Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Jest drewniany i ma problemy z podaniami. Teraz jak nie strzela to każdy widzi jego wady
0
Ajajajaj
0
W Madrycie chyba grają
0
Zaraz cię tu zjedzą obrońcy Asensio
0
Też tak mi się zdaje. Wg mnie Real ich pyknie co może mu dać niezły impuls
0
Czemu ta fanka płakała?
0
Coutinho pewnie by chciał uderzyć
0
Mnie to samo xD od kumpla to usłyszałem
2
Paulinho ostatnio cienki jak sik pająka
0
W pierwszym drużynie?
3
To zmienia postać rzeczy.
22
Oglądała każdy mecz Dudka w Realu.
0
https://scr.hu/LkWKWk dla mnie to najlepsze i z Vigo też śmieszne xD
0
Allena większość obejrzałem ale popatrzę na tych Kochanków z, księżyca. Dzięki
0
Większość Eastwooda przerobiłem.
0
Z Oceans też wszystkie części, ale bardziej chodzi o coś obyczajowego niż akcja
0
Oglądałem
0
Poleci ktoś jakiś fajny, lekki film w stylu Ameli, Budapest Hotel czy Amercian Beauty? Cos z elementami komedi, a nie jakaś typowa komedia ze sprosnymi zartami
0
Czemu to Chelsea chce kupić Giroud? Potrzebują znowu jakiś zawodników żeby kary nie dostać czy jak?
88
#całysemestrwjedenwieczór
0
co xD
0
Miał ktoś z was może kiedyś problem z szubakami? Takie małe czarne chrzaszcze i ich larwy podobne do rybikow. Jak to gówno wytepic?
0
O kur***
0
Tak strzela, a wcześniej 100 zje*** xD
0
Bo jest drewniany i tylko statystyki go bronią
0
Chodzi mu pewnie że strzelił 211 w 199 to wychodzi ponad 1 gol na mecz
0
Nie wiem, nie mam pojęcia. Wiem że helikopter lądował na ME i potrafił prze jakiś czas utrzymywać się w powietrzu na wysokości szczytu. To napisałem to tylko moje rozważanie i nie rozumiem czemu się na mnie rzucasz.
0
Z tego co się orientuję to temat postu dotyczy ogólnie wspinaczki i technologii która mogłaby jej towarzyszyć. Ja w swoim komentarzu nigdzie nie odniosłem się do przypadku Mackiewicza więc proszę daruj sobie takie głupie komentarze, w szczególności gdy nie za bardzo rozumiesz danego tematu.
0
Nie mogliby spuścić liny, gość by się podpiął i został by wciągnięty?
0
Właśnie obejrzałem o tym dokument. Na razie nie wiadomo nic o Mackiewiczu, czy gdzieś leży czy może próbuje się czołgać. Bielecki i Urubko muszą się zająć Eli, nie wydaje mi się by jednak ruszyli po Tomka