Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dennnnnnnnis dawajcie dalej
0
Pamiętam kiedyś mecz życia Guaity z Realem. Wtedy bronił jeszcze w Valencii
0
Podobno na swoich się nie stawia...
0
No ostatnio to i nie strzela xD
0
Ale brama Jezu święty
0
Suarez aktualnie to gorszy poziom niż Benzema. Obydwoje marnuja setki ale ten drugi przynajmniej przyjąć piłkę potrafi.
0
Już nie odpali. Trzeba go sprzedać w zimie
3
Wg mnie jest to słaby transfer. Espanyol mu odpuściłem ale z Juve liczyłem na co najmniej 5 bramek i 3 asysty.
0
Ramos by strzelił.
33
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Mbappe ma chyba większy luz.
0
Nie da rady....
0
No strasznie mnie to denerwuje, jak nic innego xD
0
Nie robi się spacji przed wykrzyknikiem czy znakiem zapytania. Strasznie kłuje w oczy.
0
Mogłem to City gracza a nie Inter..
0
A coś na dzisiaj stawiałeś? Też może nad Interem myśle bo to Atletico to się może i 1:0 skończyć
0
To moze Saint Etienne z X?
0
Co myślicie Barca -1, City, Monaco i w meczu Atletico over 1.5?
0
To się nazywa nigeryjski przekręt. Możesz sobie o tym poczytać.
2
Gdzieś kiedyś spotkałem się z opinią (właśnie chodziło o Lokatora) że gdyby Polański nie został świetnym reżyserem to na pewno by był świetnym aktorem.
0
Jest bardzo fajny hiszpański thriller z 2016. Tytuł to Contratiempo
0
To Bilbao coś gra? Bo mam tam over 1.5
0
miałem w tym meczu over 1.5 xDDDDDDD
0
Btts tu grałem
0
A to teraz jest podstawa z chemii?
0
Ja jestem po biol chem. To nie jest tak która matura prosta, a która trudna tylko zależy co ty wolisz. Ja np w 3 klasie zdałem sobie sprawę że nie jestem w stanie nauczyć się Biologii (wolę zrozumieć niż kuc) więc zdecydowałem się pisać rozszerzoną matmę.
0
Ja pamiętam że w 14 grałem 3-5-2 na dwóch napastników. Lukaku i Benteke i tak awansowałem do 1 ligi xD
0
Ja jak grałem głównie w 13 i 14 to zawsze robiłem PL.
0
Na telefon pobrać i przerzucić USB nie da rady?
0
Ja byłem za Chania, praktycznie na samym zachodzie wyspy. Bardzo fajne, ciche kameralne miejsce. Słyszałem że w morzu przy Hareklionie jest duzo mazutu i przy Chani podobno jest czysciej.