0

Tutaj ładnie wyjął

0

Niemcy nie wyszli kiedyś z grupy?

12

Marciniakowi znowu się koszulki mylą. Widzi białe i myśli że Legia

0

Nie no Marciniak ma intuicje i nigdy się nie myli. Po co mu VAR tylko straci czas by się upewnić że ma rację

0

Wejdź na chrono24 i tam można kupić świetne używki w dobrej cenie

30


Tutaj macie prawdziwy skrót mecz Argentyna z Chorwacja.

0

Nie no napisy wiadomo ale IMO lektora cenie wyżej niż dubbing

0

To tego nie słyszałem xDD

1

A dublaż?

0

Z tego co mówili przed Mundialem to Sampaoli ma kontrakt do 2022 i nie wyleci nawet jak nie wyjdą z grupy. Nwm tylko czy brali pod uwagę kłótnie w szatni

2

Franek łowca bramek

2

Mnie ciekawi jak algorytm googla to wyłapal xD

4

Na you tube wyskoczyła mi piosenka Madonny Dont cry for me Argentina xD

0

Dybala wejdzie

1

Zdejmuj Messiego i wpuszczaj Dybale bo nic z tego nie będzie

0

Kur****** co on odpi*****

8

Może niech ściągnie Messiego i wprowadzi Dybale. Ten drugi będzie przynajmniej biegał. (tak wiem że Messi to najlepszy piłkarz i sam może ugrać mecz no ale nie z takim nastawieniem, on tylko stoi)

1

Rakitic chyba gra jako plaster Messiego

2

Ta 18 z, Chorwacji to już powinna wylecieć

0

Jak oni na pustą nie trafia

0

Ale pociągnął

1

Ten Jugol jeszcze leży jak w WWE jakimś

0

Czemu oni kiwaja we własnym polu karnym

0

Sędzia jakiś Marciniak na fejku

0

Typowy Jugol

1

Kurla w Barcelonie by strzelił

0

Rozumiem że to Saguaro?

1

Te boki obrony Francja to masakra. Skąd on ich wytrzasnął

0

Aaa xD

1

Przecież Simeone jest Argentyńczykiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?