Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zakazana planeta, biblia dla fanów sf
0
O co poszło z Conte?
24
Musisz mieć "info" w nicku
2
1
Totki skupią się na lidze angielskiej xD
0
W 2014 nie byliśmy losowani z drugiego koszyka?
2
Mathieu jest jak Wrzód z Gothica
1
Odidja wkręci cała naszą pomoc xD
0
O kur****** xDDD
0
Totki będą w piz***
0
United ma obowiązek wyjść z grupy.
0
Niech nam dopierdo*** Live /Totki i Lipsk.
4
Nie lubie tego Bayernu ale niech dojadą tych szejków.
0
A co grupa H1 daje?
7
No Romero stracił bardzo dużo
1
No gość kopiuje nawet wpisy typa co przedwczoraj konto założył xD
0
Ja pamiętam jak szedłem po nanosim 3 lata temu to kazali mi z właścicielem numeru przyjść.Na dowód nie dało rady.
0
Za darmo dadzą ale jak na mamę to musisz iść z nią.
0
Klauzula Griezzmanna na to okienko wynosi 200mln
0
O coś takiego mi chodziło. Dzięki
0
A tak serio? Przecież już był niby dogadany, pożegnał się z kumplami.
2
Czemu zarząd zrezygnował z Seriego? Przez to że mu mecz wczoraj nie wyszedł? xD
1
Thiago to pies xD
1
Mój ulubiony to Bisz. Gość miażdży równo.
0
Myślicie że Benedito spokojnie zbierze podpisy?
0
Czemu akurat o 8.5?xD
2
Dla mnie Valverde to kolejna ciepła klucha
0
Zapytałem tylko o te wymagania. Dla mnie różnica między grafika na konsolach, a komputerze jest ogromna. I ta ograniczona liczba klatek. Komputer >gówno >konsola.
2
Moura to nie jest ziom Neymara?
0
Też mi zje*** kupon.