Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobił o wiele lepsze wrażenie niż Deulofeu
5
Jakiś klon Ćwiąkały w studio xD
2
Jeszcze czas by Dembele strzelił
0
Luisitoooooooooo
0
o co chodzi z karnymi Pinto?xD
0
Messssssiiiiii ale Dembele fajny drybling
0
Jak Fabregas przychodził to chyba też zabrali numerek Thiago
0
Zatoka i napisy możesz przez qnapi
1
Teamsport ma spory wybór i niezłe ceny, rgol spoko ale trochę droższy
0
na gali Polsatu jak był Kabaret Moralnego Niepokoju to im dorzucili jeszcze Pazure, wszystkie skecze zjeba****
14
Niósł jego walizki?
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDd
0
Pamiętam jak Sane wszedł w meczu Real Shalke i jak kręcił Marcelo
0
Matme robiłem i wbijam a tu takiego coś o ku***
0
to oni tego Keity nie kupili w końcu? xD
1
On zaraz będzie kopiował tweety randomowych ludzi żeby łapać polecenia
1
38
nic już z niego nie będzie, niech kończy kariere
2
usunąłem bo to jakieś fejk konto odpowiadało xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sprawdź Four Roses ,a Wild Turkey mi bardziej podszedł niż JB
0
140mln euro + Dembele za Coutinho?
0
Ale plombe puścił
1
Gomes co swiruje
18
Przyszłość Umtitiego niepewna xD kiedyś Orłowskiego się dobrze słuchało, nwm co z gościem się dzieje
1
Potrafi ktoś z was napisać kod do Pmc, assemblera?
0
Dużo ludzi krytykuje że z góry mamy narzucona interpretacje, że reżyser uważa widzów za debilow i wszystko podaje nam na tacy.
1
Jak zaliczę egzaminy w pierwszych terminach to pewnie drugi tydzień lutego
1
Było, jest i będzie. Ja natomiast zacząłem pić jakoś od gimnazjum i jakoś w połowie liceum te imprezy mi przeszły przez co czuje się trochę wyalienowany, podobnie jak ciebie i mnie praktycznie nie zapraszają.
0
Intro do Korony trochę GOTem daje