu po panowie, panowie wjechał głos Matiego

1

Jak chcesz mocna prawdziwa yerbe to kup Pajarito albo Colona. Mi verde mate wgl nie podeszło, strasznie walilo chemia i smak też jakiś dziwny

3

Kupili Neymara by walczyć o LM i rok temu wypadł na rewanż z Realem, a teraz możliwe że na cały dwumecz.

0

Też puszczę za dyszke to może na yerbe wpadnie

0

Jak film? Bo się wybieram

1

Dupnij se lolka człowieniu

0

Masz nawet taki algorytm sortujący. Bogo sort

1

Nie chodzi ze przereklamowany tylko nie jest tak wybitny jak myśli spora część osób.

2


nwm czy było xD

0

Z tego co pamiętam to równania z jedną niewiadomą były na poziomie 2 klasy podstawówki, przynajmniej ej pamiętam że robilem to u siebie (oczywiście tylko na jakiś liczbach naturalnych w zakresie 0-100)

0

Zagadka Einsteina którą podobno tylko mały procent potrafi rozwiązać. Przy opcji użycia kartki i długopisu jest trywialna ale cały myk polega by zrobić to w głowie

7

w Lublinie nie ma

2

To wspaniałe życie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?