Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Można wyłączyć xD
0
Poleci ktoś ze studiujących matmę jakiś podręcznik wprowadzający do logiki?
0
Ale tip do Fify. Miałem problem z grą w SB na klasie światowej. Ustawiłem sobie starą obronę w ustawieniach i teraz wygrałem na legendarnym xD
0
Dzisiaj na wyjeździe w LA liga czy Roberto na PO? xD
0
Dziwi mnie właśnie ze ktoś pokazuje naprawdę dobry skład i ludzie mu piszą że czymś takim za wiele nie ugrasz. Sam chciałbym za tydzień spróbować ale mam jakiś tani skład z Bundesligi/Portugalskiej xD
0
Na grupach często widzę ludzi z mega składami którzy pytają czy dadzą tym radę w Champions i każdy odpowiada że to max Gold że max Silver dlatego pytam
0
Mamy pytanie o FUT Champions tam się liczy skład czy skill?
0
Jakiego CAM i CB polecacie z La liga? Mam już Gimeneza i Laporte i szukam kogoś jeszcze. Oczywiście w przystępnej cenie xD
0
Macie pomysl na jakiś fajny składzik do 60k na PC? Trafiłem Albe i pogoniłem xD Aktulanie gram hybrydą z Niemieckiej i Portugalskiej i jest kozak ale chciałbym jakiś drugi który stanie się głowny ,a hybryda jako fitness. Najlepiej 4-3-2-1 ,a liga to w sumie byle co xD
0
xDD ogólnie chodzi ze myślę że ogarniam temat u nagle się okazuje by zrobić to zadanie to musisz mieć wiedzę z innych działów matmy czy informatyki.
0
No jest mega przeskosk, nawet nie mogę znaleźć żadnego punktu zaczepienia.
0
Chciałbym tu być bo jest to na pewno ciekawe ale dobija mnie to że siedzę nad czymś cały dzień i nie widzę żadnych efektów
0
TCS na UJ xDD nigdy nie miałem problemów z, matma w szkole, szybko to ogarnialem nawet do rozszerzenia sam się uczyłem przez rok bo jestem po biol chemie. Tutaj masakra nawet nwm jak to opisać ale kierunek prestiżowy bardzo.
0
Ludzie ale mam problem. Dostałem się na jakiś hardcorowy kierunek na studiach i nic nie ogarniam. Dużo siedzę w domu i się uczę, już czuję że powoli rozumiem o co chodzi, a potem widzę jakie mam zadania o nawet nwm jak to ugryźć. Myślę nad przenosinami (o ile się da) ale z drugiej strony głupi mi rezygnować z tak prestiżowego kierunku.
0
No właśnie ale wolałbym szkło jakieś. Etui nie chce bo mi bardzo wygląd podchodzi.
0
Pytanie do posiadaczy Redmi Note 4/4x lub osób posiadających telefon z ekranem 2.5D. Szukam jakiegoś fajnego szkła na telefon ale czytałem że na ekran 2.5D jest problem ze zwykłymi szklami. Możecie coś polecić ewentualnie czego używacie?
0
Mi na zawodowcu idzie, a od WC wpierdziel
4
To po kursie 1.0
0
Coś takiego jak Dommanu pokazywał?
0
Ma ktoś jakiś op tani skład do Futa? Albo jaka formacja teraz najlepiej?
0
On z 10k kosztuje. Trochę sporo. A na N?
0
Chce kupić jakiegoś taniego i dobrego LS i N z hiszpańskiej do Futa. Myślałem nas Rodrigo czy może jest lepsza opcja? A LS? Bo tu nie mam pomysłu
0
Ma ktoś taki problem z Tidalem? Słucham normalnie muzyki i często utwór się wyłącza. Muszę wtedy wybierać go od nowa, strasznie to denerwujące.
0
No nwm będę próbował ale już mnie denerwuje. Czuję się jak w Fifie 14 ja mam 20 strzałów w tym 15 obronionych, a gość ma 4 strzały i wynik 2:1 dla niego ofc
0
Ja mam jakieś problemy z grą że obronę elegancko ogarniam ale nie potrafię wykorzystywać okazji. Mam sam na sam to jak mam strzelać?
0
Jak spluwe zobaczyłem to prawie gacie pomalowalem.
0
Nie mam nic. Kumpla co zawinieli to pewnie sprawdzili mu fb i mogą mieć moje dane. Raczej problemów nie będę miał?
0
Jestem zameldowany w innym mieście, a nie chce mówić nic rodzicom by się nie martwili. Lipa też ją jakieś wezwanie przyjdzie do nich. Policja dziwna, czasami jak brali mnie do kontroli bo to późno było to się elegancko przedstawiali, a tutaj jak bandyci jacyś. Dopóki spluwy nie zobaczyłem to byłem pewny że to dresy.
0
Jestem zameldowany w innym mieście xD myślisz że pójście na komisariat jest głupie?
0
Mój imiennik xD zastanawiam się czy może się nie zgłosić na komisariat ale to chyba może wyjść na gorsze.