1

Zakazana planeta, biblia dla fanów sf

0

O co poszło z Conte?

24

Musisz mieć "info" w nicku

2

Ale gość ma dziwny drybling. Taki śmieszny jakiś xD.

1

Totki skupią się na lidze angielskiej xD

0

W 2014 nie byliśmy losowani z drugiego koszyka?

2

Mathieu jest jak Wrzód z Gothica

1

Odidja wkręci cała naszą pomoc xD

0

O kur****** xDDD

0

Totki będą w piz***

0

United ma obowiązek wyjść z grupy.

0

Niech nam dopierdo*** Live /Totki i Lipsk.

4

Nie lubie tego Bayernu ale niech dojadą tych szejków.

0

A co grupa H1 daje?

7

No Romero stracił bardzo dużo

1

No gość kopiuje nawet wpisy typa co przedwczoraj konto założył xD

0

Ja pamiętam jak szedłem po nanosim 3 lata temu to kazali mi z właścicielem numeru przyjść.Na dowód nie dało rady.

0

Za darmo dadzą ale jak na mamę to musisz iść z nią.

0

Klauzula Griezzmanna na to okienko wynosi 200mln

0

O coś takiego mi chodziło. Dzięki

0

A tak serio? Przecież już był niby dogadany, pożegnał się z kumplami.

2

Czemu zarząd zrezygnował z Seriego? Przez to że mu mecz wczoraj nie wyszedł? xD

1

Thiago to pies xD

1

Mój ulubiony to Bisz. Gość miażdży równo.

0

Myślicie że Benedito spokojnie zbierze podpisy?

0

Czemu akurat o 8.5?xD

2

Dla mnie Valverde to kolejna ciepła klucha

0

Zapytałem tylko o te wymagania. Dla mnie różnica między grafika na konsolach, a komputerze jest ogromna. I ta ograniczona liczba klatek. Komputer >gówno >konsola.

2

Moura to nie jest ziom Neymara?

0

Też mi zje*** kupon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?