Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeszkodzi bo nie będziesz miał szansy w pełni się rozwinąć. Dlatego wybrał BVB, a nie Barce bo nie chciał na ławie siedzieć.
1
Realu to pewnie Ronaldo , a Barca Neymar/Suarez ale że pierwszego nie ma to Luisito
0
https://www.instagram.com/p/Bfq0ASeAFna/
0
to jest on bo identyczna obudowa do telefonu i już miał takie zdjęcie w okularach
0
zaraz będzie do kumpla z Maroka latał
0
nie moje, napisałem że z grupki
40
A co jeśli tak naprawdę Neymar jest tajnym agentem Barcelony, który ma zniszczyć PSG?
>Barcelona dostaje 222 mln euro, dzięki temu kupuje Coutinho i Dembele oraz Paulinho.
>Neymar w PSG niszczy szatnie, ale w między czasie PSG kupuje Mbappe za 180 baniek.
>Neymar popada w konflikt z Mbappe, rozsiewa plotki że może dołączyć do Realu.
>Brazylijczyk specjalnie łapie kontuzje, aby nie pomóc PSG odrobić strat w meczu z Realem
>Kutasiarki szejk próbuje ratować sytuację więc oddaje Mbappe + 100 mln euro za Coutinho, aby udobruchać Neymara.
>Coutinho podpisuje kontrakt do 2021 roku, aby mieć go równo z Neymarem.
>Coutinho i Neymar specjalnie marnują sytuacje, aby upokorzyć całkowicie klub
>Szejk postanawia sprzedać Neymara i Coutinho za drobne, aby chociaż troszkę odzyskać pieniążków
>Neymar i Coutinho wracają co Barcelony i razem z Mbappe, Dembele i Griezmannem tworzą najlepszą drużynę w historii.
z grupki na fb
0
znajomy pisał z Salahem jeszcze jak grał w Chelsea i od niego też dostał koszulkę
1
wczoraj było widać że Messi chce z nim grać bo często mu podawał fajne piłki
1
Jego drużyna strzeliła bramkę i on postanowił się napić. Okazało się że był spalony i przeciwna drużyna szybki wznowila grę
0
Zrobił jakiś trik?
0
Już myślałem że to Dembouz.
Ofc szkoda Semedo bo niezły mecz
0
Aż krzyknąłem na cały głos
1
Jeszce ten Paulinho wchodzi...
0
Valverde to też potrafi odj****
0
Płaczesz?
1
Jakbym wiedział Denisa i Deulofeu
0
Ter Stegen też mógł krzyknąć że zbiera piłkę
0
Dla fanów :
Dopiero teraz ogarnąłem że w 3:50 w mieszkaniu słychać krzyk matki Laury z 1 sezonu 1 odcinka, a przecież w tym wymiarze nikt z rodziny Palmerow tu nie mieszka.
1
Ja miałem nawiedzona katechetke w gimnazjum. Mówił że nie chodzi na horrory bo kiedyś oglądała w kinie i zobaczyła twarz diabła i musiała z sali wybiec xD albo że była w kościele na mszy i widziała młode osoby które były blade/źle się czuły że musiały wyjść przed kościół i to też jest oznaka że diabeł na ciebie poluje xD
Edit: oczywiście sam jestem osobą wierząca i chodzę do kościoła
0
Wychodzę z Tesco w KRK i jak bałwan wyglądam xD
0
na allegro to go dojadą bo typek weźmie spór, allegro mu zwróci hajs i samo będzie kumpla ścigało
9
Darmowe
0
Najgorszy albo przynajmniej jeden z najgorszych to na pewno Klątwa Doliny Węży
2
ja mam 3 ulubione : Taksówkarz, Nocny kowboj i Dawno temu w Ameryce
1
Kiedyś myślałem że Wolski woli Barcelonę ale teraz ciężko go słuchać
0
O co chodzi z rodziną jego partnerki?
0
Barca się o niego nie starała. Gdyby była jakąkolwiek oferta to pewnie by do nas przyszedł bo był kibicem Barcelony
9
Żyła chyba jest kibicem Barcelony
6
Obecnie to najlepszy bramkarz na świecie