Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak patrzę na wymagania Fify 18 i moje pytanie, czemu aż tak skoczyly w porównaniu do Fify 17? Jakiś nowy silnik? Kupiłem dopiero co laptopa na którym 17 jakoś idzie i boję się że 18 nie uciagnie.
0
Pamiętam go jak w Arsenalu czarowal.
0
To już rok temu gazety coś pisały że Denis skumał się z Messim.
3
Znowu pręty xDD
0
Ten Adriano to książkę napisał czy co?
1
Przecież normalnie żonglowal i raz mu spadła. Co ten gość chrzani.
0
No ja chyba też. Raczej gorszy technicznie nie będzie.
0
O kur*** Semedo
0
Ten wslizg przypomniał mecz z Arsenalem
3
Ter Stegen zbroje obsral
0
Masche japierdziele
1
Ciepła klucha xDD
1
I kto strzelił? xD
0
Już powinien mieć 5 asyst i 3 bramki.
0
Znowu te pręty
0
Może Busiego na 6 i Paulinho na 5?
0
A ile oni chcą?
0
To może lepiej kupię samo Eleven. Ile średnio idzie transferu na mecz?
0
Ja teraz wyjadę na studia do innego miasta i na pewno muszę kupić jakiś internet. Myślę o pakiecie 50gb z Play. Orientuje się ktoś z was ile transferu idzie na jeden mecz? Pewnie kupię Eleven albo to weeb.tv
0
Dla mnie Valverde to po prostu ciepła klucha taka, taką jak i Martino
45
Żeby nie odpuścili tego Dembele. Gość zrobił wszystko co mógł, wyszedł na wojnę z klubem, stracił opinię w całym Dortmundzie. Będzie mi go po prostu szkoda.
0
No ja na pewno się nie zdziwie jak za rok odejdzie.
0
No już znalazłem właśnie. Dodałem sobie do listy.
0
Bardzo szanuje ten film i nie rozumiem czego ludzie się z niego śmieją.
1
To jest kilka wersji? Ja oglądałem tylko ten z Fonda
1
Chyba że chcesz coś co zrobi Ci papkę z mózgu. To wybierz coś Lyncha (Tylko raczej nie Diune).
1
Jak chcesz fajny thriller to polecam Podejrzani, Memento, Seven czy Gra. A wogole kozak jest(niby horror psychologiczny) Drabina Jakubowa.
1
2000-2005 to nie jest stare kino xD. Może obejrz to co przeciętny zjadacz chleba lubi czyli : Pulp Fiction, Nketykalni, Fight Club czy Wyspa Tajemnic.
0
Orientuje się kto czy pobiore gdzież film "Paris can wait"? Na kilku stronach jest tylko jedna wersja ale z serbskimi napisami xD
0
Nie mogę się doczekać Fify 18 i trybu menadżera. Takie transfery do Barcelony zrobię hehe.