1

Klopp przegrywa finał natomiast Real je wygrywa

1

Oni lepiej grają bez Coutinho xD

0

Chyba tego samego reżysera jest film Trup, też zaskakujące zakończenie, film podobny do Contratiempo

2

Ja wierzę że Samper dostanie jeszcze szansę w Barcelonie

0

Ile ważysz i wzrost podaj 1200kcal to jest bardzo mało

0

Studiuje tam xD rozumiem że ty jesteś z Krakowa?

3

Kraków ma bardzo ładne stare miasto i w sumie tyle, reszta to jakieś blokowsika

7

Ciekawe czy Neymar to ogląda xD

0

Mundo też tak pisało

0

Wiem wiem ale czasami właśnie na telefonie mi powiadomienie wyskakuje xD

0

Też masz kilkuminutowe opóźnienie na acestream?

1

Ja to widzę też różnicę między cola 0,5, a ta z 2l butli

2

Będę w domu za 30 minut to ci napisze, to co kolega napisał nie jest prawdą bo np mamy 49 które nie jest liczba pierwsza, a nie dzieli się przez 2,3,5. Gdyby taki warunek starczal na liczby pierwsze to już znalibysmy wzór i mieli zrobionego Riemanna

0

Nieprawda to jest co napisałeś

0

ale czy ja napisałem żę chodzi mi o ich czas? jak mają go tak mało jak piszesz to niech robią nową wersje spokojnie dla siebie i dopiero całość wrzucą, bez sensu jest to co napisałes

1

zamiast zrobić wszystko od razu to robią to stopniowo, imo totalnie bez sensu

0

Chyba będzie powtarzany egzamin gim z polskiego xD jakiś gość na Twittera wrzucił info o wypracowaniu przed rozpoczęciem egzaminu, podobno otworzyli wcześniej z nauczycielką

0

matura sama w sobie nie jest jakaś trudna, trzeba się napracować by jej nie zdać natomiast napisanie kilku matur rozszerzonych na wynik over 80 to już może być ciężko

0

Tak to jest jak Gomes nie poda do tyłu

0

Ale zasadzil

0

Denis co z Cou klepia

0

jak Lucho wymieniał całą 11 to zazwyczaj w dupe było xD

0

Coutinho chyba i tak mógłby odebrać medal

1

Ja pamiętam że przeczytałem każde podsumowanie po rozdziałach w książkach i na egzaminie miałem tylko jeden błąd, praktycznie nie znałem dat ale kojarzylem który to wiek

3

Rzeczywiście sklepalismy Real. Warto dodać że gdy grali w 11 to byli lepszą drużyną i potem stracili bramkę po błędzie i karnego, a na 3:0 wpadło w 90minucie. Statystyki was zaslepiaja ludzie, meczu nie oglądacie? Rozklepalismy Real to na CN jam była manita

0

To jak Messi ława to pewnie Suarez w pierwszym

0

każdy popełnia błędy ale tylko głupi je powtarza

1

to samo xD każda transmicja bez lagów w hd

0

Wyjmij wkładkę nasyp talku, pochodz w takich chwilę po domu(bez wkładki, z takiem, załóż białe skarpetki by nie uwalic) i nie będzie skrzypiec

0

No w roku, a nie sezonie. W sezonie miał 73 chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?