3

Gdyby Ramos tak zrobił to by każdy gratulował sędziemu

1

Już nie xD

0

O harpagan

2

Vidal jest bardziej kreatywny niż Rakieta

0

4-3-3 Xavi-Busi-Iniesta i graliśmy tylko z jednym defensywnym. Tu nie chodzi o to by Rakitic grał na szpicy, tylko by starał się to piłke rozgrywać, a nie cały czas cofać czy podawać do Roberto

1

ale zaliczyłem faila. dostałem od buka freebet 20 złoty i miałem zagrać Liverpool PSG obie strzelą w obu połowach za 20 (kurs 8) ale zagrałem za 5 by 15 mieć na resztę meczy. okazało się że tylko raz można zagrać za freebet i puściłem tylko to za 5 xD niby wygryw bo 3 dychy do przodu ale jednak przegryw

0

O japie**** co on zrobił

1

3 0 z Roma

0

Też liczę na Malcoma tylko musi dostawać minuty

0

Sędzia pijany chyba

1

Ale bym takiego dryblującego Neymara w Barcelonie pooglądał

4

PSG*

2

Za Enrique było ciekawie bo albo fajna wygrana albo spora porażka xD przynajmniej nie można było narzekać na emocje

5

Tak działa że od 3 lat odpadamy w 1/4 LM

1

Te jego wolne to jest coś niemożliwego

4

Ale on ma dziwny ten drybling. Jakby nie wiedział co robić

0

Neymar w jego wieku był już w Barcelonie

1

Neymar w jego wieku już szalal w Barcelonie

1

Rakitic dzisiaj wyjątkowo słabo. Nawet słabo mu wychodzi podawanie do tyłu

0

On nigdy nie będzie dryblowal jak Neymar. Trzeba się do tego przyzwyczaić

3

Jeszcze Neymara brakuje i by było bajlando

0

Ta od Roberto jest piękna

0

3 sezon i to ostatni/przedostatni odcinek

0

jeszcze Ruscy sa xD

0

Roberto nie jest top3, nawet się do kadry na mundial nie załapał

1

Czekam na to xD

4

Dembele nigdy nie będzie takim dryblerem jak Neymar. Brakuje mu tej lekkości

1

ładnie ładnie

0

dobre xD

20

Co to za argument z tym autem xD mógł powiedzieć że w piłce nożnej piłka w siatce to bramka, a w siatkówce tracisz punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?