Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
Byle jakiemu pracodawcy pokażesz świadectwo z paskiem to 10k na miesiąc masz minimum
5
W psychiatryku chyba
0
Ech w 1940 podczas okupacji musieliśmy zdawać maturę w podziemnym gimnazjum obsrany że gestapo wejdzie XD Jedna panna była cwana i niby poszła na wartę, a tak naprawdę miała ściągi w pończochach i zrzynała aż miło
Jak któraś zdała na gorzej niż "dobrze", to ojciec ją pasem prał i potem wszyscy się śmiali, że wygląda jak po łapance i nocy na Montelupich XDD
Na te, co miały "dostatecznie" albo mniej, nauczyciel donosił do hitlerowców, że niby rodzice ukrywają Żydów w piwnicy i zaraz ich zgarniali do obozu skąd już nie wracali. Potem taka delikwentka zdychała z głodu na ulicy, albo, jak była na tyle sprytna, żeby łapać szczury (tzn przynajmniej trója z matmy) to na dyzenterię XDDD
Ech, to były czasy, a nie..
2
Tylko 7k funtów? Tyle to ja robię live w trakcie jednej połowy
0
O Górskim to za 100 lat dzieciaki będą gadać
41
Stary Szczęsny niech do kadry wraca to będzie można grać bez obrońców. On wszystko obroni
0
Też mi siadlo ale czy łatwe? XD
1
Trochę szkoda Japończyków
1
Weź mi nic nie mów
2
Właśnie miałem grać Chorwatow ale chyba odpuszczę
15
Ten stary Szczęsny to jest taki burak. Nic dziwnego że z synem ma taki słaby kontakt
2
Dawajcie tego Czerczesowa do Barcy
1
Tera kto najbardziej spie***. Pique i ręka czy możne Koke z Aspasem
0
Jak Zaza biegł jakiś
0
Ramos dawaj jak Terry
2
Koke to już w 60 minucie nie powinno być
4
Pikej lepiej niż Messi xD
0
Żeby Andrzej nie spie****
0
On chyba dobrze strzela
7
Deszcz leje. Ciekawe czy ktoś zrobi Terryego z finału LM
3
Zagrałem na Hiszpanów więc już wiadomo że Rosja w 1/4
0
Ciekawe kto spie*** karne. Piłkarz Barcy czy Realu xD
0
Szczęsny ekspert nich idzie na bramę bronić.
3
3 rogi i karny
0
Napisałem to samo po bramce i zaczęli mnie tu obrażać xD
1
Wg Szczesnego to się powinno strzelać z każdej pozycji
1
Ten w sumie też.
1
Jak mnie ten Szczęsny wku****
0
Główny napinacz LA rambli się objawił widzę