Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak akurat palace chcesz to czekaj na drop na oficjalnej albo szukaj na grupach na fb
0
No też mi się zdaje że będzie na ławce kosztem Griezmanna
0
Valverde już chciał Griezmanna w lecie ale kupili mu Dembele
0
on miał 28 lat to chyba talent na skale Brożka
1
Dupnij se lolka człowieku
3
gość wczorajszy pewnie to można mu wybaczyć
0
Raczej na spokojnie, u mnie w mieście za całodniowe turnieje płaci się koło 120 i jest sporo chętnych więc 50-60 za 2h powinno na luzie
2
Nawet nwm czy dobry bo nie dane mi było spróbować, mogę jedynie stalaktyty z sufitu zliazc
0
Serio? Bo pół pokoju mu upier****
1
Owoce leśne
22
Ma ktoś może pojęcie co się stało? Kupiłem owocowy kisiel i rozpuscilem we wrzątku, postawiłem w pokoju i nagle cały wystrzelił mi z kubka do góry, cały sufit i ściana upier****
0
też jej używam i mogę polecić
2
Assc to jest przecież jakiś ściek, trashser zresztą to samo
0
Równi goście
0
Z tego co się orientuję to w Milionerach przechodzisz test gdzie cie badają z jakiej dziedziny jesteś dobry
0
Często jechałem z Lublina pociągiem z, osobami co były w 1 z10 i mówili że eliminacje bez problemu ale potem sama gra już bardzo ciężka
0
0
Dwa razy starczy chyba że po posiłkach czujesz resztki między klamrami to wtedy wypadałoby umyć.
1
Kup może w jakimś sklepie z meblami czy u stolarza blat o wymiarach jakie cie interesują i dokrec nogi, ja tak robiłem
2
może Negocjator? xD
0
Ktoś pisał że podobno strzała dostał i wyleciał
1
Kurcze zawsze myślałem że woli Real
2
Szpaku jest za Barcą?
0
Hudson to jakiś ostro wstawiony
6
Trzeciak powinien z Hudsonem razem komentować xD
1
Nie
0
ta
0
jak polski to też poproszę
0
za jakiś czas to nie będzie miał komu sprzedawać bo od każdego dostają xD
0
To chyba jedyne cw eqt jakie mi siada, tam to tragedia