1

Gość się boi grać piłką, widziałem kilka meczy Napoli jak uciekał od gry, nie pokazywał się kolegom. Ktoś taki nie nadaje się do Barcelony

0

Też bym poprosił

8

Daj link do kanału

2

Rakieta już żółtko xD może nie chce z Argentyna grać

1

Docenisz go dopiero jak odejdzie xD

0

4:0 z PSG i 3:0 z Juve xD

4

Teraz świetne podanie Rakticia

7

Teraz w Barcelonie grają piłkarze pokroju Paulinho czy Gomesa więc nic to nie znaczy

0

No już dwa głupie faule miał

3

Rakitic poziomem od reszty piłkarzy Barcelony nie odstaje

3

Bardzo dobrze się Zurawskiego słuchało

0

Co to za mecz jest

0

Szkoda mi tych Peruwianczykow

0

Wtf co to Peru robi

0

Eriksen to tyle pokazał co w tym skrócie? XD

1

Po prostu trzeba w jakiś bok pier**** , a nie cyrk odwalac

0

To nie wyjdą z grupy xD

2

Portugalia remisuje pierwszy mecz 1:1 z Islandia i potem wygrywa Euro. Argentyna remisuje pierwszy mecz 1:1 z Islandia i...

2

Ronaldo miał rację gdy mówił o małej mentalności

0

Messi jak Barcelona w tym sezonie. Zaczął grać ostatnie 10 minut

0

Marciniak się kompromituje

0

Czemu on nie bierze tego VAR

1

Karny kurla

1

Zawsze mnie zastanawia czemu on nie strzeli karnego na siłę

1

Karnego i wolnego nie strzeli, a strzał w środek bramki obroni bramkarz

0

Kurla wiedziałem

4

Kurla Messi żeby wstydu nie było

34

Banega już więcej niż Biglia zrobił

1

Maradona chyba w nos walil

10

Legii by odgwizdal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?