0

Przeszkodzi bo nie będziesz miał szansy w pełni się rozwinąć. Dlatego wybrał BVB, a nie Barce bo nie chciał na ławie siedzieć.

1

Realu to pewnie Ronaldo , a Barca Neymar/Suarez ale że pierwszego nie ma to Luisito

0

0

to jest on bo identyczna obudowa do telefonu i już miał takie zdjęcie w okularach

0

zaraz będzie do kumpla z Maroka latał

0

nie moje, napisałem że z grupki

40

A co jeśli tak naprawdę Neymar jest tajnym agentem Barcelony, który ma zniszczyć PSG?

>Barcelona dostaje 222 mln euro, dzięki temu kupuje Coutinho i Dembele oraz Paulinho.
>Neymar w PSG niszczy szatnie, ale w między czasie PSG kupuje Mbappe za 180 baniek.
>Neymar popada w konflikt z Mbappe, rozsiewa plotki że może dołączyć do Realu.
>Brazylijczyk specjalnie łapie kontuzje, aby nie pomóc PSG odrobić strat w meczu z Realem
>Kutasiarki szejk próbuje ratować sytuację więc oddaje Mbappe + 100 mln euro za Coutinho, aby udobruchać Neymara.
>Coutinho podpisuje kontrakt do 2021 roku, aby mieć go równo z Neymarem.
>Coutinho i Neymar specjalnie marnują sytuacje, aby upokorzyć całkowicie klub
>Szejk postanawia sprzedać Neymara i Coutinho za drobne, aby chociaż troszkę odzyskać pieniążków
>Neymar i Coutinho wracają co Barcelony i razem z Mbappe, Dembele i Griezmannem tworzą najlepszą drużynę w historii.

z grupki na fb

0

znajomy pisał z Salahem jeszcze jak grał w Chelsea i od niego też dostał koszulkę

1

wczoraj było widać że Messi chce z nim grać bo często mu podawał fajne piłki

1

Jego drużyna strzeliła bramkę i on postanowił się napić. Okazało się że był spalony i przeciwna drużyna szybki wznowila grę

0

Zrobił jakiś trik?

0

Już myślałem że to Dembouz.
Ofc szkoda Semedo bo niezły mecz

0

Aż krzyknąłem na cały głos

1

Jeszce ten Paulinho wchodzi...

0

Valverde to też potrafi odj****

0

Płaczesz?

1

Jakbym wiedział Denisa i Deulofeu

0

Ter Stegen też mógł krzyknąć że zbiera piłkę

0

Dla fanów :


Dopiero teraz ogarnąłem że w 3:50 w mieszkaniu słychać krzyk matki Laury z 1 sezonu 1 odcinka, a przecież w tym wymiarze nikt z rodziny Palmerow tu nie mieszka.

1

Ja miałem nawiedzona katechetke w gimnazjum. Mówił że nie chodzi na horrory bo kiedyś oglądała w kinie i zobaczyła twarz diabła i musiała z sali wybiec xD albo że była w kościele na mszy i widziała młode osoby które były blade/źle się czuły że musiały wyjść przed kościół i to też jest oznaka że diabeł na ciebie poluje xD


Edit: oczywiście sam jestem osobą wierząca i chodzę do kościoła

0

Wychodzę z Tesco w KRK i jak bałwan wyglądam xD

0

na allegro to go dojadą bo typek weźmie spór, allegro mu zwróci hajs i samo będzie kumpla ścigało

9

Darmowe

0

Najgorszy albo przynajmniej jeden z najgorszych to na pewno Klątwa Doliny Węży

2

ja mam 3 ulubione : Taksówkarz, Nocny kowboj i Dawno temu w Ameryce

1

Kiedyś myślałem że Wolski woli Barcelonę ale teraz ciężko go słuchać

0

O co chodzi z rodziną jego partnerki?

0

Barca się o niego nie starała. Gdyby była jakąkolwiek oferta to pewnie by do nas przyszedł bo był kibicem Barcelony

9

Żyła chyba jest kibicem Barcelony

6

Obecnie to najlepszy bramkarz na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?