0

Czyli teraz Di Maria? Też z PSG

1

2009* i mieliśmy wtedy w pomocy Inieste i Xaviego ,a to róznica. Atak na papierze też był kosmiczny

2

"Suárez jest stary i gruby+VAR więc nie bedzie mogl aktorzyć.. Zostaje im tylko Messi " xDDD rozbawił mnie ten komentarz

3

Saguaro nie miał sie do dymisji podać jak Antek nie przyjdzie?

0

to może Saguaro poleci

8

przynajmniej Dembele na ławie nie będzie siedział xD

2

Co to za sędzia? Jakiś piernik stary

0

O Czeryszew xDDD

2

Zaraz go do gułagu wrzuca

0

Jak się nie wyrobiłem z tym menadżerem TVP to będę mógł po meczu czy muszę całą kolejkę czekać?

0

Właśnie tak myślę, masz go może?

0

To ta co wszyscy stąd są?

0

O gruby Ronaldo

1

to studio w TVP to rzeczywiście jakieś pop****

0

Marciniak się nie za dobrze kojarzy Messiemu

0

Mi się wydaje że Żywiec ostatnio gorzej smakuje

0

O właśnie. Muszę skoczyć do kiosku, dzięki za info

29

Facet z broda dwie korzyści ci** liże du** czyści xD

0

Dedektyw Inwektyw xDD

2

Bo to wyszło już w szatni kadry Hiszpanii. Lepiej że Real to ogłosił zanim gazety zaczęły by pisać

0

Na Euro nam kibicowal

5

Teraz po asyście z Chile też ręce rozkładał xD

3

Byłem na Łęcznej rok temu jak Legie klepala

0

Ale bym zobaczył taka Polskę z Brazylia w 1/4

0

Na Mundialu będzie tylko VAR czy może i Goal Line?

0

A Del Bosque?

6

Fabian jak wyjął

6

Ale szybko ten var zadziałał

1

Zaraz Lewangolski pokaże jak się wolne strzela

9

Krychowiak jak Xabi Alonso rozrzuca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?