Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu się tak nie mówi?
0
Son to płacze czy zawsze wygląda jak srajacy kot?
2
Co za frajerzy ci koreancy
1
w pierwszym meczu to pamiętam że jak plaster ,a w drugim cięzko powiedzieć xD
0
oni jedzą te kabanosy w Misja Rosja?
0
najczęściej kupowany kurs i bardzo dobre opinie to się chyba zdecyduje
0
Korzystał z was ktoś z kursów udemy? zastanawiam się czy nie kupić kuru java tima buchalki
0
Jak Argentyna przejdzie Francję i Portugalia pokona Urugwaj to będzie
0
Francuzi w sumie pomoc też mają beznadziejna, na papierze jedynie dobra no i trener też jakiś ch***
0
Jakiś dziad się rzuca. Kto to wgl jest.
0
Szczęsny zaraz się będzie rzucał. Stary dziad
2
Jeszcze Kante będzie biegał
0
nwm czy włączać bo jak wyłączyłem to strzelili xD
0
Od razu niech im dopisze 3 punkty
0
Teraz użyje Varu xDDD
0
A ta Islandia to karny co chwilę
5
Co to są wgl za zawodnicy.
1
Meza za to powinien zejść od razu
1
Meza XDDDdD co to są za zmiany
0
Następny patałach
0
Di Maria to zagrał dobry mecz w finale LM i tyle. Co oni w nim widzą
8
Niech wejdzie Dybala za Di Marie
1
Gość niech idzie kebaby kręci jak nie widzi fauli
0
Mascherano nie powinno być na boisku
0
Kosowski zj** się cieszy ze Messi bez piłki
1
Mascherano niech zejdzie z boiska bo czerwo złapie zaraz
8
Po co robią ten VAR jak te zje*** z tego nie korzystają
2
Na ch*** jest tan VAR
0
Mascherano XDDDDd
0
Chyba Rosja xD