6

Obecnie to najlepszy bramkarz na świecie

0

Co jak co ale refleksu De Gei to nikt nie ma

1

Ktoś pisał że PSG ma szansę tylko w przypadku gdy nie zagra Kross, Modric i Marcelo xD

0

chyba to

0

szukam alibaby gdzie on jest

4

Real farci ale sam potrafi stworzyć wiele okazji

1

>spacja po memicznej

1

przecież każdy się z nami muruje oni to już wgl mają we krwi , przecież THE BUS

0

polecam pobrać ace stream

2

Bo Barcelona to drużyna która miała swój styl i słynęła z ofensywnej gry

0

Jak Valverde pewnie wystawi Dembele na pp w 4 4 2

0

Oni się bronili i czekali na kontry, to nie był typowy autobus gdzie Drogba ladował z połowy

0

Valverde pewnie go da na prawą pomoc w 4 4 2, a nie skrzydło bo jeszcze byśmy grali zbyt ofensywie...

0

Ale City i tak leje większość drużyn grając przy tym ładną piłkę. U nas większość wygranych to jest wielki fart albo granie na czas by bronić wynik

2

Gramy słabo od początku sezonu (było kilka wyjątków) ale za to mamy niesamowitego farta

0

Real sobie zawsze stwarza sytuację i z nich Ronaldo strzela. U nas nikt tych sytuacji nie potrafi stworzyć

0

Za Enrique graliśmy fajnie albo wpier*** dostawalisny albo go spuszczalismy. Przyjemniej ciekawie było

1

Zgadzam się. Barcelona to 4 3 3, tego 4 4 2 nie da się oglądać

0

Bo to prawda.

7

Nie wpuści Dembele bo chce wynik dowieść

9

Kur** jakiego my farta mamy

0

Dalej grajmy 4 4 2 z dodatkową kloda w pomocy i jednym gościem z przodu

0

Paulinho kur**

0

Wrzutki Roberto z tego meczu to mi Alvesa przypominają xD cos z tym boiskiem jest nie tak czy, co

0

Powinniśmy grać tym 4 3 3 bo z przodu to nikogo nie ma. Messi się cofa to zostaje tylko Suarez, a jak wiadomo to mistrz dryblingu nie jest.

0

To samo pomyślałem

0

kur** nic nie działą japier****

0

Da ktoś linka do meczu z playera?

0

A kto ma komentowac?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?