2

Peaky fucking Blinders

0

Chyba Chelsea ale tylko dlatego żeby w końcu z nimi wygrać, bo różnie to ostatnio było

9

0

Ramos co on tam robi? Najśmieszniejsi są ludzie którzy piszą że ciężko go przejść, jest świetny w defensywie i nie popełnia głupich błędów

1

Alez parada Cillesena

0

Paco paco paco

0

Alves jak zgubił linie

0

Pobierz z zatoki xD

1

Ten opis jest tak chujo*** xD

0

O co wgl chodzi w tej fifie. Mam, wrażenie że przed meczem jest losowana osoba która ma większe szanse wygrać. Raz gra mi się świetnie, piłka chodzi i sędzia gwiżdże wszystko dla mnie, a potem drugi mecz i już nikt z o moich zawodników nie potrafi grać i sędzia nie gwiżdże żadnych fauli

0

Za coś takiego to czerwone powinni dawać no kur***

0

Mówili że Thuram chyba

0

Co jest z tymi sędziami

1

Meeeeeeessssi

17

Kur***** co wyjął ale dobitka

0

Komentarz usunięty

0

UJ humanistyczny xD TCS najlepsza informatyka w kraju i jedna z lepszych matematyk. Ogólnie powiem że matematyka jest na kosmicznym poziomie.Jak myślisz o infie to napisz na PW to ci doradzę byś nie popełnił moich błędów

0

Jak Kraków to UJ

0

Było to mówione w tym filmiku xD Trwa do 6 godzin

3

Polecam obejrzeć ten filmik nawet ludizom z arachnofobią

0

Odniosłem takie samo wrażenie, a potem przeczytałem to jeszcze raz i uznałem Gombrowicza za pieprzonego geniusza. Szkoda że nie udało mu się odebrać Nobla

0

Ale taka prawda jak nas jakaś Girona czy inny ogóras potrafił cisnąć, przecież Bilbao nas jechało 45 minut i to dzięki wielkiemu szczęściu udało się to wygrać. Mecz z City czy PSG skończyłby się jak pamiętne 7:0 z Bayernem

1

Wgl czemu w La Lidze nie dadzą sędziów za bramkami?

0

NO kur*** jak gol

2

Podałeś jakiś przykład z dupy zupełnie

0

To podłącz laptopa do monitora 144 xD

43

może postuje na larambli albo postował jako mikimessi xD

0

To chyba zależy od wielu czynników. Np mój kuzyn który w tym roku kończył studia chciał wyjechać na 3 miesiące niby do rodziny (tak naprawdę przez ten czas zarobić) to właśnie przez to że już kończy studia, a nie ma pracy nie dostał wizy. Nie miał żadnych powodów by wracać do Polski więc się nie zgodzili

0

Mówił że dobry informatyka powinien widzieć w 4 wymiarach i że on widzi.

1

Musisz mieć konto xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?