0

Tak patrzę na wymagania Fify 18 i moje pytanie, czemu aż tak skoczyly w porównaniu do Fify 17? Jakiś nowy silnik? Kupiłem dopiero co laptopa na którym 17 jakoś idzie i boję się że 18 nie uciagnie.

0

Pamiętam go jak w Arsenalu czarowal.

0

To już rok temu gazety coś pisały że Denis skumał się z Messim.

3

Znowu pręty xDD

0

Ten Adriano to książkę napisał czy co?

1

Przecież normalnie żonglowal i raz mu spadła. Co ten gość chrzani.

0

No ja chyba też. Raczej gorszy technicznie nie będzie.

0

O kur*** Semedo

0

Ten wslizg przypomniał mecz z Arsenalem

3

Ter Stegen zbroje obsral

0

Masche japierdziele

1

Ciepła klucha xDD

1

I kto strzelił? xD

0

Już powinien mieć 5 asyst i 3 bramki.

0

Znowu te pręty

0

Może Busiego na 6 i Paulinho na 5?

0

A ile oni chcą?

0

To może lepiej kupię samo Eleven. Ile średnio idzie transferu na mecz?

0

Ja teraz wyjadę na studia do innego miasta i na pewno muszę kupić jakiś internet. Myślę o pakiecie 50gb z Play. Orientuje się ktoś z was ile transferu idzie na jeden mecz? Pewnie kupię Eleven albo to weeb.tv

0

Dla mnie Valverde to po prostu ciepła klucha taka, taką jak i Martino

45

Żeby nie odpuścili tego Dembele. Gość zrobił wszystko co mógł, wyszedł na wojnę z klubem, stracił opinię w całym Dortmundzie. Będzie mi go po prostu szkoda.

0

No ja na pewno się nie zdziwie jak za rok odejdzie.

0

No już znalazłem właśnie. Dodałem sobie do listy.

0

Bardzo szanuje ten film i nie rozumiem czego ludzie się z niego śmieją.

1

To jest kilka wersji? Ja oglądałem tylko ten z Fonda

1

Chyba że chcesz coś co zrobi Ci papkę z mózgu. To wybierz coś Lyncha (Tylko raczej nie Diune).

1

Jak chcesz fajny thriller to polecam Podejrzani, Memento, Seven czy Gra. A wogole kozak jest(niby horror psychologiczny) Drabina Jakubowa.

1

2000-2005 to nie jest stare kino xD. Może obejrz to co przeciętny zjadacz chleba lubi czyli : Pulp Fiction, Nketykalni, Fight Club czy Wyspa Tajemnic.

0

Orientuje się kto czy pobiore gdzież film "Paris can wait"? Na kilku stronach jest tylko jedna wersja ale z serbskimi napisami xD

0

Nie mogę się doczekać Fify 18 i trybu menadżera. Takie transfery do Barcelony zrobię hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?