Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gość się boi grać piłką, widziałem kilka meczy Napoli jak uciekał od gry, nie pokazywał się kolegom. Ktoś taki nie nadaje się do Barcelony
0
Też bym poprosił
8
Daj link do kanału
2
Rakieta już żółtko xD może nie chce z Argentyna grać
1
Docenisz go dopiero jak odejdzie xD
0
4:0 z PSG i 3:0 z Juve xD
4
Teraz świetne podanie Rakticia
7
Teraz w Barcelonie grają piłkarze pokroju Paulinho czy Gomesa więc nic to nie znaczy
0
No już dwa głupie faule miał
3
Rakitic poziomem od reszty piłkarzy Barcelony nie odstaje
3
Bardzo dobrze się Zurawskiego słuchało
0
Co to za mecz jest
0
Szkoda mi tych Peruwianczykow
0
Wtf co to Peru robi
0
Eriksen to tyle pokazał co w tym skrócie? XD
1
Po prostu trzeba w jakiś bok pier**** , a nie cyrk odwalac
0
To nie wyjdą z grupy xD
2
Portugalia remisuje pierwszy mecz 1:1 z Islandia i potem wygrywa Euro. Argentyna remisuje pierwszy mecz 1:1 z Islandia i...
2
Ronaldo miał rację gdy mówił o małej mentalności
0
Messi jak Barcelona w tym sezonie. Zaczął grać ostatnie 10 minut
0
Marciniak się kompromituje
0
Czemu on nie bierze tego VAR
1
Karny kurla
1
Zawsze mnie zastanawia czemu on nie strzeli karnego na siłę
1
Karnego i wolnego nie strzeli, a strzał w środek bramki obroni bramkarz
0
Kurla wiedziałem
4
Kurla Messi żeby wstydu nie było
34
Banega już więcej niż Biglia zrobił
1
Maradona chyba w nos walil
10
Legii by odgwizdal