1

Powinien Sueraza zdjąć zamiast Semedo

1

Drugi Suarez xD

9

Roberto miał stopować kontrataki xD

0

Jak to się pisze butterface xD

3

Nie ma co pobierać polskich. Pobrałem kiedyś być jak Kazimierz Deyna i po pół roku przyszło pismo

1

A spadkowicz ekstraklasy walczy o utrzymanie w 1 lidze xD

0

Jak ich ci kelnerzy klepia

0

Griezmann też klaszcze

0

Patrzę na filmweb to jest rzeczywiście

0

Juanfran to nie powinien grać z Realem xD

0

Dzięki

0

Czemu Simeone na trybunach?

1

Sezon Karima to będzie

0

to pogodynka z Meksyku

6

lobbik jak za najlepszych lat

0

między innymi dlatego Suarez gra wszystkie mecze

18

Jak żelbetonowy kloc

1

Na zatoce masz wszystko

3

Wiadomo że tchórzostwo i jeszcze dziecko głupio traci jednego z rodziców. Ale zaraz ktoś napisze że depresja jest gorsza od raka i decyzja w pełni zrozumiała...

3

Ale wyjeżdżasz z zupełnie innym przykładem. Ludzie z rakiem próbują walczyć z chorobą, nie poddają się, a samobójcy to tchórze. Nie potrafią sobie poradzić z presją, są tchorzami którzy boją się postawić i wolą popełnić samobojstwo powodując wiele problemów dla rodziny.

0

Są dowody bo są zdjęcia dlatego klub i zawodnik uzgodnili że będzie lepiej jak pierwsi o tym poinformują, a nie nagle zdjęcie zacznie krążyć po internecie.

0

Nie mogę tego zrozumieć xD

0

A wiesz moze co mówi Xavi Simons? Nie mogę go zrozumieć

2

Karny z kapelusza

0

O kur**** ale brama

0

Wygląda na 4 2 3 1

7

Orłowski po Dembele to jechał nawet jak ten nie grał bo miał kontuzje

1

Orłowski z roku na rok coraz większy zjazd notuje

0

4 4 3 gramy i jeszcze przegrywamy?

0

Najlepszego jadłem w Krakowie kebab pod 13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?