0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

Byle jakiemu pracodawcy pokażesz świadectwo z paskiem to 10k na miesiąc masz minimum

5

W psychiatryku chyba

0

Ech w 1940 podczas okupacji musieliśmy zdawać maturę w podziemnym gimnazjum obsrany że gestapo wejdzie XD Jedna panna była cwana i niby poszła na wartę, a tak naprawdę miała ściągi w pończochach i zrzynała aż miło

Jak któraś zdała na gorzej niż "dobrze", to ojciec ją pasem prał i potem wszyscy się śmiali, że wygląda jak po łapance i nocy na Montelupich XDD

Na te, co miały "dostatecznie" albo mniej, nauczyciel donosił do hitlerowców, że niby rodzice ukrywają Żydów w piwnicy i zaraz ich zgarniali do obozu skąd już nie wracali. Potem taka delikwentka zdychała z głodu na ulicy, albo, jak była na tyle sprytna, żeby łapać szczury (tzn przynajmniej trója z matmy) to na dyzenterię XDDD

Ech, to były czasy, a nie..

2

Tylko 7k funtów? Tyle to ja robię live w trakcie jednej połowy

0

O Górskim to za 100 lat dzieciaki będą gadać

41

Stary Szczęsny niech do kadry wraca to będzie można grać bez obrońców. On wszystko obroni

0

Też mi siadlo ale czy łatwe? XD

1

Trochę szkoda Japończyków

1

Weź mi nic nie mów

2

Właśnie miałem grać Chorwatow ale chyba odpuszczę

15

Ten stary Szczęsny to jest taki burak. Nic dziwnego że z synem ma taki słaby kontakt

2

Dawajcie tego Czerczesowa do Barcy

1

Tera kto najbardziej spie***. Pique i ręka czy możne Koke z Aspasem

0

Jak Zaza biegł jakiś

0

Ramos dawaj jak Terry

2

Koke to już w 60 minucie nie powinno być

4

Pikej lepiej niż Messi xD

0

Żeby Andrzej nie spie****

0

On chyba dobrze strzela

7

Deszcz leje. Ciekawe czy ktoś zrobi Terryego z finału LM

3

Zagrałem na Hiszpanów więc już wiadomo że Rosja w 1/4

0

Ciekawe kto spie*** karne. Piłkarz Barcy czy Realu xD

0

Szczęsny ekspert nich idzie na bramę bronić.

3

3 rogi i karny

0

Napisałem to samo po bramce i zaczęli mnie tu obrażać xD

1

Wg Szczesnego to się powinno strzelać z każdej pozycji

1

Ten w sumie też.

1

Jak mnie ten Szczęsny wku****

0

Główny napinacz LA rambli się objawił widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?