Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W FUT ma większy pace niż Neymar xD
1
Ja pierdziele co przymierzyl
0
A mógłby wtedy grać u nas w LM?
0
Kiedyś mówił że kibicuje Barcelonie od finału 2006. Może od tamtej pory podoba mu się Paryż xD
1
Ja tak samo, tylko zamek.
0
Ponawiam.
Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?
0
Przynajmniej nie powiedział nic w stylu : Zawsze marzyłem tu grać czy jest to spełnienie moich marzeń..
0
Do PSG.... Bardziej bym zrozumiał gdyby poszedł do jakiegoś United, Bayernu czy nawet Chelsea
0
Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?
0
O tym samym w nocy myślałem xD
51
Szejk -"przyleci Neymar i oddasz mu nr 10!"
Pastore - "Nie, nie zgadzam się!"
Szejk - "Dostaniesz premie i to nie małą"
Pastore - "To o której mam go odebrać z lotniska?"
Z Fb.
0
U mnie w Lublinie jeszcze nie.
1
Kończ waść, wstydu oszczędź
0
Gościa co holuje piłkę, ma ogrom strat i na dodatek nie równo pod kopułą?
0
To Messi.
0
No Lsd najlepsze xD
0
Iniesta ma lepszą
1
To gracz i agent zgadza się na klauzulę którą klub zaproponuje. Widocznie Neymar z ojcem nie chciał wyższej.
3
Też Ville uwielbiałem
0
A czemu nie? Od małego przykładal się do trenowania obu nóg. Podobnie jak Cazorla.
1
Maxwell to brazylijczyk więc raczej go nie zaproponują
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Presją dla kogoś to będzie zastąpienie Messiego
0
Sam sobie odpowiedziałeś
0
Neymar był mega zmotywowany by wygrać dwumecz z PSG, nawet w Paryżu biegał jak nie on. Po porażce były te motywujące posty i zakłady o ilość bramek a w przypadku meczów z Juventusem to nic takiego nie było słychać. On chyba serio od roku dogadal się z szejkami
0
Paulinho się odwrócił zamiast stać w murze przez co padła brmka
25
Ostsntio jak Barca kupiła zawodników z Liverpoolu to w tym sezonie wygrała LM.
0
Glik to chyba dopiero pierwszy sezon jest w Monaco, teraz drugi zacznie
1
Gość miał dobre występy w LM i Bundeslidze, radzi sobie z europejskim poziomem. Neymara jak Barca kupowala to była wielka niewiadoma, piłkarz z youtuba, tak o nim mówiono.
10
Ja już bym wolał by odszedł.