Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Książe William miał ślub w 2011 i gówno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no ostatnio po mundialach wygrywaliśmy
0
Ale Bayern to są dziady, z przodu to nikt nawet piłki przyjąć nie potrafi
4
Mueller i Lewandowski to jeden gorszy od drugiego
0
Lewy mecz sabotuje
2
Nasza gra nie była bardzo dobra, a przeciętna i to od początku sezonu. Wystarczy popatrzeć jak się męczylismy z lepszymi drużynami czy na naszą grę w LM
1
Tebas by taka karę dop***** że byśmy w Segunda wylądowali
6
Denis bardzo dobra zmiana
1
Denis jak dzik szedl
0
Jak oni nas klepia
0
Nasza żelazna obrona
0
Czyli Dembele i Cou na ławę
0
Mnie tak samo
0
Mit legendarnej obrony
0
Bez problemu tylko jakiś program trzeba za pierwszym razem pobrać
1
Jeden to Dawno temu w Ameryce
10
Lepiej ustawić pomoc z Eriksenem, Busim i Coutinho niż Gomesem i Paulinho
0
Zależy co dałeś ale STS nie pokazuje wyników meczu tylko jak rozliczenie zakładu
0
Do przewidzenia było to samo z PSG, Juve czy rok temu właśnie Bayernem
0
Myślał penwie że w środek to też wpuści
8
Żeby wygrywać LM to trzeba mieć i szczęście
0
Będzie powtórka z tamtego roku czy PSG
0
Jak Bayern nie strzeli pierwszy na 2:0 to będzie powtórka z tamtego roku
0
Co Ribery zrobił
0
Jak on to puścił
2
Teraz o Psie jakimś pier,***
0
Ibra by strzelił
0
Sergio Ramos obecnie najlepszy obrońca xD
2
Gość wygląda jak stary Contego