Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakiś mistrz c++ co pomoże z tym?https://scr.hu/mqR0k2
0
Jest tu ktoś co koduje? Mam za zadanie napisać program który sprawdzi monotoniczność ciągu nie mniejszego niż 3 ale nie mogę użyć tablic, for, break, struct czy class
0
Mam kilka ulubionych filmów które cenię na równi. Dawno temu w Ameryce, Nocny kowboj i Taksówkarz, Mullholland Drive.
Serial Twin Peaks.
Aktor De Niro
Aktorka Audrey Hepburn (może wybitną aktorka nie była ale miała to coś)
1
Kto powiedział dla najlepszego piłkarza na świecie?
0
Kto z PL na śpo? Delle Alli da radę?
0
Czy ktoś może wie jak wygląda rekrutacja na Cambridge. Czytałem coś w internecie ale dużo przykładów jest jak osoby składały wnioski w liceum i czy można je składać w późniejszym wieku. Np skończę studia w Polsce i i wieku 22lat będę się ubiegał o Cambridge
0
Z zatoki może pobieraj w 1080p
0
Jakby Liverpool strzelił karnego to by kupon wszedł, a tak zabrakło jednej bramki.
0
Jak tak pisałem to mnie tu zjechali
0
Kryszcziano siiiiiiiiiiiii
0
Benzema może nie strzela ale dryblingiem bije Suareza
0
No jak nie xD
1
Ronaldo cofa się i pomaga rozgrywać
5
Zamiast lutnac z całej epy to się w podcinki bawią
0
Ten sędzia to jakiś Marciniak na fejku.
0
Ronaldo już zaczął taniec z piłką
0
Risen 2 pewnie też grałeś?
0
Miałem Lacazette i mi się nim słabo grało. IMO Jesus jest od niego lepszy pod każdym względem
0
Tak jak gramy aktualnie to właśnie potrzeba kogoś w stylu Griezzmanna. Lukaku czy Lewandowski też mieliby trudność grając przy lewej stronie
0
I jak tam? Dalej bronicie gry Barcelony bo nie przegrywamy?
0
Atletico nawet do LE nie wejdzie
1
Jprdl Luisito
5
Vadis jest lepszy niż Rakitic xD
0
Twin Peaks to mój ulubiony serial ale bardzo fajny jest też Peaky Blinders
0
Co byście zrobili w mojej sytuacji? Zostać na ciężkich studiach gdzie robimy ciężkie ale ciekawsze zadania czy może przenieść się na trochę prostsze gdzie klepiemy schematy? W pierwszym przypadku jest spora szansa że uwale semestr, a drugi raczej zaliczę bez problemu.
0
To jest prawda ,a nie głupoty. Jesteście zaślepieni serią zwycięstw. Przy takiej grze Barca nie jest w stanie wygrać LM ani nawet PK i jak gra się nie zmieni to ja nie zmienie swojego zdania. City,Real czy PSG łatwo to zweryfikują.
0
Wygrywamy bo mamy szczęście.Gra jest nijaka, praktycznie każdy potrafi nas zdominować bo wystarczy ostry pressing. To wygląda identycznie jak za Vilanovy gdzie ze słabszymi zespołami zawsze był komplet punktów ale lepszy przeciwnik szybko nas weryfikował
0
Mnie to samo. Chcę obejrzeć ładnie grającą Barcelonę, a dzisiaj w drugiej połowie to oni nawet nie grali.
1
W drugiej połowie grało tylko Bilbao
0
To mi pokaż mecz w tym sezonie gdzie zagraliśmy dobrze.