Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie mają ludzi od tego, tak jak i bukmacherzy wysyłają swoich ludzi na mecz i oni na bieżąco wszystko uzupełniają.
0
W takim razie piszcze kupon po finale LM
0
Sporo ludzi pisało by dać że Crystal strzeli xD
1
ona nawet nike nie jest xD
1
Rok temu robiłem ma tym hajs, szczególnie na ligach uniwersyteckich. Potem wtopilem na tym sporo kwitu
0
Myślicie gdy Dembele wróci po kontuzji będzie miał pierwszy skład czy będzie musiał o niego walczyć? Pamiętam że we wrześniu część osób pisała że pierwszy skład to będzie nie sprawiedliwie wobec Deulofeu ale w obecnej sytuacji kadrowej to mi się wydaję że Ousmanne nie musi o nic walczyć mimo tak dlugiej przerwy
0
Jak postawi serio Bakayoko i Kante i ktoś z nich będzie plastrem Messiego to Argentyńczyk nic nie zrobi
0
W stacjonarnym nike w Lublinie
0
Siostra kupiła identyko xD
2
W obecnej formie najlepszego piłkarza w historii to Barcelona nie ma co na mecz wychodzić
0
Drabina jakubowa
4
Aż mi łzy poleciały. Ciągle mam ten głos Szpaka w głowie
6
O ile dobrze kojarzę to nawet Guardiola mówił w wywiadzie że nie wiedział co powiedzieć piłkarzom. Przecież grali świetnie.
3
Mbappe ogólnie jest strasznie medialny mimo tak młodego wieku. Wydaje mi się że w takiej sytuacji na pewno znalazłby się w top 3.
1
Zależy na jakiej grasz pozycji. Miałem Obra i vapory i że jestem bardziej dynamicznym zawodnikiem to lepiej grało mi się w mercurialach. Lżejsze, lepiej mi się w nich uderzało jednak czucie piłki lekko gorsze. Wg mnie obry były za masywne
5
Oglądanie PSG z Realem to będzie czysta przyjemność . Obydwu drużyn nie cierpię.
0
To Real Roma na bank
2
Lepsze karty leciały za Golda niż elitę
19
Asensio od jakiegoś czasu też ssie pale. Tylko tutaj wszyscy się nim zachwycają
0
Luisitooooooooooo w końcu
4
A Valverde stoi normalnie xD
0
Też mi się zdaje że obecnie Ter Stegen lepszy od De Gei
0
Co to City robi xD
Teraz De Bruyne nie trafił
17
Najpiękniejsza porażka w karierze Mourinho to jak dostał manite na powitanie
0
Rashford ma ten zmysł strzelecki
1
Messi kiedyś podobną bramkę z Realem strzelił
0
Silva i 1 0 dla City
0
Oj jak zaśmiałem xD
0
Tego Jesusa to bym widział u nas.
4
Ronaldo czy Messi? Ronaldo.
Już studio zmutowalem