Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo ludzi krytykuje że z góry mamy narzucona interpretacje, że reżyser uważa widzów za debilow i wszystko podaje nam na tacy.
1
Jak zaliczę egzaminy w pierwszych terminach to pewnie drugi tydzień lutego
1
Było, jest i będzie. Ja natomiast zacząłem pić jakoś od gimnazjum i jakoś w połowie liceum te imprezy mi przeszły przez co czuje się trochę wyalienowany, podobnie jak ciebie i mnie praktycznie nie zapraszają.
0
Intro do Korony trochę GOTem daje
1
Daj ten link http://strawpoll.pl/55196
0
Jaka Natalia to sobie ogarnę?
0
To są podróby.
0
No na niego bardzo liczę, mam nadzieję że spełni moje nadzieje xD
1
Mi się zdaję że będzie mega cięzko. Conte da takiego Bakayoko na plastra Messiego, a obok jeszcze Kante to może być różnie
0
Albo klikasz przycisk odpowiedzialny za boot menu albo masz to ustawione w biosie. Spróbuj biosa zresetować (klikasz F2 podczas uruchamiania i tam przywróć ustawienia )
0
Mother czy Jeleń również oglądałem.
+wojto
Obejrzałem z tego La Cara oculta bardzo fajne, dzięki.
0
Jest ładna ale też jest sporo ładniejszych
0
Polecicie jakiś fajny thriller? Bardziej w stylu Contratiempo niż Seven
0
A rzeczywiście to miał być Bloomkamp. Szkoda bo to by była kolejna cześć Obcego, a nie Prometeusza pod innym tytułem chociaż szczerze to sam Prometeusz bardzo mi się podobał.
0
Z tego ci kiedyś czytałem to kolejną część "prawdziwego" Obecego miał kręcić Villeneuve ale nwm czy dostał zgodę od Scotta xD Wtedy to mogłaby być udana kontynuacja tak jak tegoroczny Blade Runner
1
Tak naprawdę po Obcym można się było spodziewać klapy bo reżyserował to Scott xD
6
Tak
0
Ale to stare jest xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Ważne że był szpaler dla Rakitica
3
Valverde zjadł taktycznie Zidane w drugiej połowie
0
Aleix Vidaaaal
2
Trzeba mieć dziewczynę by tak powiedzieć
0
Ale Semedo jest, szybki
1
Ten gest Ronaldo leci na tapetę
0
Stoją z 7 minut xDDD
0
Jeeeessstststtststst
0
Kurw******* co się odpierd******
1
To czerwo powinno być ej
0
Suarez co on odpie***** xD