0

pewnie mają ludzi od tego, tak jak i bukmacherzy wysyłają swoich ludzi na mecz i oni na bieżąco wszystko uzupełniają.

0

W takim razie piszcze kupon po finale LM

0

Sporo ludzi pisało by dać że Crystal strzeli xD

1

ona nawet nike nie jest xD

1

Rok temu robiłem ma tym hajs, szczególnie na ligach uniwersyteckich. Potem wtopilem na tym sporo kwitu

0

Myślicie gdy Dembele wróci po kontuzji będzie miał pierwszy skład czy będzie musiał o niego walczyć? Pamiętam że we wrześniu część osób pisała że pierwszy skład to będzie nie sprawiedliwie wobec Deulofeu ale w obecnej sytuacji kadrowej to mi się wydaję że Ousmanne nie musi o nic walczyć mimo tak dlugiej przerwy

0

Jak postawi serio Bakayoko i Kante i ktoś z nich będzie plastrem Messiego to Argentyńczyk nic nie zrobi

0

W stacjonarnym nike w Lublinie

0

Siostra kupiła identyko xD

2

W obecnej formie najlepszego piłkarza w historii to Barcelona nie ma co na mecz wychodzić

0

Drabina jakubowa

4

Aż mi łzy poleciały. Ciągle mam ten głos Szpaka w głowie

6

O ile dobrze kojarzę to nawet Guardiola mówił w wywiadzie że nie wiedział co powiedzieć piłkarzom. Przecież grali świetnie.

3

Mbappe ogólnie jest strasznie medialny mimo tak młodego wieku. Wydaje mi się że w takiej sytuacji na pewno znalazłby się w top 3.

1

Zależy na jakiej grasz pozycji. Miałem Obra i vapory i że jestem bardziej dynamicznym zawodnikiem to lepiej grało mi się w mercurialach. Lżejsze, lepiej mi się w nich uderzało jednak czucie piłki lekko gorsze. Wg mnie obry były za masywne

5

Oglądanie PSG z Realem to będzie czysta przyjemność . Obydwu drużyn nie cierpię.

0

To Real Roma na bank

2

Lepsze karty leciały za Golda niż elitę

19

Asensio od jakiegoś czasu też ssie pale. Tylko tutaj wszyscy się nim zachwycają

0

Luisitooooooooooo w końcu

4

A Valverde stoi normalnie xD

0

Też mi się zdaje że obecnie Ter Stegen lepszy od De Gei

0

Co to City robi xD
Teraz De Bruyne nie trafił

17

Najpiękniejsza porażka w karierze Mourinho to jak dostał manite na powitanie

0

Rashford ma ten zmysł strzelecki

1

Messi kiedyś podobną bramkę z Realem strzelił

0

Silva i 1 0 dla City

0

Oj jak zaśmiałem xD

0

Tego Jesusa to bym widział u nas.

4

Ronaldo czy Messi? Ronaldo.
Już studio zmutowalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?