28

Jest drewniany i ma problemy z podaniami. Teraz jak nie strzela to każdy widzi jego wady

0

Ajajajaj

0

W Madrycie chyba grają

0

Zaraz cię tu zjedzą obrońcy Asensio

0

Też tak mi się zdaje. Wg mnie Real ich pyknie co może mu dać niezły impuls

0

Czemu ta fanka płakała?

0

Coutinho pewnie by chciał uderzyć

0

Mnie to samo xD od kumpla to usłyszałem

2

Paulinho ostatnio cienki jak sik pająka

0

W pierwszym drużynie?

3

To zmienia postać rzeczy.

22

Oglądała każdy mecz Dudka w Realu.

Jak on z dwa razy zagrał xD

0

https://scr.hu/LkWKWk dla mnie to najlepsze i z Vigo też śmieszne xD

0

Allena większość obejrzałem ale popatrzę na tych Kochanków z, księżyca. Dzięki

0

Większość Eastwooda przerobiłem.

0

Z Oceans też wszystkie części, ale bardziej chodzi o coś obyczajowego niż akcja

0

Oglądałem

0

Poleci ktoś jakiś fajny, lekki film w stylu Ameli, Budapest Hotel czy Amercian Beauty? Cos z elementami komedi, a nie jakaś typowa komedia ze sprosnymi zartami

0

Czemu to Chelsea chce kupić Giroud? Potrzebują znowu jakiś zawodników żeby kary nie dostać czy jak?

88

#całysemestrwjedenwieczór

0

co xD

0

Miał ktoś z was może kiedyś problem z szubakami? Takie małe czarne chrzaszcze i ich larwy podobne do rybikow. Jak to gówno wytepic?

0

O kur***

0

Tak strzela, a wcześniej 100 zje*** xD

0

Bo jest drewniany i tylko statystyki go bronią

0

Chodzi mu pewnie że strzelił 211 w 199 to wychodzi ponad 1 gol na mecz

0

Nie wiem, nie mam pojęcia. Wiem że helikopter lądował na ME i potrafił prze jakiś czas utrzymywać się w powietrzu na wysokości szczytu. To napisałem to tylko moje rozważanie i nie rozumiem czemu się na mnie rzucasz.

0

Z tego co się orientuję to temat postu dotyczy ogólnie wspinaczki i technologii która mogłaby jej towarzyszyć. Ja w swoim komentarzu nigdzie nie odniosłem się do przypadku Mackiewicza więc proszę daruj sobie takie głupie komentarze, w szczególności gdy nie za bardzo rozumiesz danego tematu.

0

Nie mogliby spuścić liny, gość by się podpiął i został by wciągnięty?

0

Właśnie obejrzałem o tym dokument. Na razie nie wiadomo nic o Mackiewiczu, czy gdzieś leży czy może próbuje się czołgać. Bielecki i Urubko muszą się zająć Eli, nie wydaje mi się by jednak ruszyli po Tomka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?