0

W FUT ma większy pace niż Neymar xD

1

Ja pierdziele co przymierzyl

0

A mógłby wtedy grać u nas w LM?

0

Kiedyś mówił że kibicuje Barcelonie od finału 2006. Może od tamtej pory podoba mu się Paryż xD

1

Ja tak samo, tylko zamek.

0

Ponawiam.
Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?

0

Przynajmniej nie powiedział nic w stylu : Zawsze marzyłem tu grać czy jest to spełnienie moich marzeń..

0

Do PSG.... Bardziej bym zrozumiał gdyby poszedł do jakiegoś United, Bayernu czy nawet Chelsea

0

Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?

0

O tym samym w nocy myślałem xD

51

Szejk -"przyleci Neymar i oddasz mu nr 10!"
Pastore - "Nie, nie zgadzam się!"
Szejk - "Dostaniesz premie i to nie małą"
Pastore - "To o której mam go odebrać z lotniska?"

Z Fb.

0

U mnie w Lublinie jeszcze nie.

1

Kończ waść, wstydu oszczędź

0

Gościa co holuje piłkę, ma ogrom strat i na dodatek nie równo pod kopułą?

0

To Messi.


0

No Lsd najlepsze xD

0

Iniesta ma lepszą

1

To gracz i agent zgadza się na klauzulę którą klub zaproponuje. Widocznie Neymar z ojcem nie chciał wyższej.

3

Też Ville uwielbiałem

0

A czemu nie? Od małego przykładal się do trenowania obu nóg. Podobnie jak Cazorla.

1

Maxwell to brazylijczyk więc raczej go nie zaproponują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Presją dla kogoś to będzie zastąpienie Messiego

0

Sam sobie odpowiedziałeś

0

Neymar był mega zmotywowany by wygrać dwumecz z PSG, nawet w Paryżu biegał jak nie on. Po porażce były te motywujące posty i zakłady o ilość bramek a w przypadku meczów z Juventusem to nic takiego nie było słychać. On chyba serio od roku dogadal się z szejkami

0

Paulinho się odwrócił zamiast stać w murze przez co padła brmka

25

Ostsntio jak Barca kupiła zawodników z Liverpoolu to w tym sezonie wygrała LM.

0

Glik to chyba dopiero pierwszy sezon jest w Monaco, teraz drugi zacznie

1

Gość miał dobre występy w LM i Bundeslidze, radzi sobie z europejskim poziomem. Neymara jak Barca kupowala to była wielka niewiadoma, piłkarz z youtuba, tak o nim mówiono.

10

Ja już bym wolał by odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?