Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę! Wejście podzieliłem na 4 dni, co paręset metrów obóz, aklimatyzacja, oczywiście poręczówki na każdym etapie i ostatniego dnia atak na szczyt. Co dzień rano znajdowałem w przedsionku mojego namiotu puszki po Coli i opakowania po chipsach! Przeklęci amatorzy! W końcu zdobyłem szczyt, zużyte butle zostawiłem w pod krzyżem w strefie śmierci, gdzie -o zgrozo! - spotkałem babcię z dwójką wnucząt! Schodziłem kolejne 4 dni, ale przeżyłem tę próbę umiejętności i charakteru. Pod koniec sierpnia planuję wejść na Kopiec Kościuszki, w stylu alpejskim - ale jak zobaczę turystów z dziećmi i watą cukrową, to dzwonię na policję.
~Prawdziwy człowiek gór, alpinista, profesjonalsta
4
jeżeli prawda to świetna informacja
0
Ten Francuz co ma kontakt z Eli pisze że do 11 powinni się ewakuować z góry... Z Eli powinni się spotkać jeszcze dzisiaj ale dla Tomka nie ma praktycznie żadnych szans
0
Podobno jutro koło 11 na Nanga Parbat ma dojść do burzy śnieżnej....
0
Co z tym gościem jest nie tak
0
Za chwilę dojdą do gniazda
0
Edit;
https://sport.onet.pl/alpinizm/nanga-parbat-akcja-ratunkowa-tomasza-mackiewicza-relacja-na-zywo/e162z0z
0
do francuzki powinni dzisiaj dotrzeć
1
Bielecki i Urubko już 5700m, idą jak szaleni
0
Złote bardziej imprezowe ale w Słonecznym też się nudzić nie będziesz
5
W 2011 Barca wygrała LM, Mascherano przyszedł w 2010, a Suarez 2014
0
To samo pomyślałem o 2013
0
Kiedy Neuer ma wrócić bo on chyba już pół roku nie gra
0
Jeśli to prawda z Revol to ma dość duże szanse
0
Bielecki i Urubko jakim tempem lecą. Szacunek
0
Droga do Mackiewicza może zająć przynajmniej dwa dni, też mi się zdaje że jest bez szans
0
Podobno ekipa ratunkowa wysiadła na 4.700 metrach, a nie na 6000 jak przypuszczali
3
Cou ma szansę w Barcelonie wskoczyć na poziom wyżej, może porównywalny do Neymara
1
No takie ooo co porobił. Jak strzele fajną bramkę na orliku to też tak robie xD
0
Wiadomo może co z Dembele?
0
Gdyby teraz w LM miało dojść do spotkanie Barcelona - City to kto według was awansowałby dalej? Barcelona bo ma Messiego czy City bo ma Guardiole? A może uważacie że Valverde za lepszego trenera niż Pep?
0
Own Goal ostatnio ostro spuścił z tonu
0
Rakitic mógł pościc takiego planta, nwm co on zrobił
0
Będzie czerwo w tym meczu
0
Jakiś Alcacer na fejku w Espanyol
0
Luisitooooooooooo
0
Też to miałem xDDD
0
ta
0
Potrafi ktoś napisać program który wypisuje podzbiory zbioru n-elementowego? rekurencyjnie
0
ale to co podales to chyba gotowa funckja , a ja mam uzyc rekurencji