10

Pikejowi takie zawsze gwiżdża

2

Karny kurla

0

Marciniak chyba za Argentyna jak fauluje przeciwnikow

0

Jak ta kontuzja Banegi?

6

Wszystko po stracie Bigli

0

Ale brama

1

Messi puszczal Di Marii akcje Alby

0

Myślałem że bramka

1

Biglia podac nie umie

0

Kiedyś się nad tym zastanawiałem ale ja, bardziej cenie zawodników którzy robią grę niż strzelają bramki.

2

To ten Żuraw władca muraw?

2

Trzeba się przygotować pod komentarz Iwańskiego

2

Iwański będzie cały mecz o Ronaldo gadał pewnie

0

XDDD

0

Messi w pierwszym dzisiaj? XD

4

Nie krytykuje tylko stwierdzam fakt. Właśnie dlatego VAR jest przydatny

0

Gdyby nie VAR to by Francja przegrała

0

Jeszce Pikej spie****

0

No Brazylia albo Niemcy wg mnie

2

Jakie to są dziady. Od razu skreślam ich z moich faworytów

1

Ale Pogbe zrobili teraz xD

14

Grajcie walkower

22

Lampardowi by nie uznali

1

Naj** się dzisiaj i jutro

1

Giroud ze łba strzeli pewnie

17

Ciekawe jak się Messi dziś pokaże

0

Wczoraj Pique zje***, a teraz Umtiti

0

XDDDdD co za mecz

2

Karny ewidentny imo

0

Moje Francja i over 1.5 chyba też nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?