0

Jeszcze był Besnik Hasi

1

Znaczy chodziło mi że bez szans by do losowania doszło chyba że Japonia albo Kolumbia

0

Jak widać i EURO i ten Puchar maja tak samo. Ja podałem tylko przykład

0

To bez szans już z tymi kartkami

0

W Pucharze Afryki ostatnio Mali tak odpadło

0

Czyli masz losowanie

1

Nie masz racji. Będzie przeprowadzone losowanie. Chyba ostatnio tak było w Pucharze Afryki

0

I odpadamy przez bilans xD

0

Jak zremisujemy z Kolumbia i potem my jak i Kolumbia wygramy, a Senegal zremisujemy z Japonia to wszyscy mają po 4 punkty. Ciekawie może być

0

Niema za co

0

To w końcu jesteś za Barcelona czy Realem?

0

Rosja Portugalia finał

0

Bednarek chyba też mógł próbować kose walić

0

To samo xD

1

Kur** Saguaro co on jeszcze robi w tym klubie. Mam nadzieję że Abi będzie naciskał na transfer Thiago

1

Jest w składzie

0

Brazylia tak samo jak Argentyna

0

Teraz szkoda tych błędów....

1

Może powtórka jak z PSG

0

Czyli będzie mecz o wszystko z Kolumbia

13

Iwański: Belgia czy Anglia?

2

XDDDDDDDdDDDDDDD

1

Teraz nam skrzydła zrobią z dupy jesień średniowiecza

1

Na 3 obrońców będą grać?

1

James nas będzie robił tak jak Eriksen

0

Powinniśmy grać z pomocnikiem za Milika bo to wgl nie ma kontroli w środku boiska.

3

Ci najlepsi to się cofną, spróbują rozegrać, a Lewy to serio tylko nogę dostawia

0

Ja pie****

1

Co ten Milik terez zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?