27

Deschamps jesteś 3.14zda a nie trener

5

Mooy to już w Fifie był kocur

1

W tym sezonie miał straszny zjazd

4

Jakby Messi się wstrzelił z formą to na pewno są

2

Jedyną drużyna która może ich pokonać to Niemcy xD

1

Też po tym meczu spadlem xD

1

Może wbija 4 mld wyświetleń i ich TVP na sylwestra zaprosi

0

Kojarzę dwie osoby z Madery. Opętana dziewczynka z REC i Ronaldo. Coś z tą wyspa jest nie tak.

3

Jeszcze Neymar może poswirowac

0

W punkt

15

Już nie mogę tej piłki oglądać. Jak nie Real to Portugalia

0

Pewnie tak będzie xD

0

Jezu Święty

0

Ale świetnie grają drugą połowę

4

Dawajcie tego Thiago do Barcy

1

Messi w Hiszpanii to już by z 3 strzelił po podaniach od Alby xD

0

Thiago wejdzie i się polamie xD

1

Za karnego się odplacil

8

Ale myli tego Silve z Iniesta xD

0

Costa po Złotą piłkę xD

0

Prawie 100% HP ma

1

XDDDDDDDDD De Gea

0

Ten drugi to taka zapchaj dziura przy Szpakowskim

7

Alba z Iniesta prawie jak z Messim

6

Ale tego Isco bym u nas widział

9

Munir co wyjął

4

Rzeczywiście Jaime Lannister na ławce

3

Wtf co to za aut był

0

właśnie tak mi się wydawało

0

w Skarbie Kibica w drużynie Belgii nie ma błędu? Mam że Courtois nie rozegrał meczu na mundialu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?