1

Może spróbuję znowu. Gorzej jak się człowiek nie domyśli i trzeba potem cofać bo się okazało że to ważna kwestia była

0

Dużo daje takie oglądanie? Kiedyś próbowałem z serialem ale nie chciało mi sie pauzowac i sprawdzać pojedynczych słów xD

1

Na chrome nie można odpowiadać, trzeba wejść w dyskusję

1

long shoty wchodziły pamiętam

2

gość pewnie doi 500+ że się tak czepia

0

Nie no ok, pewnie ciężkie treningi mieli to zrozumiałe

11

Ciekawe czy teraz Dembele skróci wakacje czy dalej będzie miał wyj*****

2

ranking filmwebu jest po to by obejrzeć filmy które każdy zna i każdemu się podobają, nie każdy ogląda Tarkowskiego czy nawet Bergmana

3

wejdź na ranking filmweba thrillety i leć po kolei, tam są filmy co się każdemu podobają

0

08/09 po koszulkach można poznac

2

xDDDDDDDDDDDDD

0

http://wmeritum.online/sport/benzema-lewandowski-w-realu-moglby-mi-buty-czyscic/ xDDD nwm czy było, pewnie fejk ale i tak śmieszne

0

Przecież Polacy też tak robią, nawet u nas na uczelni na dniach otwartych gość żonglowal i układał

0

Ja bym szedł w MMA bo tam masz parter, a na ulicy ktoś cię może powalic i będzie ciężko wyjść. Tylko na MMA nie nauczysz się tak dobrze stojki chyba że często treningi Będziesz miał

20

chyba same 50mln xD

0

W Uspionych też jest akcja w sądzie

0

I pewnie tak się stanie

0

Tylko napisy chyba że leci coś fajnego w tv i nie ma wyboru to lektor. Dubbing tylko w animacjach wg mnie.

0

ja polecam pumy xD te z hmu to mi się szybko dziurawe porobiły

2

#teamThiago

2

Sicario mega świetny film, scena jak wioza zakładnika takie emocje aż mi się ręce trzesly

2

Tutaj są osoby co uważają go za lepszego od Pele xD

4

to może nie każdy ma czas by tu zaglądać codziennie

11

ja nie widziałem np, nie każdy siedzi tu 24/7

0

Wejdź w panel nvidi i zobacz tą synchronizacje pionowa

0

Ale skacze czasem powyżej 40?może Ci się resetuja ustawiania karty graficznek

0

I nie robisz na tym w csie 150? Może zmień ustawiania graficzne i zobacz w ustawianiach grafiki czy masz wyłączona synchronizacje pionowa

0

A w jaką grę grasz za 144hz potrzebujesz?

0

No musze wiedzieć jakie masz części xD kupisz procka i grafikę i się okaże że płyta główna nie ogarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?