Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powinien Sueraza zdjąć zamiast Semedo
1
Drugi Suarez xD
9
Roberto miał stopować kontrataki xD
0
Jak to się pisze butterface xD
3
Nie ma co pobierać polskich. Pobrałem kiedyś być jak Kazimierz Deyna i po pół roku przyszło pismo
1
A spadkowicz ekstraklasy walczy o utrzymanie w 1 lidze xD
0
Jak ich ci kelnerzy klepia
0
Griezmann też klaszcze
0
Patrzę na filmweb to jest rzeczywiście
0
Juanfran to nie powinien grać z Realem xD
0
Dzięki
0
Czemu Simeone na trybunach?
1
Sezon Karima to będzie
0
to pogodynka z Meksyku
6
lobbik jak za najlepszych lat
0
między innymi dlatego Suarez gra wszystkie mecze
18
Jak żelbetonowy kloc
1
Na zatoce masz wszystko
3
Wiadomo że tchórzostwo i jeszcze dziecko głupio traci jednego z rodziców. Ale zaraz ktoś napisze że depresja jest gorsza od raka i decyzja w pełni zrozumiała...
3
Ale wyjeżdżasz z zupełnie innym przykładem. Ludzie z rakiem próbują walczyć z chorobą, nie poddają się, a samobójcy to tchórze. Nie potrafią sobie poradzić z presją, są tchorzami którzy boją się postawić i wolą popełnić samobojstwo powodując wiele problemów dla rodziny.
0
Są dowody bo są zdjęcia dlatego klub i zawodnik uzgodnili że będzie lepiej jak pierwsi o tym poinformują, a nie nagle zdjęcie zacznie krążyć po internecie.
0
Nie mogę tego zrozumieć xD
0
A wiesz moze co mówi Xavi Simons? Nie mogę go zrozumieć
2
Karny z kapelusza
0
O kur**** ale brama
0
Wygląda na 4 2 3 1
7
Orłowski po Dembele to jechał nawet jak ten nie grał bo miał kontuzje
1
Orłowski z roku na rok coraz większy zjazd notuje
0
4 4 3 gramy i jeszcze przegrywamy?
0
Najlepszego jadłem w Krakowie kebab pod 13