Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie na wypożyczenie pójdzie. Nie zdziwie się jak go z Griezmannem wymienia
0
To jest niepojęte co Valverde wyprawia
0
Jak przyjdzie Griezmann to Suarez zostanie kumplem z ławki dla Dembele
0
Brawo Valverde. 90 minut z Las Palmas
3
Dembele gra zbyt ofensywie więc nie
0
Teraz sporo miejsca by Dembele se pobiegał
1
3 obrońców niech on wpuści tego Dembele
3
Dembele to i w żadnym meczu LM nie zagra bo jest zbyt ofensywny
0
Valverde za nim nie przepada. Sam chciał w lecie Griezmanna zamiast Dembele
0
Identycznie jak z Las Palmas
0
Ja to wiem, ty to wiesz ale trener jakoś nie widzi
0
Czemu oni chcą bronić ten wynik
0
Dembele jest zbyt ofensywny
0
Paulinho prędzej wejdzie
2
Dembele by się teraz przydał
0
No i po Pique
0
Tutaj mógłby Cou uderzać
2
Busquets dzisiaj bardzo słabo
2
W 2015 jak MSN po raz pierwszy strzelilo
0
Z Dembele by było za ofensywnie
0
Paulinho wejdzie pewnie po 60, a Dembele jak już to pewnie za Coutinho koło 70
3
Ma prawo. Sam mu się nie dziwię po tym jak gramy
11
Umtiti magię pokazuje jak Neymara nie ma
6
Co ten Gomes wyprawia
1
Po przerwie może Paulinho na prawą?
0
Kto to wchodzi....
0
Rozgrzewa się 3 muszkieterow. Gomes, Paulinho i Dembele
0
Gooooiiiooiiiiol
0
Też mnie ten dziad wpienia
0
Tym bardziej że Barcelonę zawsze charakteryzował swój styl gry, za to zacząłem im kibicować