Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Obecnie to najlepszy bramkarz na świecie
0
Co jak co ale refleksu De Gei to nikt nie ma
1
Ktoś pisał że PSG ma szansę tylko w przypadku gdy nie zagra Kross, Modric i Marcelo xD
0
0
szukam alibaby gdzie on jest
4
Real farci ale sam potrafi stworzyć wiele okazji
1
>spacja po memicznej
1
przecież każdy się z nami muruje oni to już wgl mają we krwi , przecież THE BUS
0
polecam pobrać ace stream
2
Bo Barcelona to drużyna która miała swój styl i słynęła z ofensywnej gry
0
Jak Valverde pewnie wystawi Dembele na pp w 4 4 2
0
Oni się bronili i czekali na kontry, to nie był typowy autobus gdzie Drogba ladował z połowy
0
Valverde pewnie go da na prawą pomoc w 4 4 2, a nie skrzydło bo jeszcze byśmy grali zbyt ofensywie...
0
Ale City i tak leje większość drużyn grając przy tym ładną piłkę. U nas większość wygranych to jest wielki fart albo granie na czas by bronić wynik
2
Gramy słabo od początku sezonu (było kilka wyjątków) ale za to mamy niesamowitego farta
0
Real sobie zawsze stwarza sytuację i z nich Ronaldo strzela. U nas nikt tych sytuacji nie potrafi stworzyć
0
Za Enrique graliśmy fajnie albo wpier*** dostawalisny albo go spuszczalismy. Przyjemniej ciekawie było
1
Zgadzam się. Barcelona to 4 3 3, tego 4 4 2 nie da się oglądać
0
Bo to prawda.
7
Nie wpuści Dembele bo chce wynik dowieść
9
Kur** jakiego my farta mamy
0
Dalej grajmy 4 4 2 z dodatkową kloda w pomocy i jednym gościem z przodu
0
Paulinho kur**
0
Wrzutki Roberto z tego meczu to mi Alvesa przypominają xD cos z tym boiskiem jest nie tak czy, co
0
Powinniśmy grać tym 4 3 3 bo z przodu to nikogo nie ma. Messi się cofa to zostaje tylko Suarez, a jak wiadomo to mistrz dryblingu nie jest.
0
To samo pomyślałem
0
kur** nic nie działą japier****
0
Da ktoś linka do meczu z playera?
0
A kto ma komentowac?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika