0

Jak akurat palace chcesz to czekaj na drop na oficjalnej albo szukaj na grupach na fb

0

No też mi się zdaje że będzie na ławce kosztem Griezmanna

0

Valverde już chciał Griezmanna w lecie ale kupili mu Dembele

0

on miał 28 lat to chyba talent na skale Brożka

1

Dupnij se lolka człowieku

3

gość wczorajszy pewnie to można mu wybaczyć

0

Raczej na spokojnie, u mnie w mieście za całodniowe turnieje płaci się koło 120 i jest sporo chętnych więc 50-60 za 2h powinno na luzie

2

Nawet nwm czy dobry bo nie dane mi było spróbować, mogę jedynie stalaktyty z sufitu zliazc

0

Serio? Bo pół pokoju mu upier****

1

Owoce leśne

22

Ma ktoś może pojęcie co się stało? Kupiłem owocowy kisiel i rozpuscilem we wrzątku, postawiłem w pokoju i nagle cały wystrzelił mi z kubka do góry, cały sufit i ściana upier****

0

też jej używam i mogę polecić

2

Assc to jest przecież jakiś ściek, trashser zresztą to samo

0

Równi goście

0

Z tego co się orientuję to w Milionerach przechodzisz test gdzie cie badają z jakiej dziedziny jesteś dobry

0

Często jechałem z Lublina pociągiem z, osobami co były w 1 z10 i mówili że eliminacje bez problemu ale potem sama gra już bardzo ciężka

0

chyba maszyna

0

Dwa razy starczy chyba że po posiłkach czujesz resztki między klamrami to wtedy wypadałoby umyć.

1

Kup może w jakimś sklepie z meblami czy u stolarza blat o wymiarach jakie cie interesują i dokrec nogi, ja tak robiłem

2

może Negocjator? xD

0

Ktoś pisał że podobno strzała dostał i wyleciał

1

Kurcze zawsze myślałem że woli Real

2

Szpaku jest za Barcą?

0

Hudson to jakiś ostro wstawiony

6

Trzeciak powinien z Hudsonem razem komentować xD

1

Nie

0

ta

0

jak polski to też poproszę

0

za jakiś czas to nie będzie miał komu sprzedawać bo od każdego dostają xD

0

To chyba jedyne cw eqt jakie mi siada, tam to tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?