Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie to czasy że gniota nas zespoły grające ofensywnie i lepiej jest grać przeciwko autobusom
3
Po przerwie zamiana trenerami
3
W przerwie pewnie zdejmie Malcoma i wprowadzi Semedo
1
Jak mu nikt nie podaje
0
Jak gra Leo to każdy go szuka, a i sam Messi podajr tylko do Alby i Suareza
1
Messi też by podać mógł do kogoś innego niż Suarez czy Alba
0
Roberto jak dzieciaka
5
Neymar albo Hazard
0
O co chodzi dokładnie?
2
Valverde wkurzony że Malcom strzelił
1
Dembele to chyba totalnie nie myśli.
0
XD co to za główka Dembele
2
Co ten Suarez zrobił
0
pv
1
Ale fart xD
5
Dembele to wgl nie czai co się dzieje na boisku
0
Dembele xD Neymar wróć
1
Jezeli jest tak jak piszesz to czemu czesto zdarza sie ze kluczowi pilkarze sa zajechani na wiosne? Nie chodzi mi tylko o Barcelone
8
albo Eto w Rosji jak gral
0
prawdopodobnie jak wiekszosc tych informacji
17
Football Leaks : Gwiazda światowego futbolu wpadła na testach antydopingowych. W przyszłym tygodniu mają opublikować więcej informacji. Jedyne co napisali to to, że chodzi o wielokrotnego zwycięzcę Ligi Mistrzów. Sprawdzone Hiszpańskie media donoszą że osobą tą jest... Cristiano Ronaldo! Sprawa ta została przypadkowo ujawniona podczas rozprawy sądowej na której Cristiano został oskarżony o... 3 gwałt! Ale się porobiło. Co na to fani Realu?
z grupki fb
xDDD
0
To wiadomo ze chodzi o osobe co wygrala LM?
edit: widze nizej
4
Ridley Scott to powinien sobie juz odpuscic rezyserke
0
Gdzie studiujesz infe?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pierwszy człowiek nie jest po prostu filmem dla mas
1
Ogólnie samego kosmosu jest mało, może 20-30 minut całego filmu bo tak jak pisałeś jest to film biograficzny i głównie skupia się na głównym bohaterze (jego relacje z rodziną, przyjaciółmi) i całą historią programu Apollo (od Gemini do Apollo 11). Ja byłem na 2D i mi wystarczyło ale wiem że dużo osób polecało IMAX. IMO film jest świetny, bardzo ciekawie poprowadzona fabuła (nie jak typowy film biograficzny), świetne ujęcia czy praca kamery. Wg mnie warty polecenia
0
mi też xD
0
dzięki
3
Kovacić -> Valverde?