0

To on sam

0

Ja miałem właśnie problemy na dwóch komputerach

0

Pobierz display driver unistaller i nim wszystko usuń

1

Nwm czemu ale driver booster kiedyś nasciagal mi takiego syfu że trzeba było formatowac komputer. Najlepiej niech użyje tego programu od Lenovo i sam mu pobierze

0

Olej gościa bo ostatnio jakiś nerwowy

3

wygra im czwartą LM z rzędu

0

Ja jestem za transferem Thiago ale chyba Valverde i tak używa max 14 zawodników xD

0

To samo. Obecnie najłatwiej się wybić w sredniakach mocnych lig.

0

Kontrakt ostatnio przedłużył do 2021 chyba

9

Paulinho zaskoczenie zgadzam się. Do tej pory nie mam pojęcia jak on się tutaj znalazł

0

Madbarz może

0

i jestem jakiś ulany xD

0

Pierwszy sezon się wolno rozkręca po prostu

0

on nie ma kontraktu na dwa lata?

0

Simeone też wygrał

1

Piszą że zagra teraz xD

0

Widziałeś jego piosenkę w SNL?

0

Robert De Niro ale nie liczę mu ostatnich 20 lat xD

11

CR7 Champions League XDDDDDDDDD

39

"Podczas końcówki meczu ochroniarze złapali kibica Liverpoolu, który wtargnął na murawę stadionu w Kijowie. Okazał się być nim Polak, 46-letni Jerzy D. (brat legendarnego obrońcy Odry Wodzisław Śląski, Dariusza Dudka), który, jak sam zeznał, "chciał pokazać temu gorolowi Kariusowi jak się broni w finale LM, kruca fuks!". Badanie alkomatem wykazało 6,9 promili Heinekena we krwi."

Z FB

2

Jak ty po wojaku

0

Nie wydaje mi się tym bardziej że 1/2 i finał to nic nie pokazał

0

Nie fajnie to wygląda

0

Zesral co najwyżej

0

Co z Penelope bo nie słyszałem chyba?

1

Za rok pewnie znowu wygrają xD

0

Salah podobno bez szans na Mundial

1

Przyszły rok w LM będzie nasz xD

7

Mógł Liverpool Dudka wziąć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?