Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To on sam
0
Ja miałem właśnie problemy na dwóch komputerach
0
Pobierz display driver unistaller i nim wszystko usuń
1
Nwm czemu ale driver booster kiedyś nasciagal mi takiego syfu że trzeba było formatowac komputer. Najlepiej niech użyje tego programu od Lenovo i sam mu pobierze
0
Olej gościa bo ostatnio jakiś nerwowy
3
wygra im czwartą LM z rzędu
0
Ja jestem za transferem Thiago ale chyba Valverde i tak używa max 14 zawodników xD
0
To samo. Obecnie najłatwiej się wybić w sredniakach mocnych lig.
0
Kontrakt ostatnio przedłużył do 2021 chyba
9
Paulinho zaskoczenie zgadzam się. Do tej pory nie mam pojęcia jak on się tutaj znalazł
0
Madbarz może
0
i jestem jakiś ulany xD
0
Pierwszy sezon się wolno rozkręca po prostu
0
on nie ma kontraktu na dwa lata?
0
Simeone też wygrał
0
https://eurosport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/aktualnosci/news-ms-rosja-2018-oswiadczenie-egipskiej-federacji-w-sprawie-kon,nId,2586492
Ogólnie to cały internet pisze. Nie ma złamania jak podejrzewano
1
Piszą że zagra teraz xD
0
Widziałeś jego piosenkę w SNL?
0
Robert De Niro ale nie liczę mu ostatnich 20 lat xD
11
CR7 Champions League XDDDDDDDDD
39
"Podczas końcówki meczu ochroniarze złapali kibica Liverpoolu, który wtargnął na murawę stadionu w Kijowie. Okazał się być nim Polak, 46-letni Jerzy D. (brat legendarnego obrońcy Odry Wodzisław Śląski, Dariusza Dudka), który, jak sam zeznał, "chciał pokazać temu gorolowi Kariusowi jak się broni w finale LM, kruca fuks!". Badanie alkomatem wykazało 6,9 promili Heinekena we krwi."
Z FB
2
Jak ty po wojaku
0
Nie wydaje mi się tym bardziej że 1/2 i finał to nic nie pokazał
0
Nie fajnie to wygląda
0
Zesral co najwyżej
0
Co z Penelope bo nie słyszałem chyba?
1
Za rok pewnie znowu wygrają xD
0
Salah podobno bez szans na Mundial
1
Przyszły rok w LM będzie nasz xD
7
Mógł Liverpool Dudka wziąć xD