0

Czyli Pewnie Dembele nie wejdzie bo będzie zbyt ofensywnie

0

Wejdzie Paulinho za Rakietę i potem w 80 Dembele za Semedo i Roberto na PO xD

5

Co ten w studiu pie*** o tym karnym bo ku*** gramy na Camp Nou

0

Dembele by się przydał bo tam z przodu to się mało dzieje

0

Messi "gram bardziej drużynowo"

1

Na cały głos zaśmiałem z Costy w busie i się ludzie jak na debila patrzyli xD

0

Świetny filmik

0

Bo to jest właśnie baśń, tak ma być. Nie pasuje Ci że sprzątaczki miały dostęp do obiektu, że ciśnienie powinno rozsadzic łazienkę ale jakiś wymyślony morski stwór już jest git?

26

Ale ją zezłomował

1

Jak zaśmiałem

0

Przypomina trochę sezon 2014/15 gdzie Real wtedy wyeliminował Atletico w 1/4 z którym grali w finale we wcześniejszej edycji

1

Jakby im taka manite wklepac jak w 2010 na CN

0

City też je*** bez problemu

0

Wchodzą jak do siebie

1

Obecnie wystarczy zagrać 3 miesiące na poziomie i zgarniasz najwazniejszy puchar

2

Za 10 od razu

1

Je**** tylko nogę dostawia

5

Jeszcze ten ręcznik się w De Gea bawi

0

mata grał przeciwko Neymarowi

0

w sumie nie wiadomo czy chodzi o Luisa Suareza i Edena Hazarda

0

Mata nie grał z Suarezem

0

To nie jest asysta

0

30 min to nie tak źle imo

3

Ronaldo by powiedział że mają małą mentalność

4

Musi nie grać 3 miechy by być głodnym gry

60

Mbappe już pokazał swój kunszt w meczach z Realem

2

Joshua normalnie bez żadnego cyrku, niech znokautuje tego pajac

0

Mi to przypomina sezon 12/13, nawet trener Bayernu się zgadza

1

Denis ogólnie ma lepszy drybling czy podania tylko jest dnem taktycznym, albo jest głupi i nie rozumie co mu trener mówi albo mu się nie chce pracować w obronie

6

To co Denis klasycznie trybuny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?