0

Czemu się tak nie mówi?

0

Son to płacze czy zawsze wygląda jak srajacy kot?

2

Co za frajerzy ci koreancy

1

w pierwszym meczu to pamiętam że jak plaster ,a w drugim cięzko powiedzieć xD

0

oni jedzą te kabanosy w Misja Rosja?

0

najczęściej kupowany kurs i bardzo dobre opinie to się chyba zdecyduje

0

Korzystał z was ktoś z kursów udemy? zastanawiam się czy nie kupić kuru java tima buchalki

0

Jak Argentyna przejdzie Francję i Portugalia pokona Urugwaj to będzie

0

Francuzi w sumie pomoc też mają beznadziejna, na papierze jedynie dobra no i trener też jakiś ch***

0

Jakiś dziad się rzuca. Kto to wgl jest.

0

Szczęsny zaraz się będzie rzucał. Stary dziad

2

Jeszcze Kante będzie biegał

0

nwm czy włączać bo jak wyłączyłem to strzelili xD

0

Od razu niech im dopisze 3 punkty

0

Teraz użyje Varu xDDD

0

A ta Islandia to karny co chwilę

5

Co to są wgl za zawodnicy.

1

Meza za to powinien zejść od razu

1

Meza XDDDdD co to są za zmiany

0

Następny patałach

0

Di Maria to zagrał dobry mecz w finale LM i tyle. Co oni w nim widzą

8

Niech wejdzie Dybala za Di Marie

1

Gość niech idzie kebaby kręci jak nie widzi fauli

0

Mascherano nie powinno być na boisku

0

Kosowski zj** się cieszy ze Messi bez piłki

1

Mascherano niech zejdzie z boiska bo czerwo złapie zaraz

8

Po co robią ten VAR jak te zje*** z tego nie korzystają

2

Na ch*** jest tan VAR

0

Mascherano XDDDDd

0

Chyba Rosja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?