0

Zrobił o wiele lepsze wrażenie niż Deulofeu

5

Jakiś klon Ćwiąkały w studio xD

2

Jeszcze czas by Dembele strzelił

0

Luisitoooooooooo

0

o co chodzi z karnymi Pinto?xD

0

Messssssiiiiii ale Dembele fajny drybling

0

Jak Fabregas przychodził to chyba też zabrali numerek Thiago

0

Zatoka i napisy możesz przez qnapi

1

Teamsport ma spory wybór i niezłe ceny, rgol spoko ale trochę droższy

0

na gali Polsatu jak był Kabaret Moralnego Niepokoju to im dorzucili jeszcze Pazure, wszystkie skecze zjeba****

14

Niósł jego walizki?

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDd

0

Pamiętam jak Sane wszedł w meczu Real Shalke i jak kręcił Marcelo

0

Matme robiłem i wbijam a tu takiego coś o ku***

0

to oni tego Keity nie kupili w końcu? xD

1

On zaraz będzie kopiował tweety randomowych ludzi żeby łapać polecenia

1

polecam

38

nic już z niego nie będzie, niech kończy kariere

2

usunąłem bo to jakieś fejk konto odpowiadało xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sprawdź Four Roses ,a Wild Turkey mi bardziej podszedł niż JB

0

140mln euro + Dembele za Coutinho?

0

Ale plombe puścił

1

Gomes co swiruje

18

Przyszłość Umtitiego niepewna xD kiedyś Orłowskiego się dobrze słuchało, nwm co z gościem się dzieje

1

Potrafi ktoś z was napisać kod do Pmc, assemblera?

0

Dużo ludzi krytykuje że z góry mamy narzucona interpretacje, że reżyser uważa widzów za debilow i wszystko podaje nam na tacy.

1

Jak zaliczę egzaminy w pierwszych terminach to pewnie drugi tydzień lutego

1

Było, jest i będzie. Ja natomiast zacząłem pić jakoś od gimnazjum i jakoś w połowie liceum te imprezy mi przeszły przez co czuje się trochę wyalienowany, podobnie jak ciebie i mnie praktycznie nie zapraszają.

0

Intro do Korony trochę GOTem daje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?