Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Klopp przegrywa finał natomiast Real je wygrywa
1
Oni lepiej grają bez Coutinho xD
0
Chyba tego samego reżysera jest film Trup, też zaskakujące zakończenie, film podobny do Contratiempo
2
Ja wierzę że Samper dostanie jeszcze szansę w Barcelonie
0
Ile ważysz i wzrost podaj 1200kcal to jest bardzo mało
0
Studiuje tam xD rozumiem że ty jesteś z Krakowa?
3
Kraków ma bardzo ładne stare miasto i w sumie tyle, reszta to jakieś blokowsika
7
Ciekawe czy Neymar to ogląda xD
0
Mundo też tak pisało
0
Wiem wiem ale czasami właśnie na telefonie mi powiadomienie wyskakuje xD
0
Też masz kilkuminutowe opóźnienie na acestream?
1
Ja to widzę też różnicę między cola 0,5, a ta z 2l butli
2
Będę w domu za 30 minut to ci napisze, to co kolega napisał nie jest prawdą bo np mamy 49 które nie jest liczba pierwsza, a nie dzieli się przez 2,3,5. Gdyby taki warunek starczal na liczby pierwsze to już znalibysmy wzór i mieli zrobionego Riemanna
0
Nieprawda to jest co napisałeś
0
ale czy ja napisałem żę chodzi mi o ich czas? jak mają go tak mało jak piszesz to niech robią nową wersje spokojnie dla siebie i dopiero całość wrzucą, bez sensu jest to co napisałes
1
zamiast zrobić wszystko od razu to robią to stopniowo, imo totalnie bez sensu
0
Chyba będzie powtarzany egzamin gim z polskiego xD jakiś gość na Twittera wrzucił info o wypracowaniu przed rozpoczęciem egzaminu, podobno otworzyli wcześniej z nauczycielką
0
matura sama w sobie nie jest jakaś trudna, trzeba się napracować by jej nie zdać natomiast napisanie kilku matur rozszerzonych na wynik over 80 to już może być ciężko
0
Tak to jest jak Gomes nie poda do tyłu
0
Ale zasadzil
0
Denis co z Cou klepia
0
jak Lucho wymieniał całą 11 to zazwyczaj w dupe było xD
0
Coutinho chyba i tak mógłby odebrać medal
1
Ja pamiętam że przeczytałem każde podsumowanie po rozdziałach w książkach i na egzaminie miałem tylko jeden błąd, praktycznie nie znałem dat ale kojarzylem który to wiek
3
Rzeczywiście sklepalismy Real. Warto dodać że gdy grali w 11 to byli lepszą drużyną i potem stracili bramkę po błędzie i karnego, a na 3:0 wpadło w 90minucie. Statystyki was zaslepiaja ludzie, meczu nie oglądacie? Rozklepalismy Real to na CN jam była manita
0
To jak Messi ława to pewnie Suarez w pierwszym
0
każdy popełnia błędy ale tylko głupi je powtarza
1
to samo xD każda transmicja bez lagów w hd
0
Wyjmij wkładkę nasyp talku, pochodz w takich chwilę po domu(bez wkładki, z takiem, załóż białe skarpetki by nie uwalic) i nie będzie skrzypiec
0
No w roku, a nie sezonie. W sezonie miał 73 chyba