Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może spróbuję znowu. Gorzej jak się człowiek nie domyśli i trzeba potem cofać bo się okazało że to ważna kwestia była
0
Dużo daje takie oglądanie? Kiedyś próbowałem z serialem ale nie chciało mi sie pauzowac i sprawdzać pojedynczych słów xD
1
Na chrome nie można odpowiadać, trzeba wejść w dyskusję
1
long shoty wchodziły pamiętam
19
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37838189_856783184445300_5790470196888076288_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fedd47e3af3981236afc295d2266fe0f&oe=5BDCAB97 xDDD
2
gość pewnie doi 500+ że się tak czepia
0
Nie no ok, pewnie ciężkie treningi mieli to zrozumiałe
11
Ciekawe czy teraz Dembele skróci wakacje czy dalej będzie miał wyj*****
2
ranking filmwebu jest po to by obejrzeć filmy które każdy zna i każdemu się podobają, nie każdy ogląda Tarkowskiego czy nawet Bergmana
3
wejdź na ranking filmweba thrillety i leć po kolei, tam są filmy co się każdemu podobają
0
08/09 po koszulkach można poznac
2
xDDDDDDDDDDDDD
0
http://wmeritum.online/sport/benzema-lewandowski-w-realu-moglby-mi-buty-czyscic/ xDDD nwm czy było, pewnie fejk ale i tak śmieszne
0
Przecież Polacy też tak robią, nawet u nas na uczelni na dniach otwartych gość żonglowal i układał
0
Ja bym szedł w MMA bo tam masz parter, a na ulicy ktoś cię może powalic i będzie ciężko wyjść. Tylko na MMA nie nauczysz się tak dobrze stojki chyba że często treningi Będziesz miał
20
chyba same 50mln xD
0
W Uspionych też jest akcja w sądzie
0
I pewnie tak się stanie
0
Tylko napisy chyba że leci coś fajnego w tv i nie ma wyboru to lektor. Dubbing tylko w animacjach wg mnie.
0
ja polecam pumy xD te z hmu to mi się szybko dziurawe porobiły
2
#teamThiago
2
Sicario mega świetny film, scena jak wioza zakładnika takie emocje aż mi się ręce trzesly
2
Tutaj są osoby co uważają go za lepszego od Pele xD
4
to może nie każdy ma czas by tu zaglądać codziennie
11
ja nie widziałem np, nie każdy siedzi tu 24/7
0
Wejdź w panel nvidi i zobacz tą synchronizacje pionowa
0
Ale skacze czasem powyżej 40?może Ci się resetuja ustawiania karty graficznek
0
I nie robisz na tym w csie 150? Może zmień ustawiania graficzne i zobacz w ustawianiach grafiki czy masz wyłączona synchronizacje pionowa
0
A w jaką grę grasz za 144hz potrzebujesz?
0
No musze wiedzieć jakie masz części xD kupisz procka i grafikę i się okaże że płyta główna nie ogarnie