Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdyby Ramos tak zrobił to by każdy gratulował sędziemu
1
Już nie xD
0
O harpagan
2
Vidal jest bardziej kreatywny niż Rakieta
0
4-3-3 Xavi-Busi-Iniesta i graliśmy tylko z jednym defensywnym. Tu nie chodzi o to by Rakitic grał na szpicy, tylko by starał się to piłke rozgrywać, a nie cały czas cofać czy podawać do Roberto
1
ale zaliczyłem faila. dostałem od buka freebet 20 złoty i miałem zagrać Liverpool PSG obie strzelą w obu połowach za 20 (kurs 8) ale zagrałem za 5 by 15 mieć na resztę meczy. okazało się że tylko raz można zagrać za freebet i puściłem tylko to za 5 xD niby wygryw bo 3 dychy do przodu ale jednak przegryw
0
O japie**** co on zrobił
1
3 0 z Roma
0
Też liczę na Malcoma tylko musi dostawać minuty
0
Sędzia pijany chyba
1
Ale bym takiego dryblującego Neymara w Barcelonie pooglądał
4
PSG*
2
Za Enrique było ciekawie bo albo fajna wygrana albo spora porażka xD przynajmniej nie można było narzekać na emocje
5
Tak działa że od 3 lat odpadamy w 1/4 LM
1
Te jego wolne to jest coś niemożliwego
4
Ale on ma dziwny ten drybling. Jakby nie wiedział co robić
0
Neymar w jego wieku był już w Barcelonie
1
Neymar w jego wieku już szalal w Barcelonie
1
Rakitic dzisiaj wyjątkowo słabo. Nawet słabo mu wychodzi podawanie do tyłu
0
On nigdy nie będzie dryblowal jak Neymar. Trzeba się do tego przyzwyczaić
3
Jeszcze Neymara brakuje i by było bajlando
0
Ta od Roberto jest piękna
0
3 sezon i to ostatni/przedostatni odcinek
0
jeszcze Ruscy sa xD
0
Roberto nie jest top3, nawet się do kadry na mundial nie załapał
1
Czekam na to xD
4
Dembele nigdy nie będzie takim dryblerem jak Neymar. Brakuje mu tej lekkości
1
ładnie ładnie
0
dobre xD
20
Co to za argument z tym autem xD mógł powiedzieć że w piłce nożnej piłka w siatce to bramka, a w siatkówce tracisz punkt