Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli teraz Di Maria? Też z PSG
1
2009* i mieliśmy wtedy w pomocy Inieste i Xaviego ,a to róznica. Atak na papierze też był kosmiczny
2
"Suárez jest stary i gruby+VAR więc nie bedzie mogl aktorzyć.. Zostaje im tylko Messi " xDDD rozbawił mnie ten komentarz
3
Saguaro nie miał sie do dymisji podać jak Antek nie przyjdzie?
0
to może Saguaro poleci
8
przynajmniej Dembele na ławie nie będzie siedział xD
2
Co to za sędzia? Jakiś piernik stary
0
O Czeryszew xDDD
2
Zaraz go do gułagu wrzuca
0
Jak się nie wyrobiłem z tym menadżerem TVP to będę mógł po meczu czy muszę całą kolejkę czekać?
0
Właśnie tak myślę, masz go może?
0
To ta co wszyscy stąd są?
0
O gruby Ronaldo
1
to studio w TVP to rzeczywiście jakieś pop****
0
Marciniak się nie za dobrze kojarzy Messiemu
0
Mi się wydaje że Żywiec ostatnio gorzej smakuje
0
O właśnie. Muszę skoczyć do kiosku, dzięki za info
29
Facet z broda dwie korzyści ci** liże du** czyści xD
0
Dedektyw Inwektyw xDD
2
Bo to wyszło już w szatni kadry Hiszpanii. Lepiej że Real to ogłosił zanim gazety zaczęły by pisać
0
Na Euro nam kibicowal
5
Teraz po asyście z Chile też ręce rozkładał xD
3
Byłem na Łęcznej rok temu jak Legie klepala
0
Ale bym zobaczył taka Polskę z Brazylia w 1/4
0
Na Mundialu będzie tylko VAR czy może i Goal Line?
0
A Del Bosque?
6
Fabian jak wyjął
6
Ale szybko ten var zadziałał
1
Zaraz Lewangolski pokaże jak się wolne strzela
9
Krychowiak jak Xabi Alonso rozrzuca